Zehirli denizanasının soktuğu 17 yaşındaki genç yaşam mücadelesini kaybetti

Zehirli denizanasının soktuğu 17 yaşındaki genç yaşam mücadelesini kaybetti

Demirören Haber Ajansı - Haberler | Dünya

Avustralya'da zehirli 'kutu denizanası' tarafından sokulan 17 yaşındaki genç, hayatını kaybetti. Gencin trajik ölümü, 2006'den beri ülkede denizanalarının yol açtığı ilk ölüm olarak kayda geçti.

Ülkenin Queensland eyaletindeki Cape York Yarımadası'nda yer alan Bamaga kasabasında yüzen 17 yaşındaki bir gencin kutu denizanasıyla temas ettiği bildirildi. Denizanasının sokması sonucu zehirlenen genç, 1 hafta tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.

FELCE VE KALP DURMASINA NEDEN OLUYOR

Yerel basında çıkan haberlere göre, gencin ölümü 2006'dan beri Avustralya'daki denizanalarının yol açtığı ilk ölüm olduğu belirtildi. Zehir keseleriyle kaplı uzun dikenli dokunaçlara sahip olan kutu denizanasının zehrinin; felce, kalp durmasına ve ölüme neden olabilecek güçte olduğu biliniyor.

Zehirli denizanasının soktuğu 17 yaşındaki genç yaşam mücadelesini kaybetti

Kaynak: Demirören Haber Ajansı

Haber Yorumları (16)
DİLEK: Yüce tanrıdan rahmet diliyorum. Mekanı cennet olsun inşallah. Ailesine de sabırlar diliyorum.
DAKİK: yine arabistan sevdalıları dolmuş burası, 2 tane dua okuyamazlar kalkmış imla hocası kesilmişler başımıza, hiç düşündünüzmü belki yukarıdaki şahıs belkide başka bir din mensubu hani hoşgörü, hani saygı ?
DOGRU: tek bir yaratıcı vardır. isteyen Tanrı der İsteyen Allah der, isteyen kendi dilinde der. Sonuç olarak herkesin kastettiği tek olan yaratıcıdır. . . Yalnız bunu cahil gubara kısmı anlamaz. Bence dini siz zorlaştırıyorsunuz. . . Namazda okuduğu sürenin anlamını bilerek kaç kişi okuyor acaba?? belki 10 da 1 :))
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title