Aziz Yıldırım Karacabey Fenerbahçeliler Derneği'nin Açılışını Yaptı

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, Karacabey Fenerbahçeliler Derneği'nin Açılışını Yaptı. Yıldırım, "İnşallah, İki Kupayı da Bu Sene ve Bundan Sonraki Senelerde Fenerbahçe Alacaktır" Dedi.

Aziz Yıldırım Karacabey Fenerbahçeliler Derneği'nin Açılışını Yaptı

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, Karacabey Fenerbahçeliler Derneği'nin açılışını yaptı. Yıldırım, "İnşallah, iki kupayı da bu sene ve bundan sonraki senelerde Fenerbahçe alacaktır" dedi.

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, bugün Bursa'nın Karacabey ilçesini ziyaret etti, Fenerbahçeliler Derneği'nin açılış törenine katıldı. Yıldırım'ın ilçeye gelişi nedeniyle Cumhuriyet Alanı'nın yanı sıra Belediye binası ve bazı işyerleri sarı lacivertli bayraklarla donatıldı, süslenen sokaklar, çalan davullar ve yükselen taraftar sloganlarıyla ilçede bayram havası yaşandı. Saat 10.30'da Karacabey'e gelen Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, her yaştan taraftar grubunun sevgi seliyle alkışlar arasında Cumhuriyet Meydanı'nda Kaymakam Dursun Balaban, Belediye Başkanı Ergün Koç ile Fenerbahçeliler Derneği Yöneticileri tarafından karşılandı. Daha sonra Belediye Başkanı Ergün Koç'u makamında ziyaret eden Aziz Yıldırım, Runguçpaşa Mahallesi'ndeki dernek lokali açılışına sevenlerinin sevgi gösterisi altında yürüyerek gitti. Açılışta kısa bir konuşma yapan Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, Karacabeylileri selamlayarak, gelecekle ilgili mesajlar verdi.

Yıldırım, "İnşallah iki kupayı da bu sene ve bundan sonraki senelerde Fenerbahçe alacaktır. Hedefimiz Fenerbahçe'yi taraftarıyla bütünleştirmektir. Bunu yapmak hepimizin görevidir. Fenerbahçe dünya kulübü olma yolunda hızla ilerlemektedir. Fenerbahçe'yi buralara taşımanızdan dolayı hepinize teşekkür ediyorum. Mutlu ve coşkulu yılları hep birlikte yaşayacağız. Ne mutlu Fenerbahçeliyim diyene" şeklinde konuştu. Derneğin açılış kurdelasını koyu bir Fenerbahçeli olarak bilinen Karacabey Kaymakamı Dursun Balaban ile birlikte kesen Aziz Yıldırım, derneğin taraftarlara ve ilçe halkına hayırlı olmasını diledi.

Açılıştan sonra dernekte taraftarlarla sohbet eden Başkan Yıldırım, bir yandan forma ve fotoğraf imzalarken, bir yandan da günü ölümsüzleştirmek isteyenlerle anı fotoğrafı çektirdi.