Ayşekadın Gençlerbirliği Sporun İsmi ve Renkleri Değişti

Ayşekadın Gençlerbirliği Sporun İsmi ve Renkleri Değişti

Ayşekadın Gençlerbirliği Sporun İsmi ve Renkleri Değişti
Anadolu Ajansı - Haberler | Yerel

Edirne Ayşekadın Gençlerbirliği Spor Kulübü'nün ismi ve forma renkleri değişti.

Edirne Ayşekadın Gençlerbirliği Spor Kulübü'nün ismi ve forma renkleri değişti.

Eski Sanayi Sitesi'ndeki bir düğün salonunda yapılan olağan genel kurulda, kulübün isminin ve formasının değiştirilmesine karar verildi.

Ayşekadın Gençlerbirliği Spor Külübü Başkanı Hakan Sedefçi, burada yaptığı konuşmada, takımın renklerini ve ismini değiştirmelerinde kişisel bir durumun olmadığını söyledi.

Yapılan değişikliklerin Edirne futboluna destek sağlayacağını düşündükleri için gerçekleştirdiklerini ifade eden Sedefçi, şunları kaydetti:

"Takımın isim ve renk değiştirmesinin kendi ego ve çıkarlarımız için değil, Edirne futboluna fayda sağlayacağı için yapıyoruz. Takımımızın oynadığı Bölgesel Amatör Ligi (BAL) 3. Lig kadar kaliteli bir ligdir. Bunun yanında verilen desteklerin göz önüne alırsak 3. Ligden daha zor bir ligdir. Deplasmanlı bir lig olduğu için giderler çok fazla bu nedenle bu takımı herkesin sahiplenmesi için yeni bir oluşuma girdik.

Bu oluşumun adını bu şehri ayağa kaldırmak için bu şehre yeniden eski günlerini yaşatmak için yeni bir Edirnespor kurmayı planladık. Renklerimizi değiştirirken sadece bu rengin bize ait olması için mavi, siyah, turuncu olarak belirledik ki bu takımın renkleri sadece bize özel olsun. İnanıyoruz ki bu yeni oluşum Edirne'nin futbol tarihini değiştirecek bir takım olacak. "

Konuşmanın ardından değişiklikler, tahmini bütçe oylanarak, oy çokluğuyla kabul edildi. Tek listeyle gidilen seçimler sonucu, yeni yönetim oluştu.

Yönetim kurulu, Hakan Sedefçi, Hasan Üner, İnanç Haseki, Mehmet Grammeşin, Serkan Oltandiken, Polat Öztaş, Mustafa Taşgör, Mete Kemal Gündüz, Savaş Vardar, Halil Bodur, Şükrü Atamgüç, Levent Alamut, Halil Yükseloğlu, Adem Kalkan'dan oluştu.

- EDİRNE

Kaynak: Anadolu Ajansı

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title