Aytekin Can Haberleri

Aytekin Can haber, Aytekin Can son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Aytekin Can - 07.11.2018
18. Kısa-ca Uluslararası Öğrenci Filmleri Festivali Ödül Töreni
Festival Yönetmeni, SÜ İletişim Fakültesi Radyo, Televizyon ve Sinema Bölümü Başkanı Prof. Dr. Aytekin Can, törende yaptığı konuşmada, festivale yurt içi ve dışından 4 binden fazla filmin katıldığını söyledi.
Aytekin Can - 08.11.2017
17. Kısa-Ca Uluslararası Öğrenci Filmleri Festivali
Fakültenin Radyo Televizyon ve Sinema Bölüm Başkanı Prof. Dr. Aytekin Can, törende yaptığı konuşmada, festivale destek veren Sinema Genel Müdürlüğü ile sponsor firmalara teşekkür etti.
Aytekin Can - 15.04.2016
İş Sağlığı ve Güvenliğini En İyi Yansıtan Kısa Filmler Aranıyor
8-11 Mayıs tarihlerinde İstanbul’da düzenlenecek 8. Uluslararası İş Sağlığı ve Güvenliği Konferansı öncesi sonuçların belli olacağı kısa film yarışmasının jürisinde ise Prof. Dr. Nezih Orhon, Prof. Dr. Aytekin Can, Oyuncu İpek Tuzcuoğlu, Yapımcı Oğuz Peri, Yönetmen Ebru Çakırkaya Sarıcan, Görüntü Yönetmeni Mazlum Demirbağ, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Eğitim, Tanıtım ve Organizasyon Daire Başkanı Ergün Can yer alıyor.
Aytekin Can - 14.04.2016
Sürdürülebilir İş Sağlığı ve Güvenliği" Kısa Film Yarışmasına Başvurular Sürüyor
İstanbul'da düzenlenecek 8. Uluslararası İş Sağlığı ve Güvenliği Konferansı öncesi sonuçların belli olacağı kısa film yarışmasının jürisinde ise Prof. Dr. Nezih Orhon, Prof. Dr. Aytekin Can, Oyuncu İpek Tuzcuoğlu, Yapımcı Oğuz Peri, Yönetmen Ebru Çakırkaya Sarıcan, Görüntü Yönetmeni Mazlum Demirbağ, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Eğitim, Tanıtım ve Organizasyon Daire Başkanı Ergün Can yer alıyor.
Aytekin Can - 11.03.2016
Uluslararası İş Sağlığı ve Güvenliği Konferansı Tanıtım Toplantısı
8. Uluslararası İş Sağlığı ve Güvenliği Konferansı Bilim Danışma Kurulu Üyeleri Prof. Dr. Rüçhan Işık, Prof. Dr. Nazmi Bilir, Prof. Dr. Yasin Dursun Sarı, Prof. Dr. Haluk Hadi Sümer, Prof. Dr. Mehmet Orhan, Prof. Dr. Nezih Orhon ile "Sürdürülebilir İş Sağlığı ve Güvenliği Temalı Kısa Film Yarışması"nın seçici kurul üyelerinden Prof. Dr. Aytekin Can, Oğuz Peri, İpek Tuzcuoğlu, Ebru Çakırkaya Sarıcan, Mazlum Demirbağ da toplantıda kısa kısa görüşlerini dile getirdi.
Aytekin Can - 23.02.2016
İş Sağlığı ve Güvenliği İçin Kısa Film Yarışması
Başvuruların 20 Nisan'a kadar yapılabileceği yarışmanın jürisinde Prof. Dr. Nezih Orhon, Prof. Dr. Aytekin Can, oyuncu İpek Tuzcuoğlu, yapımcı Oğuz Peri, yönetmen Ebru Çakırkaya Sarıcan, görüntü yönetmeni Mazlum Demirbağ ile Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Daire Başkanı Ergün Can'ın yer aldığı kaydedildi.
Aytekin Can - 23.02.2016
İş Sağlığı İçin Kısa Film Yarışması
Yarışmanın jürisinde Prof. Dr. Nezih Orhon, Prof.Dr. Aytekin Can, oyuncu İpek Tuzcuoğlu, Yapımcı Oğuz Peri, Yönetmen Ebru Çakırkaya Sarıcan, Görüntü Yönetmeni Mazlum Demirbağ, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı’ndan Daire Başkanı Ergün Can yer alıyor.
Aytekin Can - 23.02.2016
Kısa Filmler, İş Sağlığı ve Güvenliği İçin Yarışacak
İş kazalarını ve alınması gereken önlemleri, iş sağlığı ve güvenliği ile ilgili örnek uygulamaları en iyi şekilde beyaz perdeye aktaracak filmlerin yarışacağı, herkese açık olan ödüllü kısa film yarışmasına katılım için son teslim tarihi 20 Nisan 2016. Yarışmanın jürisinde Prof. Dr. Nezih Orhon, Prof.Dr. Aytekin Can, oyuncu İpek Tuzcuoğlu, Yapımcı Oğuz Peri, Yönetmen Ebru Çakırkaya Sarıcan, Görüntü Yönetmeni Mazlum Demirbağ, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı'ndan Daire Başkanı Ergün Can yer alıyor.
Aytekin Can - 05.11.2015
Festival Heyecanı Başlıyor
Yapımcı Daniel Burlac, sinema yazarı ve festival programcısı Leo Soesanto, festival yönetmeni Roman Gutek, yönetmen Tevfik Başer ve görüntü yönetmeni Ken Kelsch'den oluşan jüri, Uluslararası Uzun Metraj ketagorisinde en iyi filmi belirleyecek.  "En İyi Film" seçilecek eserin 12 bin dolarlık ödülün sahibi olacağı yarışmaya katılacan yönetmen ve filmler şunlar: "Ben, Earl ve Ölen Kız (Alfonso Gomez-Rejon), Birini Öldürmek (Alejandro Fernandez Almendras), Birleşme Noktası (Jakrawal Nilthamrong), Boğulan Bir Adamın İzlenimleri (Kyros Papavassiliou), Fırtına Bulutlarının Altında (Alexey German Jr.), Hazine (Corneliu Porumboiu), Meleklerin Düşüşü (Jeder Der Fallt Hat Flügel, Peter Brunner), Aslında Özgürüm (Jake Mahaffy), Parabellum (Lukas Valenta Rinner) ve Saul'un Oğlu (Laszlo Nemes)" - Ulusal Kısa Film Yarışması Ulusal Kısa Film Yarışması'nda ise 10 eser değerlendirilecek. Prof. Dr. Aytekin Can, yönetmen Nezih Orhon, yönetmen Ömür Atalay, oyuncu ve yönetmen Ufuk Bayraktar, oyuncu Özge Özberk, Anadolu Üniversitesi Sinema Televizyon Bölümü Başkanı Prof.
Aytekin Can - 23.10.2015
15. Kısa-ca Uluslararası Öğrenci Filmleri Festivali
Süleyman Demirel Kültür Merkezi'nde gerçekleştirilen festivalin ödül töreni, SÜ Dilek Sabancı Devlet Konservatuvarı Sahne Sanatları Bölümü öğretim görevlisi Banu Demir yönetimindeki dans gösterisi ile başladı.  Oyuncu Mustafa Uzunyılmaz'ın şiir dinletisinin ardından festivalin jüri üyeliğini yapan yönetmenlere, oyunculara, öğretim üyelerine ve festivale maddi destek veren sponsorlara, protokol üyeleri tarafından heykelcik takdim edildi.  Yurtiçi ve yurtdışından 300'e yakın kısa filmin başvuru yaptığı festivalde, 57 film ön değerlendirmeden geçti.  SÜ İletişim Fakültesi Radyo, Televizyon ve Sinema Bölüm Başkanı ve Festival Yöneticisi Prof. Dr. Aytekin Can, törende yaptığı konuşmada, bu yıl yurtdışı katılımlarının daha da arttığını söyledi.
Aytekin Can - 22.10.2015
6. Malatya Uluslararası Film Festivali'ne Doğru
Prof. Dr. Aytekin Can, yönetmen Nezih Orhon, yönetmen Ömür Atalay, oyuncu ve yönetmen Ufuk Bayraktar, oyuncu Özge Özberk, Anadolu Üniversitesi Sinema Televziyon Bölümü Başkanı Prof.
Aytekin Can - 22.10.2015
15. Kısa-ca Uluslararası Öğrenci Filmleri Festivali
Süleyman Demirel Kültür Merkezi'nde gerçekleştirilen festival, İletişim Fakültesi Öğretim Görevlisi Şenol Çöm'ün yönetmenliğini yaptığı "KISA-Ca teaser" ve Öğretim Üyesi Prof. Dr. Aytekin Can'ın yönettiği "Oxfordlu Ziyaretçi Gertrude Bell" filmlerinin gösterimiyle başladı.
Aytekin Can - 01.05.2015
İnönü Üniversitesi 8. Kısa Film Festivali Başlıyor
Ulusal ve uluslararası olmak üzere ikiye ayrılan yarışma filmlerini yine ulusal ve uluslararası olmak üzere ayrılan jüri üyeleri değerlendirecektir. Ulusal yarışma kategorisini değerlendirecek olan jüri üyeleri; Sayın Prof. Dr. Aytekin Can, görüntü yönetmeni Aytekin Çakmakçı, ünlü oyuncular Faik Ergin ve İpek Tuzcuoğlu’ndan oluşmaktadır.
Aytekin Can - 31.07.2014
Allah Dostları"Nın Hayatları Kısa Filmlerle Anlatılacak
Senaryoların, Selçuk Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo-Televizyon ve Sinema Bölüm Başkanı Prof. Dr. Aytekin Can başkanlığındaki jüri tarafından değerlendirildiğini aktaran Sürmeli, seçilen eserlerle çekimlere başlandığını dile getirdi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Aytekin Can Haberleri | Aytekin Can Kimdir - Haberler - Aytekin Can haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Aytekin Can kimdir, hayatı ve biyografisi. Sakarya'da çiftçiler üretime devam etti.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 24.6.2021 14:28:43. #1.16#

title