Badem Şekeri 4'Te Aşka Yolculuk Var! - Haberler
Haberi Paylaş

Badem Şekeri 4'Te Aşka Yolculuk Var!

Bültenler - Haberler | Güncel
Badem Şekeri 4'Te Aşka Yolculuk Var!

'Badem Şekeri 4'te aşıklar Doktor Mehmet ve Ayşe, eğlence ve heyecan dolu bir serüvene çıkacak.

Ekran başındakilerin keyifle eşlik edecekleri bu yolculuk, ikilinin arasındaki aşkı test edecek.

Son yılların yıldız oyuncuları Alper Saldıran ve Burcu Özberk'i bir araya getiren 'Badem Şekeri 4'te, Doktor Mehmet ve Ayşe'nin hikayesi kaldığı yerden devam edecek. İlki Temmuz ayında FOX ekranlarında yayınlanan ve karşılaştığı yoğun ilgi sonrasında televizyon filmleri serisine dönüştürülen 'Badem Şekeri'nin dördüncüsünde Ayşe ile Mehmet arasına mesafe girecek.

Ayşe'nin İstanbul'da yüksek lisansa kabul edilmesi aşıklar arasında yeni bir engele dönüşecek. İstanbul'u duyunca sevinci kursağında kalan Doktor Mehmet, Ayşe'nin kısa süreliğine köye dönmesiyle birlikte onu yanında tutmak için planlar yapmaya başlayacak. Çaresizlikten Muhtar Bahri'nin yardımına başvuran Mehmet'in elindeki çözümler tükenmeye başlayınca bu sefer soluğu Ümmü Hala'nın yanında alacak. Asıl serüven de tam da o zaman başlayacak. Ümmü Hala'nın Sevdalım çiçeğini bulmaları için görevlendirdiği Mehmet ve Ayşe'nin aşkı büyük bir testten geçecek. Çıktıkları bu uzun soluklu yolculuk ise ekran başındakilere eğlence ve macera dolu anlar yaşatacak.

Alper Saldıran ve Burcu Özberk'le birlikte Mehmet Atay, Burcu Altın, Selçuk Veysel Zurnazanlı ve Eyşan Özhim'in rol aldığı 'Badem Şekeri 4'ün yönetmen koltuğunda Aydın Bulut oturuyor.

Genel yönetmen ve yapımcılığını deneyimli televizyoncu Abdullah Oğuz'un, yapımcılığını ise Selen Sevigen, Evren Oğuz ve Mahmut Kayımtu'nun üstlendiği 'Badem Şekeri 4', aşk dolu yeni serüveniyle 13 Aralık Çarşamba saat 20:00'da FOX'ta ekranlara gelecek.

Bültenler - Son Dakika Haberleri
500
title