Aydınspor 1923'te Deprem - Haberler
Haberi Paylaş

Aydınspor 1923'te Deprem

Demirören Haber Ajansı - Haberler | Güncel
Aydınspor 1923'te Deprem

Spor Toto 2'nci Lig Beyaz Grup'ta son 3 maçtan 1 puan çıkararak play off yarışında yara alan Aydınspor 1923'te teknik direktör Akif Başaran'ın görevine son verilirken, kaptanlar Mustafa Şen ve Mehmet Al kadro dışı bırakıldı.

Spor Toto 2'nci Lig Beyaz Grup'ta son 3 maçtan 1 puan çıkararak play off yarışında yara alan Aydınspor 1923'te teknik direktör Akif Başaran'ın görevine son verilirken, kaptanlar Mustafa Şen ve Mehmet Al kadro dışı bırakıldı. Yönetimden yapılan açıklamada, "Teknik direktörümüz Akif Başaran ve ekibiyle karşılıkla anlaşarak yollarımız ayrılmıştır. Kendilerine hizmetlerinden dolayı teşekkür ediriz" denildi. Teknik adam arayışına başlayan yönetimin Murat Yoldaş ve Suat Kaya isimleri üzerinde durduğu ifade edildi.

Bu arada kadro dışı bırakılan Mustafa Şen ve Mehmet Al'ın da U19 takımıyla antrenmanlara devam edeceği bildirildi. Yönetimle telefonda görüşüp kararı öğrendiğini dile getiren Teknik Direktör Akif Başaran, "Yollarımızı resmi olarak ayırdıktan sonra bir basın açıklaması yapacağım. Şu aşamada Aydınspor'a  zarar verecek sözler söylemek istemiyorum. Kulübün içinde problemler var, bunlar düzelmedikçe bu işin yürüme şansı yoktu" ifadelerini kullandı. - Aydın

Demirören Haber Ajansı - Son Dakika Haberleri

Haberi Kaydet
title