Belediye Başkanı Saraoğlu, Sempozyuma Katıldı

Belediye Başkanı Saraoğlu, Sempozyuma Katıldı

Belediye Başkanı Saraoğlu, Sempozyuma Katıldı
İhlas Haber Ajansı - Haberler | Güncel

Gediz Belediye Başkanı Mehmed Ali Saraoğlu, Afyonkarahisar’da düzenlenen 4. Jeotermal Kaynaklar ve Doğal Mineralli Sular Sempozyumu ve Sergisi’ne katıldı.

Gediz Belediye Başkanı Mehmed Ali Saraoğlu, Afyonkarahisar'da düzenlenen 4. Jeotermal Kaynaklar ve Doğal Mineralli Sular Sempozyumu ve Sergisi'ne katıldı.

4. Jeotermal Kaynaklar ve Doğal Mineralli Sular Sempozyumu ve Sergisi bu yıl Afyonkarahisar Akrones Otel'de Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu'nun onursal başkanlığında düzenlendi.

Yetkililer, sempozyumda sektörde faaliyet gösteren makine ve malzeme üreticileri, enerji üreticileri, maden suyu üreticileri, termal tesis işletmecileri, sondaj firmaları, belediyeler ve kamu kurumlarını bir araya getirerek; Jeotermal kaynağa ilişkin süreçler ve teknolojik gelişmeler, kaynak kullanımı ve yönetimi, teknik ve hukuki sorunlar, enerji stratejisinde jeotermal kaynaklar, eğitim ve ar-ge çalışmaları, kurumsal, idari ve teknik yapılanma, Jeotermal yatırımlarda tasarım, proje yönetimi ve finansmanı, jeotermal enerji ve çevre, yerel yönetimler ve jeotermal gibi konuların tartışıldığını, ayrıca bilgi paylaşımı ve çeşitli önerilerin sunulduğunu belirttiler.(EFE) - KÜTAHYA

Belediye Başkanı Saraoğlu, Sempozyuma Katıldı

Kaynak: İhlas Haber Ajansı

Manşet Haberler

title