Başkan Duran'a Kitabını Hediye Etti

Başkan Duran'a Kitabını Hediye Etti

Sakarya Üniversitesi (Saü) İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Salih Şimşek, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Duran'ı Ziyaret Ederek, Değişim Yayınlarından Yeni Çıkan '30 Şubat'ta Doğum, Yerimde Duramıyorum' İsimli Kitabını Hediye Etti.

Başkan Duran'a Kitabını Hediye Etti

Sakarya Üniversitesi (SAÜ) İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Salih Şimşek, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Duran'ı ziyaret ederek, Değişim Yayınlarından yeni çıkan '30 Şubat'ta Doğum, Yerimde Duramıyorum' isimli kitabını hediye etti.

SAÜ Öğretim Üyesi Prof. Dr. Salih Şimşek, Başkan Duran'ı makamında ziyaret etti. Şimşek'i tebrik eden Başkan Duran, “Çok güzel bir kitap hazırlamışsınız. Gezi notlarınızdan oluşan bu kitap, ufkumuzu açacak nitelikte. Sizleri tebrik ediyorum” dedi.

Seyahat etmenin hayatında çok önemli bir yer tuttuğunu söyleyen Şimşek ise, “2005 yılı ilkbaharında bir vesile ile Orta Asya'ya ve Kırgızistan'a gitmeye karar verdim. Oraya heyecanla giderken beynimde, artık seyahatlerimde edindiğim duygu, düşünce ve izlenimlerimi kaleme alma fikri gelişti. İşte bu kitap, son üç yılda yurtdışına yaptığım 4 seyahate ait günlüklerden oluşuyor” diye konuştu.

Salih Şimşek, Başkan Duran'a kitabını hediye ederken, Başkan Duran da belediye amblemli plaketi Salih Şimşek'e takdim etti.

(ŞK-AK) 01.05.2008 16:08 TSİ