Haberler

Starwood Otelleri'nden Avantajlı Kampanya

Starwood Hotels & Resorts Grubu'nun ödüllü sadakat program SPG, yeni "Üçlü Avantaj" kampanyası ile üyelerine çeşitli fırsatlar sunuyor.

Starwood Hotels & Resorts Grubu'nun ödüllü sadakat program SPG, yeni "Üçlü Avantaj" kampanyası ile üyelerine çeşitli fırsatlar sunuyor. SPG üyeleri dünya çapında yaklaşık 650 katılımcı restoran ve barda verecekleri yiyecek ve içecek siparişlerinde 3 ay boyunca bu üç özel avantajın keyfini çıkaracak. Tüm katılımcı mekanlarda 3 aylık kampanya süresince yüzde 10 ile 30 arası indirim dahil olmak üzere farklı indirim seçenekleri sunulacak.

Bu seçenekler arasında SPG üyeleri için 6 yaşın altındaki çocuklar ücretsiz, 12 yaşın altındaki çocuklar yüzde 50 indirimli, ekstra Starpoint bonusları ve Spa kullanımında da yüzde 15 indirim yer alıyor. Starwood Grubu bünyesinde Türkiye'de hizmet veren otellerin bu çok özel restoranları arasında seçim yapmakta zorlanacaksınız.

Le Méridien İstanbul Etiler'in eşsiz restoranı La Torre'de ödüllü şeflerin hazırladığı ve Akdeniz tatları ile Türk mutfağının yaratıcı lezzetlerini birleştiren mönüsü yüzde 10 indirimli, Sheraton Bursa'nın yerel lezzetlerle moderni harmanladığı Narr ve Prusa restoranları yüzde 30Sheraton Ankara'nın Brasserie One restoranda yüzde 10 indirim ve W Istanbul'un geleneksel Türk mutfağının modern yorumu ile Okka restoranda yüzde 10 indirim alınabilecek. "Geçen yıl Avrupa, Afrika ve Orta Doğuyu kapsayan EAME bölgesinde, konaklama dışında Starwood restoran ve barlarında SPG üyelerinin harcamaları iki katına çıkmıştı" diyen Starwood Grubu'nun EAME Başkan Yardımcısı Steven Taylor, "Bunun sonucu olarak da tüm yerel destinasyonlarda SPG'nin ilk global yiyecek ve içecek pazarlama kampanyası olan "Üçlü Avantaj"ı başlattık. Böylece misafirlerimizin Starwood Grubu'nun bütün dünyadaki farklı restoran ve barlarında keyifli anlar geçirmelerini ve farklı lezzetleri keşfetmelerini sağlayacağız" dedi.

Kaynak: KurumsalHaber.com / Basın Bültenleri

Starwood Basın Bültenleri Haberler

Tonya Belediye Başkanı Osman Beşel çalışanları tarafından dövüldü

Tonya Belediye Başkanı Osman Beşel çalışanları tarafından dövüldü

Özgür Özel'den Cumhurbaşkanlığı sorusuna net cevap: Tek hedefim CHP'nin iktidar olduğu gece partinin genel başkanı olmak

Özgür Özel'den Cumhurbaşkanlığı sorusuna net cevap: Tek hedefim CHP'nin iktidar olduğu gece partinin genel başkanı olmak

2 çocuk annesi boğazı kesilerek katledildi! 3 altın bilezik için öldürmüş

2 çocuk annesi boğazı kesilerek katledildi! 3 altın bilezik için öldürmüş

Bakmadan Geçme

25 Mayıs hangi burç? 25 Mayıs'ta doğanlar hangi burç oluyor? 25 Mayıs tarihi hangi burç olur? 25 MAYIS BİM AKTÜEL ÜRÜNLER KATALOĞU! Bu hafta BİM'de neler var, hangi ürünler geldi? Okulların Kapanmasına Kaç Gün Kaldı (SAYAÇ)? 25 Mayıs Okullar ne zaman, hangi tarihte kapanacak? Dün gece deprem oldu mu? İzmir'de, İstanbul'da, Ankara'da deprem mi oldu? 25 Mayıs dün gece deprem mi oldu? Bugün hangi sınav var? Bugün ne sınavı var? 25 Mayıs Cumartesi hangi sınav yapılacak? İşte ÖSYM Sınav Takvimi Steam çöktü mü? 25 Mayıs Cumartesi Steam sorun mu var? Galatasaray'da seçim ne zaman, seçim bugün mü? Son Depremler! Bugün İstanbul'da deprem mi oldu? 25 Mayıs AFAD ve Kandilli deprem listesi! 25 Mayıs Ankara'da, İzmir'de deprem mi oldu? #128680 Yeni eğitim müfredatı onaylandı mı? Talim ve Terbiye Kurulu müfredatı onayladı mı? 25-26 Mayıs Konya'da elektrik kesintisi yaşanacak ilçeler! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 25-26 Mayıs 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 25 Mayıs 2024 Sayısal Loto çekiliş sonuçları açıklandı mı? Sayısal Loto sonuçları saat kaçta açıklanacak? Sayısal Loto CANLI izle! #128680 25-26 Mayıs Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 25-26 Mayıs İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? İstanbul'da elektrik kesintisi! 25 Mayıs 2024 Resmi Gazete ATAMA KARARLARI! Bugünün kararları neler? 25 Mayıs Resmi Gazete yayımlandı! 32266 sayılı Resmi Gazete atamalar #128240
Tebliğ yapanlara vatandaştan tepki: Namazdan milleti soğuttunuz, defolun

Tebliğ yapanlara vatandaştan tepki: Namazdan milleti soğuttunuz, defolun

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title