Behzat Ç. Blu TV'de Ne Zaman Başlıyor? Behzat Ç. İptal mi Oldu?

Behzat Ç. Blu TV'de Ne Zaman Başlıyor? Behzat Ç. İptal mi Oldu?

Erdal Beşikçioğlu'nun rol alacağı Behzat Ç. dizisi Blu TV'de ne zaman başlayacak? Adı Efsane projesi ile Behzat Ç. iptal mi oldu? İşte Behzat Ç. ve Adı Efsane ile ilgili detaylar.

Behzat Ç. Blu TV'de Ne Zaman Başlıyor? Behzat Ç. İptal mi Oldu?

Erdal Beşikçioğlu, geçtiğimiz ay Behzat Ç.'nin yeni sezonu hakkında bazı açıklamalar yapmıştı. Erdal Beşikçioğlu, yayınlanacağı kanal ile ilgili olarak görüşmelerin büyük ölçüde sonuçlandığı ve bir pürüz çıkmadığı takdirde kanalın 'Blu TV' olacağını açıklamıştı.

ADI EFSANE KESİNLEŞTİ

Geçen hafta ise Erdal Beşikçioğlu'nun yeni dizisi ile bilgiler geldi. Kanal D'de yeni başlayacak 'Adı Efsane' dizisinin başrolünde Erdal Beşikçioğlu'nun basket koçu olacağı açıklandı. Rol arkadaşları Rojda Demirer, Gökçe Bahadır olacak. Kanal D'de yayınlanacak dizinin 70'li yıllardaki ABD dizisi 'Beyaz Gölge'den esinlendiği söyleniyor. İyi bir basketbolcu olduğu bilinen Erdal Beşikçioğlu bu dizide basketbol koçunu canlandıracak.

BEHZAT Ç. BLU TV'DE NE ZAMAN BAŞLIYOR?

Bu açıklama ile Behzat Ç.'nin durumu muallakta kaldı. Behzat Ç.'nin Blu TV serüveni için yeni bilgi gelmedi. Şu an kesinleşmiş tek bilgi, Erdal Beşikçioğlu'nun Adı Efsane dizisinde oynayacak olması.

Behzat Ç.'nin Blu TV'deki serüveni hakkında yeni bir bilgi gelirse habere eklenecek.