Batman'da Fenerıum Mağazası Açıldı

Diyarbakır'dan Sonra Bölgenin İkinci Fenerium Mağazası Batman'da Açıldı.

Batman'da Fenerıum Mağazası Açıldı

Diyarbakır'dan sonra bölgenin ikinci Fenerium mağazası Batman'da açıldı.

Batman Diyarbakır Caddesi Turgut Özal Bulvarı'nda açılan Fenerium mağazası, satışlara başladı.Yaz mevsimine doğru resmi açılışı yapılacak olan Fenerium'da forma, futbol topu, terlik, saat, Fenerbahçe tarihini konu alan cd'ler gibi Fenerbahçe'nin lisanslı ürünlerinin satışı yapılıyor. Batman Fenerium mağazasında ayrıca, Fenerbahçe Dergisi aboneliği ve Fenerbahçe Kart üyelik işlemleri de yapılıyor.

İşletme sahibi Abdurrahim Taş, mağazanın yeni satış yapmaya başladığını, buna rağmen ürünlerin Batmanlılar'ın büyük ilgisini çektiğini belirterek, "Özellikle Chelsea maçı arifesinde olduğumuz için daha yoğun satışlarımız oluyor. Hala Fenerium'un açılmış olduğunu duymayanlar var. Geçen hafta açılan mağazamız 5 günde 50 forma satmayı başardı. Dışarıda satılan ürünler Fenerium ürünleri değil. Gerçek Fenerbahçe ürünlerini almak isteyenler buraya gelebilirler" dedi.

Ürünlerden en çok formaya rağbet olduğunu ve her yaşa hitap eden ürünlerinin olduğunu belirten Taş, yaz mevsimine doğru gerçekleşecek resmi açılışa Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım ve Yönetim Kurulu üyelerini davet edeceklerini söyledi.

(MŞY-SK-KÇ-S)