Atasay Kamer Haberleri

Atasay Kamer haber, Atasay Kamer son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Atasay Kamer - 26.12.2019
Ekonomi basını "EGD Yılbaşı Buluşması"nda bir araya geldi
Gecede vefa-şükran plaketleri de verildi. Merhum iş adamı Murat Dedeman adına Dedemen Holding yönetim Kurulu Başkanı Rıfat Şükrü Dedeman, Tekfen Holding Kurucu ve Onursal Başkanı Ali Nihat Gökyiğit adına ANG Vakfı Başkan Vekili Turgut Gökyiğit, Atasay Kuyumculuk Kurucu ve Onursal Başkanı Atasay Kamer, Güriş Kurucu ve Onursal Başkanı İdris Yamantürk adına oğlu Tevfik Yamantürk plaketini aldı.
Atasay Kamer - 26.12.2019
Ekonomi basını "EGD Yılbaşı Buluşması"nda bir araya geldi
Gecede vefa-şükran plaketleri de verildi. Merhum iş adamı Murat Dedeman adına Dedemen Holding yönetim Kurulu Başkanı Rıfat Şükrü Dedeman, Tekfen Holding Kurucu ve Onursal Başkanı Ali Nihat Gökyiğit adına ANG Vakfı Başkan Vekili Turgut Gökyiğit, Atasay Kuyumculuk Kurucu ve Onursal Başkanı Atasay Kamer, Güriş Kurucu ve Onursal Başkanı İdris Yamantürk adına oğlu Tevfik Yamantürk plaketini aldı.
Atasay Kamer - 10.10.2018
Enflasyonla Topyekun Mücadele Programı'nın Yankıları
Atasay Üst Yöneticisi (CEO) Atasay Kamer, Türkiye'nin yaşadığı sorunlara her zaman duyarlı olduklarını belirterek, başlatılan enflasyonla mücadele seferberliğinin sonuna kadar destekçisi olduklarını kaydetti.
Atasay Kamer - 18.03.2016
Yönetim ve Liderlik Zirvesi Geleceği Yönetenleri Ağırladı
Aynı panelde yer alan iş dünyasının genç Ceo'larından Atasay Mücevherat Ceo'su Atasay Kamer'de aile şirketi olmanın avantajı ve dezavantajlarını paylaşarak, geçmişten gelen tecrübelerine dışarıdan yönetim modellemesi kuvvetli kişileri dahil ettiklerini söyleyerek, yönetim süreçlerine daha kurumsal, profesyonel ve objektif bakabildiklerini söyledi.
Atasay Kamer - 11.03.2016
Yönetim ve Liderlik Zirvesi ile Geleceği Yönet, Değişimi Başlat!
The Conferences Turkey'in 16 Mart 2016 tarihinde Conrad İstanbul Bosphorus Otel'de düzenleyeceği Yönetim ve Liderlik Zirvesi "Geleceği Yönet, Değişimi Başlat" sloganı ile kendi alanında önemli başarılara imza atmış iş dünyası profesyonellerini, şirketlerin tüm departmanlarından her seviyede yöneticileri ve yönetici/lider adayları ile buluşturmaya hazırlanıyor.
Atasay Kamer - 02.02.2016
Mevzuat Değişirse Hızlı Şekilde İran'a Gireriz"
Atasay Mücevherat Üst Yöneticisi (CEO) Atasay Kamer, takı tarafında İran'ın cazibe merkezi olduğunu belirterek, "Mevzuatların değiştiğini, oturduğunu gördükten sonra hızlı bir şekilde İran'a gireriz" dedi.
Atasay Kamer - 01.05.2015
Atasay Mücevherat'ta 2'nci Atasay Kamer Devri!
Türkiye mücevherat sektörünün devi Atasay'da yeni CEO Atasay Kamer oldu
Atasay Kamer - 30.04.2015
Atasay Mücevherat'ta 2'nci Atasay Kamer Dvri!
Atasay'da yeni CEO Atasay Kamer oldu. Şirketin büyüme, kurumsallaşma ve globalleşme süreçlerinin dümeninde olacak Atasay Kamer ile birlikte, şirketin 4'üncü kuşak devri de başlamış oldu.
Atasay Kamer - 15.04.2015
Boğazın Gözdesi Huqqa 2 Yaşında
Sanat, cemiyet, spor ve iş dünyasından birçok ismin uğrak mekanlarından biri olan HUQQA; açıldığı günden beri zengin menüsü, konumu ve dekorasyonuyla İstanbul Boğazının en çok ilgi gören mekanları arasında yer alıyor. Pazartesi akşamı ikinci yılını kutlayan HUQQA'da, Atasay Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Cihan Kamer ve eşi Çiğdem Kamer, HUQQA ve The Market Yönetim Kurulu Üyesi Simay Kamer ile Atasay CEO'su Atasay Kamer, HUQQA'nın başarısını tüm ekiple birlikte pasta keserek kutladı.
Atasay Kamer - 30.03.2015
Denizli'de Taciz İddiası
Alınan bilgiye göre, emniyet ekipleri Atasay Kamer Meslek Yüksekokulu'ndaki bazı kız öğrencilerin, tacize uğradığı şikayeti üzerine çalışma başlattı.
Atasay Kamer - 30.03.2015
Taciz Şüphelisi Tukuklandı
Çivril'in Kızılcasöğüt Mahallesi'nde Atasay Kamer Meslek Yüksekokulu ve Çivril Lisesi çevrelerinde sabah ve akşam saatlerinde okula giden öğrencilerin yanlarına bisikletiyle gelip cinsel içerikli sözler söyleyip, sarkıntılık ettiği iddia edilen bir kişi, polise şikayet edildi.
Atasay Kamer - 27.12.2014
Atasay Kamer'e Çomü'den Fahri Doktora
Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (ÇOMÜ) Senatosunun, Türkiye'nin önemli altın sanayicilerinden Atasay Kamer'e fahri doktora unvanının verilmesini kararlaştırdığı bildirildi.
Atasay Kamer - 27.12.2014
ÇOMÜ Kuyumcu Atasay Kamer'e Fahri Doktora Unvanı Verecek
Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Senatosu tarafından Atasay Kamer'e fahri doktora unvanı verilmesi kararı alındı.
Atasay Kamer - 23.10.2014
Hayırsever İş Adamına Fahri Doktora Unvanı Verildi
Uşak Üniversitesi, hayırsever iş adamı Atasay Kamer'e Fahri Doktora unvanı verdi.
Atasay Kamer - 12.04.2014
Uşak Üniversitesi'nde Temel Atma Töreni
Hayırsever İşadamı Atasay Kamer tarafından yaptırılan Uşak Üniversitesi İslami İlimler Fakültesi binasının temel atma töreni yapıldı.
Atasay Kamer - 11.04.2014
İşadamı Kamer'den Uşak Üniversitesi'ne Fakülte
Uşak Üniversitesi'ne, kuyumculuk sektörünün duayeni olarak kabul edilen 71 yaşındaki işadamı Atasay Kamer tarafından yaptırılacak olan 20 derslikli İslami İlimler Fakültesi'nin temeli, havanın yağmurlu olması nedeniyle temsili törenle atıldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Atasay Kamer Haberleri | Atasay Kamer Kimdir - Haberler - Atasay Kamer haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Atasay Kamer kimdir, hayatı ve biyografisi. Cihan Kamer kimdir? Cihan Kamer nereli? Cihan Kamer mesleği ne? Cihan Kamer hayatı ve bi
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 24.7.2021 13:53:34. #1.16#

title