Azerbaycan vatandaşının Türk bayrağı hassasiyeti sosyal medyada viral oldu - Haberler
Haberi Paylaş

Azerbaycan vatandaşının Türk bayrağı hassasiyeti sosyal medyada viral oldu

Demirören Haber Ajansı - Haberler | Yaşam

Azerbaycan vatandaşının Ermenistan işgalinden kurtarılan Çakırlı Köyü'ne yakın bölgede arabasının üzerine çıkarak direkteki asılı Türk bayrağını düzelttiği görüntü sosyal medyada en çok paylaşılanlar arasına girdi.

Azerbaycan'da Ermenistan işgalinden kurtarılan Çakırlı Köyü'ne yakın bölgede Azerbaycan vatandaşının direğe asılan ve katlanmış Türkiye bayrağını düzeltme anı sosyal medyadan büyük ilgi gördü.

SİVİLLER HEDEF ALINIYOR

27 Eylül'den bu yana Ermenistan'ın işgal ettiği Azerbaycan topraklarında yaşanan sıcak çatışma, devam ediyor. Ermenistan büyük kayıplar verirken, cepheden askerinin kaçtığına dair görüntüler ortaya çıkmıştı. Buna karşılık Azerbaycan'ın kentlerine füzeli saldırılarda bulunan Ermeniler, sivilleri hedef almıştı.

ERMENİSTAN BÜYÜK KAYIPLAR VERDİ

25'ten fazla yerleşim yerini işgalden kurtaran Azerbaycan ise Ermenistan ordusuna ait 230 tank ve zırhlı araç, 250 askeri araç, 38 hava savunma sistemi 250 topçu sistemi, 10 komuta kontrol merkezi, yedi cephanelik, üç adet T72 tankı, bir adet S-300 lançeri ve radarı, 29 askeri kamyon, beş adet ise 120 mm M75 havan topunu imha etti. Ayrıca, çatışmaların başladığı günden bu yana dört binden fazla Ermeni askeri etkisiz hale getirildi.

Azerbaycan vatandaşının Türk bayrağı hassasiyeti sosyal medyada viral oldu
Demirören Haber Ajansı - Son Dakika Haberleri
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
Yorumlar (7)
Aykut:Hilafet yıldızı değil mi o
Misafir03:Arkadaki ağaç kimsenin dikatimi çekmedi galiba . Tıpkı yıldıza benziyor.
ARABULUCU:Gün kavga günü değil gardaşlar. Adil belli ki ADİL değil ADİLE; Şiddete maruz kalmış olabilir. Canı sıkkın olabilir. Türkiye''de kadınlar şu sıralar hiç hak etmediği eylemlerle karşı karşıya kalıyor. Bu bir gerçek. Demem o ki hem bayrağa hem de kadına her zaman saygı gösterilmeli değer verilmeli NOKTA
500