Behzat Ç yeni sezon 1. ve 2. bölüm izle: 2019 Behzat Ç 4. yeni sezon bölümleri nasıl izlenir? - Haberler
Haberi Paylaş

Behzat Ç yeni sezon 1. ve 2. bölüm izle: 2019 Behzat Ç 4. yeni sezon bölümleri nasıl izlenir?

Haberler.com - Haberler | Gündem
Behzat Ç yeni sezon 1. ve 2. bölüm izle: 2019 Behzat Ç 4. yeni sezon bölümleri nasıl izlenir?

Behzat Ç, altı yıllık aradan sonra ekranlara geri döndü. Yayınlandığı dönemde büyük sükse yapan, yıllardır yeni bölümleri merakla beklenen dizi bu akşam BluTv'de başladı. Behzat Ç 1. ve 2. yeni bölümler yayınlandı. Peki 2019 Behzat Ç 4. yeni sezon bölümleri BluTv'den nasıl izlenir? Kadroda kimler var?

Hayranlarının merakla beklediği Behzat Ç yeni sezonu başladı. Altı yıl aradan sonra yayınlanacak yeni bölümler öncesinde büyük heyecan vardı. Zamanında en çok izlenen, konuşulan ve paylaşılan dizi olan Behzat Ç yeni sezon ilk iki bölüm yayınlandı. İşte Behzat Ç yeni sezona tüm merak edilenler...

BEHZAT Ç YENİ BÖLÜMLERİ NASIL İZLENİR?

Behzat Ç yeni bölümleri BluTv özel yapımı olarak bu platforma üye olarak izlenebilecek. Aylık 19.90 Tl olan BluTv üyeliği için 7 günlük ücretsiz deneme imkanınız var.

Blutv'de yayınlanacak yeni bölümleri öncesi 1 saatlik rehber bölüm yayınlandı. Yayınlanan bölüm bugüne kadar hiç 'Behzat Ç.' izlememiş seyircinin de hikayeyi anlayıp kaldığı yerden izleyebilmesi için bir rehber olacak. Bu rehber bölümü https://www.blutv.com.tr/diziler/yerli/behzat-c-bir-ankara-polisiyesi/4-sezon/rehber-bolum-izle adresinden izleyebilirsiniz.

Behzat Ç ne zaman başlıyor? 2019 Behzat Ç 4. yeni sezon bölümleri nasıl izlenir?

BEHZAT Ç OYUNCU KADROSU

İnter Medya'nın yapımcılığında Ercan Mehmet Erdem'in kaleme aldığı, Serdar Akar'ın yönetmen koltuğunda oturduğu, başrolünde Erdal Beşikçioğlu olmak üzere oyuncu kadrosunda Nejat İşler, Canan Ergüder Ece, Ege Aydan, İnanç Konukçu, Berkan Şal, Güven Kıraç, Eray Eserol, Ayça Eren, Ahu Türkpençe, Kemal Burak Alper, Hüseyin Sevimli, Rıdvan Aybars Düzey, Gülşah Çomoğlu ve Kadir Çelik gibi isimlerin yer alıyor.

Behzat Ç ne zaman başlıyor? 2019 Behzat Ç 4. yeni sezon bölümleri nasıl izlenir?

BEHZAT Ç GENEL KONUSU

Behzat, 1985 yılında Polis Akademisinden mezun olduktan sonra, Ankara Polis Departmanı Cinayet bürosunda çalışmaya başlar. Korkusuz, zeki, güçlü ve karizmatiktir. Tüm meslektaşları daha üst makamlara gelirken, Behzat dedektif olarak kalır. Her zaman başını belaya soksa da, suçluları yakalamak için kendi yöntemleri vardır. Sürekli disiplin kuruluna sevk edilir ancak asla değişmeyecektir. Behzat kimseye güvenmez, özellikle de kadınlara..Behzat kurallara uymaz, kendi kurallarını yaratır.

Haberler.com - Gündem
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
Yorumlar (1)
7 Günlük Deneme Üyeliği Alamayan Adam:Blu TV, Şubat 2019''da 7 günlük ücretsiz deneme üyeliğini kaldırmış bulunmaktadır. Yazı içerisinde bu bilgiyi düzeltirseniz iyi olur.
500
title