Bakacakkadı Haberleri

Bakacakkadı haber, Bakacakkadı son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Bakacakkadı - 04.02.2021
Zonguldak'ta kaybolan epilepsi hastası bulundu
İlçeye bağlı Bakacakkadı beldesi Örmeci köyünde yaşayan N.
Bakacakkadı - 15.12.2020
Ankara Batı Karadeniz Birliği Platformu'ndan ziyaret
Batı Karadeniz Bölgesi'nin tamamına hitap edecek, merkezi konumdaki Zonguldak Bakacakkadı mevkisinde meslek hastalıkları formatında bir şehir hastanesi yapılmasının konuşulduğu aktarılan açıklamada, "Bilindiği üzere, taşkömürü ve demir çelik işletmelerindeki iş imkanları nedeniyle Rize'den Düzce'ye kadar illerimizin tamamından göç alan ve içinden iki il çıkarmasına rağmen 600 bin civarında nüfusu bulunan Zonguldak ile burada çalışanların yoğun olduğu çevre illerde taşkömürü ve demir çelik işlerinde çalışmadan ve termik santrallerden kaynaklanan göğüs hastalıkları problemleri, diğer bölgelere göre daha yaygın bir görünüm arz etmektedir.
Bakacakkadı - 11.10.2020
Yorgunluk şikayetiyle hastaneye gitti hayatının şokunu yaşadı
İlçenin Bakacakkadı beldesinde yaşayan 47 yaşındaki Nihat Ülkü, lösemi hastası olduğunu öğrendiğinden beri ailesi için yaşam mücadelesi veriyor.
Bakacakkadı - 06.07.2020
Zonguldak Filyos Çayı 5. kısım inşaatında çalışmalar devam ediyor
Açıklamada görüşlerine yer verilen DSİ Genel Müdürü Kaya Yıldız, Filyos Çayı'nda Menbada Bakacakkadı Köprüsü ile Mansapta Çaycuma Köprüsü arasında 10 bin 60 metre çift taraflı taş tahkimatlı sedde, 20 taban kuşağı, 1877 metre ağırlık duvarı, 955 metre taban kaplaması ve 1877 metre korkuluk yapılacağını bildirdi.
Bakacakkadı - 05.10.2019
Enerjide acele kamulaştırma kararı
Buna göre, TEDAŞ'a ait "Zonguldak TM II-Gelik DM ENH", "Koramanlar KÖK-Basat KÖK ENH", "Bakacakkadı DM-Karamanemirler DM ENH", "Dedeoğlu KÖK-Yeşilyurt KÖK ENH", "Uluköy KÖK-Darsu KÖK ENH", "Çakıllı KÖK-Örenyeri KÖK ENH", "Osmaniye DM-Ayaş Sanayi DM ENH" ve "Himmetoğlu DM-Karaman Emirler ENH" enerji nakil hatlarının güzergahlarına denk gelen taşınmazlar, direk yerleri mülkiyet şeklinde, hat emniyet sahaları ise irtifak hakkı kurulmak suretiyle TEDAŞ tarafından acele kamulaştırılacak.
Bakacakkadı - 02.10.2019
Yerin altında kalbine yenilen madenci defnedildi
Dün, maden ocağında kömür üretiminde çalıştığı sırada rahatsızlanan Erdal Durdu'nun (42) cenazesi, Bülent Ecevit Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezinden alınarak, Gökçebey ilçesine bağlı Bakacakkadı beldesindeki Örmeci köyüne getirildi.
Bakacakkadı - 29.09.2019
Kamyonet ile otomobil çarpıştı: 2 yaralı
Alınan bilgiye göre, Bartın'dan Gökçebey ilçesine bağlı Bakacakkadı beldesi istikametine giden İhsan A.
Bakacakkadı - 26.09.2019
Yolcu treninin çarptığı kadın öldü
ZONGULDAK'ın Gökçebey ilçesine bağlı Bakacakkadı beldesinde, yolcu treninin çarptığı Fatime Duran (87) hayatını kaybetti.
Bakacakkadı - 26.09.2019
Dha yurt bülteni-7
Görüntü Dökümü  ------------------ Ay ailesine ait fotoğraflar Haber: Hasan DÖNMEZ KONYA ============================ Yolcu treninin çarptığı kadın öldü   Zonguldak'ın Gökçebey ilçesine bağlı Bakacakkadı beldesinde, yolcu treninin çarptığı Fatime Duran (87) hayatını kaybetti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Bakacakkadı Haberleri | Bakacakkadı Haber - Haberler - Bakacakkadı haberleri, son dakika bakacakkadı haber ve gelişmeleri burada. Zonguldak'ta kaybolan epilepsi hastası bulundu.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 8.5.2021 22:43:36. #1.15#

title