Fenomen Bahar Candan, alışveriş için aylık 300 bin lira harcıyor

Fenomen Bahar Candan, alışveriş için aylık 300 bin lira harcıyor

16.11.2020 19:04 | Son Güncelleme: 16.11.2020 21:09

Sosyal medya hesabından paylaştığı pozlarla gündemden düşmeyen Bahar Candan, "Doya Doya Moda" programına yarışmacı olarak katıldı. Candan'ın alışveriş için aylık 300 bin lira harcaması ise yarışmacıları şaşırttı.

"İşte Benim Stilim" yarışmasıyla şöhrete kavuşan Bahar Candan, TV8 ekranlarında yayınlanan "Doya Doya Moda" programının yeni yarışmacısı oldu.

KENDİSİNİ Tİ'YE ALAN YARIŞMACALARA YANIT VERMEDİ

Doya Doya Moda yarışmacıları sette Bahar Candan ile dalga geçerek ona ünlü olmadığını ve çabuk eleneceğini söyledi. Candan'ı ti'ye alan yarışmacılara Candan ise yanıt vermedi.

Bahar Candan, alışveriş için aylık 300 bin lira harcıyor

AYLIK 300 BİN LİRA HARCIYOR

Alışverişini tamamlayan yarışmacılar makyaj odasında karşı karşıya makyajlarını yaparken, dış ses Bahar Candan'ın aylık alışveriş bütçesini de açıkladı. Dış ses konuşmasında "Aylık alışveriş bütçesi bazen 100 bin bazen de 200 yüz bin lira harcıyor. Kimi aylar ise bu harcama 300 bin liraya kadar çıkıyormuş" dedi.

"BURADA 500 TL ALIŞVERİŞ YAP DA GÖRELİM"

Bunu duyan yarışmacılar, "Burası Doya Doya Moda programı! Burada 500 TL alışveriş yap da görelim" dediler.

Fenomen Bahar Candan, alışveriş için aylık 300 bin lira harcıyor
Fenomen Bahar Candan, alışveriş için aylık 300 bin lira harcıyor

Kaynak: Snob Magazin

Haber Yorumları (55)
ZEYNEP: Doya doya moda izliyorum ama programdan soğudum çok gıcık bir kız lütfen herkes haddini bilsin kendine göre konuşsun abartmadan herkes kendi çizgisine hiçbir şeyi hak etmiyor
MİNE: Kız sen ne acayıp bir şeysin Şaka desem değilsin çözemedim seni bir türlüde sevemedim Tipi Tip gibisin Seni seyredenleremi sorsam acaba Ne buluyorlar sende .
MİRAY: fenomenmi neyin fenomeni bunlara prim verende kabahat
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title