Athena Gökhan Dünyaevine Girdi
Haberler » Magazin » Haber

Athena Gökhan Dünyaevine Girdi

Athena grubunun solisti Gökhan Özoğuz, uzun süredir beraber olduğu Melis Ülken ile nikah masasına oturdu.

Athena Gökhan Dünyaevine Girdi

2012'nin son günlerinde nikah masasına oturan ünlüler arasında dün evlenen Teoman'ın ardından Athena'nın solisti Gökhan Özoğuz da yer aldı.

Rock müzik grubu Athena'nın solisti 36 yaşındaki Gökhan Özoğuz, uzun süredir beraber olduğu Melis Ülken ile nikah masasına oturdu.

Büyük Kulüp'te gerçekleşen nikahta Özoğuz'un şahitliğini Mazhar Alanson yaptı.

Özoğuz, nikah kıyıldıktan sonra eşini kucağını alıp havaya kaldırdı. Alanson'un eşi Biricik Suden Twitter'dan, "Nikâh kıyılınca Gökhan'ın karısını kucağına alıp havaya kaldırılışını görmeliydiniz. Çok mutlu olsunlar inşallah" yorumunu paylaştı.

Kardeşi Hakan Özoğuz ile sahneye de çıkan damat Özoğuz, rock grubu Duman ile aynı sahneyi paylaştı. Basına kapalı gerçekleştirilen düğüne Kenan Doğulu ve Beren Saat çifti de katıldı.

500 DAVETLİ

Mazhar Alanson'un nikah şahidi olduğu geceye Şebnem Ferah, maNga, Duman, Seçkin Piriler, Nil Karaibrahimgil, Demir Demirkan, Sertab Erener, Serdar Erener, Kenan Doğulu, Beren Saat, Ozan Doğulu ve eşi, Erkan Can ve eşi, Mithat Can, Biricik Suden, Hasan Kaçan, Teoman, Barış Falay ve Mustafa Altıoklar gibi ünlü sanatçılar katıldı. Düğünde toplam 500 kişi vardı.

Beş katlı düğün pastasının kesildiği, Gökhan Özoğuz'un yakasındaka takı altınlarını çıkarmadığı düğün sabaha kadar devam etti.

Sabah : http: //www.sabah.com.tr