Ateşin Düştüğü Yer'i Yönetmeni Anlattı

Ateşin Düştüğü Yer'i Yönetmeni Anlattı

Ateşin Düştüğü Yer'i Yönetmeni Anlattı
İhlas Haber Ajansı - Haberler | Yerel

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Kasım Kültür Sanat Etkinlikleri kapsamında ‘Ateşin Düştüğü Yer’ adlı 2012 yapımı film sanatseverlerle buluştu.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Kasım Kültür Sanat Etkinlikleri kapsamında 'Ateşin Düştüğü Yer' adlı 2012 yapımı film sanatseverlerle buluştu. AKM' de gerçekleşen gösterimin ardından filmin yönetmeni İsmail Güneş, 'Ateşin Düştüğü Yer'i anlattı. Güneş, "Filmlerimde hatta dizilerimde bile çerçevenin doğru olmasına gayret gösteriyorum. Ben her şeyin bulaşıcı olduğunu düşünüyorum. İyilikte, kötülükte bulaşıcıdır. Ben iyiliği bulaştırmak istedim ve bu filmimde pişmanlığı öne çıkardım" ifadelerini kullandı.

Sanatseverlerin sorularını da yanıtlayan Güneş, "Dikkat ederseniz filmin iki yerinde bir haber okunuyor. Bu haberler gerçek hayatta yaşanmış haberlerdir. Ben bu haberlerden etkilendim ve film yapmayı düşündüm. Bu filmi de insanlara pişmanlık duygusunu yaşatıp, onları şiddetten vazgeçirebilmek için çektim" diye konuştu. Gerçekleştirilen söyleyişinin ardından Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı İbrahim Aktürk, Yönetmen İsmail Güneş'e teşekkür ederek, günün anısında hediye takdim etti. - SAKARYA

Ateşin Düştüğü Yer'i Yönetmeni Anlattı
Ateşin Düştüğü Yer'i Yönetmeni Anlattı

Kaynak: İhlas Haber Ajansı

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title