Vahşi ayı, talihsiz adamı parçalara ayırmış! Kardeşleri cansız bedenini görünce hıçkırıklara boğuldu - Haberler
Haberi Paylaş

Vahşi ayı, talihsiz adamı parçalara ayırmış! Kardeşleri cansız bedenini görünce hıçkırıklara boğuldu

İhlas Haber Ajansı - Haberler | 3. Sayfa
Vahşi ayı, talihsiz adamı parçalara ayırmış! Kardeşleri cansız bedenini görünce hıçkırıklara boğuldu

Sivas'ın Divriği ilçesinde bir süreden bu yana kayıp olan Hasan Ali Dalkıran, kırsal alanda kardeşleri tarafından ölü olarak bulundu. Talihsiz adamın bir ayı saldırısında öldüğü belirtilirken, cansız bedeninin parçalara ayrıldığı öğrenildi. Dalkıran'ın kesin ölümü nedeni, otopsi işlemlerinden sonra netleşecek.

Sivas'ın Divriği ilçesinde kayıp olan 47 yaşındaki Hasan Ali Dalkıran isimli kişi, kardeşleri tarafından kırsal alanda ölü olarak bulundu. İki kardeşin, ağabeyleri Dalkıran'ın cansız bedenini gördüklerinde büyük üzüntü yaşadıkları öğrenilirken, talihsiz adamın bedeninin bir ayı tarafından parçalara ayrıldığı belirtildi.

KESİN ÖLÜM NEDENİ BELİRLENECEK

Kayacık Mahallesi kırsalında kardeşleri tarafından ölü olarak bulunan Hasan Ali Dalkıran'a yapılan ilk incelemede vahşi bir hayvan tarafından parçalandığı anlaşıldı. Ölümüne ayı saldırısının neden olduğu düşünülen Dalkıran'ın cenazesi kesin ölüm nedeninin anlaşılabilmesi için otopsi yapılmak üzere hastaneye kaldırıldı. Olayla ilgili inceleme başlatıldı.

İhlas Haber Ajansı - Son Dakika Haberleri
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
Yorumlar (3)
Zeynep Nursen:Ayı vahşi bir hayvan adamcagız niye onun olabilecegi yerlere gitmis ki
Muharrem Palabıyık:Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun inşallah RABBİM geride kalan ailesine sabrı cemil ihsan eylesin
mehmet celik:Allah ölümün hayırlısını versin Allah taksiratını affetsin sevenlerine Allah sabırlar ihsan eylesin merhumun mekanı cennet olsun geçmiş günahları affolsun İnşAllah
500