Baran Ankara Haberleri

Baran Ankara haber, Baran Ankara son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Baran Ankara - 28.9.2020
Gazeteciler Yıldız, Dükel ve astsubay Baran hakkında hazırlanan iddianamenin detayları ortaya çıktı
ANKARA Cumhuriyet Başsavcılığı'nca, gazeteciler Müyesser Yıldız, İsmail Dükel ve Astsubay Erdal Baran hakkında, 'Devletin güvenliği veya yararları bakımından gizli kalması gereken bilgileri açıklama' suçundan düzenlenen iddianame mahkemece kabul edildi.
Baran Ankara - 19.8.2020
Son dakika haber | ATO'dan Bakan Karaismailoğlu'na ziyaret
Son dakika gündem haberi: Ankara Ticaret Odası (ATO) Yönetim Kurulu Başkanı Gürsel Baran, Ankara Garı ile Esenboğa Havalimanı'nda yer alan, daha önce Şeref Salonu olarak kullanılan yerlerin müze şeklinde değerlendirilmesi gerektiğini belirterek, "Ankara Kültür ve Turizm İl Müdürlüğümüz ile şehrimize iki yeni...
Baran Ankara - 6.8.2020
Son dakika haber | Ankara Kent Konseyi'nden Tuz Gölü'nü turizme kazandıracak projelere destek
Gelen son dakika haberlerine göre Ankara Kent Konseyi, Tuz Gölü ve Hirfanlı Barajı'nda hayata geçirilecek turizm projelerine destek kararı aldı.
Baran Ankara - 25.7.2020
ATO başkentte 100. yıl kutlama hazırlıklarına başladı
Ankara Ticaret Odası (ATO), Sakarya Meydan Muharebesi'nin 100'üncü yılı ile başkentin 100'üncü yıllarını kutlamak için hazırlıklara başladı.
Baran Ankara - 22.7.2020
ATO, Ankara'nın turizm potansiyeli için harekete geçti
Ankara Ticaret Odası (ATO), normalleşme süreciyle başkentin tanıtımı ve turizm potansiyelini harekete geçirmek için çalışmalarına hız verdi.
Baran Ankara - 30.6.2020
ATO Başkanı Baran: "Ankara ekonomisini canlandırmak için turist sayısı artırılmalı"
Ankara Ticaret Odası (ATO) Başkanı Gürsel Baran, başkentin ekonomisini ve ticaretini geliştirmek için turizmin canlandırılması, bu kapsamda şehri ziyaret eden turist sayısının artırılması gerektiğini belirtti.
Baran Ankara - 1.6.2020
Son dakika haber: ATO Başkanı Baran'dan açılan işletmelere ziyaret
Son dakika haberine göre Ankara Ticaret Odası (ATO) Yönetim Kurulu Başkanı Gürsel Baran, kontrollü normalleşme süreci kapsamında açılan işletmeleri ziyaret ederek hijyen paketi hediye etti.
Baran Ankara - 19.5.2020
ATO'dan konfeksiyon ve hazır giyim sektörü için teşvik talebi
Ankara Ticaret Odası (ATO) Başkanı Gürsel Baran, konfeksiyon ve hazır giyim sektörünün ekonomideki payını büyütmek için teşvik talep ettiklerini belirterek, "İstihdam deposu tekstil sektörünün gelişmesiyle şehrimizde işsizlik rakamları da gerileyecektir.
Baran Ankara - 13.3.2020
ATO, Türkiye Kent Konseyleri Birliği üyelerine Ankara'yı tanıttı
Ankara Ticaret Odası (ATO) Turizm Geliştirme Stratejileri Özel İhtisas Komisyonu, kentin tanıtımı için yaptığı "Başkente Bir Gün Yetmez" programı kapsamında düzenlediği toplantıyla Türkiye Kent Konseyleri Birliği (TKKB) üyelerine Ankara'yı tanıttı.
Baran Ankara - 3.3.2020
Üniversite öğrencileri ve mezunlar, firmalarla bir araya geldi
ANKARA'da Türk Eğitim Derneği Üniversitesi'nin (TEDÜ) düzenlediği 'WanTED İş ve Kariyer Fuarı'nda üniversite öğrencileri ve iş arayışındaki mezunlar, alanında uzman firmalarla bir araya geldi.
Baran Ankara - 19.2.2020
ATO mesleki eğitime destek vermeye devam ediyor
Ankara Ticaret Odası (ATO) Yönetim Kurulu Başkanı Gürsel Baran, Ankara iş dünyası olarak sektörde çalışacak öğrencilerin bilgisini pratiğe dönüştürerek gelişmelerini, bu sayede hizmet sektörüne nitelikli ara eleman yetiştirilmesini hedeflediklerini bildirdi.
Baran Ankara - 6.2.2020
ATO Başkanı Baran: "Başkentin potansiyeli turizm ekonomisinde karşılığını bulmalı"
Ankara Ticaret Odası (ATO) Yönetim Kurulu Başkanı Gürsel Baran, başkentin sağlık, kongre ve fuar turizminde önemli bir destinasyon olabileceğini belirterek, "Ankara'nın turizmden hak ettiği payı alabilmesi için ATO olarak gayret sarf ediyoruz.
Baran Ankara - 31.1.2020
Anadolu Yayıncılar Derneğinden ATO'ya "Ekonomiye Güç Verenler" ödülü
Ankara Ticaret Odası (ATO), Anadolu Yayıncılar Derneği tarafından düzenlenen 5'inci Anadolu Medya Ödülleri Töreni'nde "Ekonomiye Güç Verenler" kategorisinde ödül aldı.
Baran Ankara - 2.1.2020
ATO Yönetim Kurulu Başkanı Baran: "Mobilyada KDV indirimi sektöre yeni yıl hediyesi oldu"
Ankara Ticaret Odası (ATO) Yönetim Kurulu Başkanı Gürsel Baran, mobilya sektöründe 2018 ve 2019 yılının belirli döneminde geçici olarak uygulanan KDV indiriminin kalıcı hale getirilmesinin sektörün talebi olduğunu belirterek, "Mobilyada KDV indirimi üyelerimizin de talebiydi.
Baran Ankara - 31.12.2019
ATO'dan "Türkiye İş Bankası İktisadi Bağımsızlık Müzesi"ne ziyaret
Ankara Ticaret Odası (ATO) Başkanı Gürsel Baran, "Binlerce yıllık geçmişe sahip başkentimizin turizm potansiyelini ekonomik değere dönüştürerek hem Ankara'mıza hem de ülkemize katkı sağlayacağız." ifadesini kullandı.
Baran Ankara - 29.12.2019
ATO Başkanı Gürsel Baran: "2020, bu yıla göre çok daha iyi olacak"
Ankara Ticaret Odası (ATO) Başkanı Gürsel Baran, 2020 yılının bu yıla göre çok daha iyi bir yıl olacağını belirterek, "2020 yılında ekonomik göstergelerde ulaşılacak başarılı sonuçlar, Türkiye'nin 2023 hedeflerine ulaşmasında büyük avantaj sağlayacak.
Baran Ankara - 28.12.2019
ATO Başkanı Baran: "Ankara'yı, Anadolu ürünlerinin ihracatı için merkez haline getireceğiz"
Ankara Ticaret Odası (ATO) Yönetim Kurulu Başkanı Gürsel Baran, 2020 yılında Ankara'nın ihracatını artırmaya yönelik çalışmalara ağırlık vereceklerini belirterek, "Ankara'yı, Anadolu ürünlerinin ihracatı için merkez haline getirmeyi hedefliyoruz.
Baran Ankara - 24.12.2019
ATO'dan "Andezit taşı" için coğrafi işaret girişimi
Ankara Ticaret Odası (ATO) Başkanı Gürsel Baran, Ankara'ya özgü "Andezit taşı"nı coğrafi işaret olarak tescil ettirmek için çalışma başlattıklarını bildirdi.
Baran Ankara - 20.12.2019
Azerbaycan heyetinden ATO'ya ziyaret
Ankara Ticaret Odası (ATO) Başkanı Gürsel Baran, Türkiye ile Azerbaycan arasındaki ticaret hacminin 5 milyar dolara çıkarılması gerektiğini belirterek, "Bu ticaretin Ankara ile olan bölümünü de 200 milyon dolardan 1 milyar dolara yükseltmeyi hedefliyoruz.
Baran Ankara - 14.12.2019
ATO Başkanı Baran: "Düğünlerinizi ruhsatlı işletmelerde yapın"
Ankara Ticaret Odası (ATO) Başkanı Gürsel Baran, ruhsatsız işletmelerde düğün yapılmasının piyasada haksız rekabet oluşturduğunu belirterek, düğün yapacak çiftlere, "Düğünlerinizi ruhsatlı işletmelerde yapın.
Baran Ankara - 11.12.2019
Özbekistan'dan Ankaralı yatırımcılara davet
Ankara Ticaret Odası (ATO) Yönetim Kurulu Başkanı Gürsel Baran, Türkiye ile Özbekistan arasındaki ticaret hacminin 1,8 milyar dolar düzeyinde bulunduğunu belirterek, "Hem Özbekistan'ın 25 milyar dolar düzeyindeki ticaretini hem de bu ticarette Türkiye'nin payını daha yukarıya taşımalıyız.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Baran Ankara Haberleri | Baran Ankara Kimdir - Haberler - Baran Ankara haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Baran Ankara kimdir, hayatı ve biyografisi. Gazeteciler Yıldız, Dükel ve astsubay Baran hakkında hazırlanan iddianamenin detayları o
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 30.9.2020 23:22:02. #1.15#
title