Bella Hadid ve Eski Sevgilisi The Weeknd, Sahnede Karşı Karşıya Geldi
Haberler » Magazin » Haber

Bella Hadid ve Eski Sevgilisi The Weeknd, Sahnede Karşı Karşıya Geldi

Victoria's Secret defilesinde boy gösteren Bella Hadid, eski sevgilisi müzisyen The Weeknd ile podyumda karşılaşınca yüz ifadesi değişik bir hal aldı.

Bella Hadid ve Eski Sevgilisi The Weeknd, Sahnede Karşı Karşıya Geldi

Önceki akşam düzenlenen Victoria's Secret defilesinde, gecenin görkemi arasına karışan bir de trajedi yaşandı. Yaklaşık bir buçuk yıl süren birlikteliklerini geçen ay bitiren model Bella Hadid ile müzisyen The Weeknd, podyumda karşılaştı. Yaklaşık bir ay önce yollarını ayıran iki eski sevgili, işleri gereği yan yana geldi ve olanlar oldu.

TRAJEDİ YAŞANDI

Önceki akşam düzenlenen Victoria's Secret defilesinde, gecenin görkemi arasına karışan bir de trajedi yaşandı. Yaklaşık bir buçuk yıl süren birlikteliklerini geçen ay bitiren model Bella Hadid ile müzisyen The Weeknd, podyumda karşılaştı.


YÜZLERİ TUHAF BİR İFADE ALDI

İki sevgili koreografi gereği birbirlerine bakıp yaklaşırken yüzlerine yansıyan ifade ise sadece onları ve ilişkilerini bilenlerin anlayabileceği türdendi.


Her ne kadar yollarını ayırmış olsalar da iki eski sevgili podyumda birbirlerine en yakın oldukları zamanda yüzlerinde gülmekle ağlamak arasında tuhaf bir ifade belirdi.


ESKİ SEVGİLİSİYLE FOTOĞRAFINI PAYLAŞTI

Hadid "Buna inanamıyorum. İçimde büyük bir gülümseme vardı. Hayatımın en komik ve en sinir bozucu anıydı. Bunu tekrar ve tekrar ve tekrar yapabilmeyi isterdim. Bu gezegenin en iyi ve en inanılmaz sahne sanatçısı olduğun için teşekkür ederim" notunu yazıp eski sevgilisini de etiketledi.