Aslan Demir Haberleri

Aslan Demir haber, Aslan Demir son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Aslan Demir - 05.07.2021
Kuveyt Türk Bankacılık Okulu, "Kuveyt Türk Akademi"ye dönüştü
Açıklamada görüşlerine yer verilen Kuveyt Türk Strateji, İK ve Dijital Dönüşümden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Aslan Demir, şunları kaydetti: "Kuveyt Türk Akademi ile amacımız, çağın gerektirdiği donanıma ve yetkinliklere sahip olmaları için tüm çalışanlarımıza yeni nesil eğitim ve öğrenme yolculuğu imkanı sunmaktır.
Aslan Demir - 25.06.2021
Son Dakika | Kuveyt Türk'ün fikir yarışması Ideathon'da kazananlar belli oldu
"Yenilikçi fikirlerin seslerini duyurmak ve gençleri yüreklendirmek istiyoruz" Açıklamada görüşlerine yer verilen Kuveyt Türk Strateji, İK ve Dijital Dönüşümden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Aslan Demir, dijital dönüşümün inovatif fikirlerden filizlendiği bilinciyle hareket ettiklerini ifade ederek, "Dijital dönüşüm yolunda attığımız yenilikçi ve güçlü adımlarla sektörün gelişimine katkıda bulunuyoruz.
Aslan Demir - 23.06.2021
Kuveyt Türk MT ile finansta ikinci, tüm yetenek programlarında 10. oldu
Açıklamada görüşlerine yer verilen Kuveyt Türk Strateji, İK, Dijital Dönüşümden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Aslan Demir, şunları kaydetti: "İnsan kaynakları süreçlerimizi 'önce insan-önce çalışan' prensibiyle yürütüyoruz.
Aslan Demir - 24.05.2021
Üniversiteli öğrenciler fikirleriyle Kuveyt Türk Ideathon'da yarışacak
"Fikirleriyle finans dünyasına değer katmak isteyen tüm gençleri bekliyoruz" Açıklamada görüşlerine yer verilen Kuveyt Türk Strateji, İK ve Dijital Dönüşümden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Aslan Demir, şunları kaydetti: "Dijital kanalların ve dijital dönüşümün önemini çok önceden fark edip son 10 yıldır önemli projeleri hayata geçiren bir katılım finans kuruluşu olarak yenilikçi fikirleri desteklemeye büyük önem veriyoruz.
Aslan Demir - 03.05.2021
Kuveyt Türk, 4'üncü kez Türkiye'nin en iyi işvereni seçildi
"Birbirini takdir eden çalışma kültürünü önemsiyoruz" Açıklamada görüşlerine yer verilen Kuveyt Türk Strateji, İK, Dijital Dönüşümden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Aslan Demir, kuruldukları günden bu yana 32 yıldır çalışanların, "İyi ki Kuveyt Türklüyüm, iyi ki buradayım" dedikleri bir iş yeri ortamına sahip olmasını kıymetli bulduklarını bildirdi.
Aslan Demir - 20.04.2021
Kuveyt Türk'ün kağıt tasarrufu ağaca dönüşüyor
Açıklamada görüşlerine yer verilen Kuveyt Türk Strateji, İK ve Dijital Dönüşümden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Aslan Demir, doğaya fayda sağlamanın önemine işaret ederek, "Kağıtsız Şube Bankacılığı Projesi kapsamında gerçekleştirdiğimiz çalışmalarla yasal düzenlemelerin izin verdiği ölçüde geliştirmeler yaparak şubelerde gerçekleştirdiğimiz birçok işlemde onayları dijital kanallardan alıyor, bu sayede kağıt kullanımını azaltıyoruz.
Aslan Demir - 06.04.2021
Kuveyt Türk'ün "Sepetim" uygulaması çalışan bağlılığını artırdı
"Odağımız çalışanlarımızın memnuniyeti ve gelişimi" Açıklamada görüşlerine yer verilen Kuveyt Türk Strateji, İK ve Dijital Dönüşümden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Aslan Demir, çalışan memnuniyetini ve bağlılığını artıracak çalışmaları hayata geçirmeye büyük önem verdiklerini belirterek, şunları kaydetti: "İnsan kaynakları süreçlerimizi 'önce insan-önce çalışan' anlayışıyla geliştirerek çalışanlarımızın 'İyi ki Kuveyt Türklüyüm' demelerini sağlamaya, onlara mutlu ve huzurlu bir çalışma ortamı sunmaya gayret ediyoruz.
Aslan Demir - 30.03.2021
Kuveyt Türk'ün API'lerini kullanan girişimlere İletmen de katıldı
"Hedefimiz, API'lerin canlıya alınma süresini bir güne kadar indirmek" Açıklamada görüşlerine yer verilen Kuveyt Türk İK, Strateji ve İnovasyondan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Aslan Demir, girişimlere, start-up çevikliğinde API hizmeti sunmak istediklerini belirterek, hedeflerinin, API'lerin canlıya alınma süresini bir güne kadar indirmek olduğunu bildirdi.
Aslan Demir - 18.01.2021
Kuveyt Türk, yeni kariyer modeli Gelişim Mutfağı projesini hayata geçirdi
"Çalışanlarımızın potansiyelini açığa çıkarıyoruz" Açıklamada görüşlerine yer verilen Kuveyt Türk Strateji, İK ve Eğitimden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Aslan Demir, değişen dünyaya yeni ve özgün yaklaşımlarla uyum sağlamayı ve yeteneklere yenilerini eklemeyi çok önemsediklerini belirtti.
Aslan Demir - 15.09.2020
Kuveyt Türk, "Avrupa'nın En İyi İşverenleri" listesinde
"Marka ve insanı birbirine bağlayan asıl güç ortak değerler" Açıklamada görüşlerine yer verilen Kuveyt Türk İK, Strateji ve Dijital Dönüşüm Grubundan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Aslan Demir, son 3 yıldır "Türkiye'nin En İyi İşverenleri" listesinde yer almalarının ardından bu yıl da "Avrupa'nın En İyi İşverenleri" arasına girmelerinden dolayı büyük mutluluk duyduklarını belirtti.
Aslan Demir - 31.08.2020
Kuveyt Türk Bankacılık Okulu'na Brandon Hall'den 10 ödül
Bankacılık okulunda senkron ve asenkron eğitim programlarıyla çalışanların pozisyonlarının gerektirdiği bilgi ve becerileri desteklemenin yanı sıra özelleştirilmiş eğitim grupları ile farklı birimlerde çalışan ancak ortak eğitim ihtiyaçlarına sahip kişiler için kişiye ve gruplara özel eğitim programları da düzenleniyor. Ayrıca yabancı dil gelişimi çalışanlara sunulan çeşitli oyun tabanlı dijital araçlarla destekleniyor. Kuveyt Türk Bankacılık Okulu'nda tüm programlar karma öğrenme deneyimiyle gerçekleştiriliyor. Bu kapsamda bir taraftan sanal sınıf yöntemi ile sınıf eğitimleri verilirken diğer yandan "Kuveyt Türk Bankacılık Okulu Dijital Öğrenme Platformu" aracılığıyla okuma, dinleme, izleme ve uygulama materyalleriyle eğitimler destekleniyor. "Har zaman 'önce çalışan' anlayışıyla hareket ediyoruz" Açıklamada görüşlerine yer verilen Kuveyt Türk İnsan Kaynakları, Strateji ve Dijital Dönüşümden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Aslan Demir, her zaman 'önce çalışan' anlayışıyla hareket eden bir katılım finans kuruluşu olduklarını belirterek, "Bilimin ve teknolojinin sağladığı tüm imkanları değerlendirerek çalışanlarımızı eğitim, gelişim ve kariyer noktasında yoğun şekilde destekliyoruz.
Aslan Demir - 19.08.2020
Kuveyt Türk'ün insan kaynakları uygulamalarına uluslararası iki ödül
Bu sayede, Türkiye'nin herhangi bir yerindeki şubeden yapılan bir paylaşım, genel müdürlüğe ve diğer tüm şubelere anında ulaşıyor. "İyi ki" uygulamasının yanı sıra diğer iç iletişim araçları, iletişim süreçlerinde kurulan dinamik yapı ve çalışan memnuniyeti odaklı süreçler Kuveyt Türk'ü, iç iletişim kategorisinde ödüle götüren yapıyı oluşturuyor. " 'Önce insan-önce çalışan' söylemi ile geliştirildi" Açıklamada görüşlerine yer verilen Kuveyt Türk Strateji, İK ve Dijital Dönüşüm Grubundan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Aslan Demir, şunları kaydetti: "6 bine yakın çalışanımızın tamamının 'İyi ki Kuveyt Türklüyüm' demesini önemsiyoruz.
Aslan Demir - 14.07.2020
Kuveyt Türk üst üste altıncı kez Türkiye'nin en etik şirketi seçildi
Açıklamada konuya ilişkin görüşleri yer alan Kuveyt Türk İK, Strateji ve Dijital Dönüşümden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Aslan Demir, 31 yıldır "değerlerimizle büyüyoruz" anlayışıyla Türkiye'nin sahip olduğu yerel ve milli değerlerin korunması, geliştirilmesi ve yaşatılması için çaba sarf ettiklerini bildirdi.
Aslan Demir - 27.05.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 1
'CANIMIZI ZOR KURTARDIK' Ev, ahır ve samanlık çatısı uçan köy sakini Aslan Demir (91), "Yıllarca bu köyde yaşıyorum.
Aslan Demir - 22.04.2020
Kuveyt Türk, üçüncü kez "Türkiye'nin En İyi İşvereni" seçildi
"Çalışanlarımızın memnuniyetini ve gelişimini odağımıza alan bir yaklaşım sergiliyoruz" Açıklamada görüşlerine yer verilen Kuveyt Türk Strateji, İK ve Dijital Dönüşüm Grubundan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Aslan Demir, "Öteden beri çalışanlarımızın memnuniyetini ve gelişimini odağımıza alan bir yaklaşım sergiliyoruz.
Aslan Demir - 03.04.2020
Milli sporculardan "Evde kal" çağrısına destek
Samsun'un Kavak ilçesindeki milli sporcular, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınına karşı başlatılan "Evde kal Türkiye" çağrısına yayımladıkları videolarla destek verdi. Kavak Gençlik ve Spor Müdürlüğü bünyesindeki milli tekvandocular Aslan Demir, Oktay Atalay, Tarık Altungöz, Duygu Şakar, Funda Kırış, Mehmet Kurt ve Nazlı Şakar, vatandaşların evde kalması yönünde çağrıda bulundu.
Aslan Demir - 26.02.2020
Kuveyt Türk'ün inovasyon merkezi "Innhouse" açıldı
"İnovasyon Merkezi'ni çok yönlü kurguladık" Açıklamada görüşlerine yer verilen Kuveyt Türk Strateji, İK ve Dijital Dönüşümden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Aslan Demir, "Rotamız dijital, odağımız insan" yaklaşımıyla dijital dönüşüm yolculuğunda müşteri deneyimini ve çalışan mutluluğunu en üst noktaya taşımayı hedeflediklerini kaydederek, şöyle devam etti: "Innhouse'u, çalışanlarımızın kendilerini iyi hissedecekleri ve müşterilerimiz için yenilikçi fikirler üretecekleri bir merkez olarak biyo-inovasyon yaklaşımıyla tasarladık.
Aslan Demir - 22.01.2020
KAÇUV'un 2. Aile Evi Pendik'te açıldı
Kanser tedavisinin çocukları ve ailelerini de yıprattığını belirten Yıldız, şöyle konuştu: "Bu dönemde hem maddi hem manevi desteğe ihtiyaç duyuyorlar. Biz de bu ailelere 'Yalnız değilsiniz.' diyoruz ve elimizden gelen desteği vermeye çalışıyoruz. 2. Aile Evi'ni hayata geçirmemizin temel amacı da bu. Cerrahpaşa'daki Aile Evimiz bugüne kadar 704 kişiyi konuk etti. 2. Aile Evi'ni de Anadolu Yakası'ndaki talepleri karşılamak hedefiyle kurduk. Burada Marmara Üniversitesinin Pendik Hastanesi var, Medeniyet Üniversitesi var, Kartal Devlet Hastanesi var. Bütün bunlarda onkoloji servisleri, kemik iliği üniteleri var. Buradaki hastaların dönem dönem kalacak yere ihtiyacı olacak." "Gencecik yüreklere umut aşıladığınız zaman hastalığın yüzde 70-80'ini çözüyorsunuz" Kuveyt Türk Stratejiden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Aslan Demir de KAÇUV ile umut vadeden gelişmelere imza attıklarını ifade ederek, "Bizler köklü bir medeniyetin çocuklarıyız.
Aslan Demir - 10.01.2020
Kuveyt Türk'e "Yılın İtibarlısı" ödülü
Araştırmada yılın en başarılı markaları ve paydaşları yine her yıl olduğu gibi halk jürisi tarafından seçildi. Açıklamada görüşlerine yer verilen Kuveyt Türk İK, Strateji ve Dijital Dönüşümden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Aslan Demir şunlara dikkati çekti: "Uzun süredir müşteri memnuniyetini odağımıza alarak ilerliyoruz.
Aslan Demir - 25.10.2019
Öğrenciler "1010 kaşif" projesi ile geleceği kodluyor
Çelebi Mehmet Ortaokulunda Amasya Valisi Osman Varol, Türk Kızılay Genel Merkez Denetim Kurulu Raportörü Erdoğan Kısacık ve Kuveyt Türk İK, Strateji ve Dijital Dönüşümden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı ve 1010 Kaşif Projesi Yürütme Komitesi Başkanı Aslan Demir kodlama sınıfının açılışını gercekleştirdi.
Aslan Demir - 23.10.2019
Çorumlu öğrenciler "1010 Kaşif" arasına katıldı
Kuveyt Türk İK, Strateji ve Dijital Dönüşümden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı ve 1010 Kaşif Projesi Yürütme Komitesi Başkanı Aslan Demir, AA muhabirine, proje kapsamında 1010 gence ulaşmayı hedeflediklerini söyledi.
Aslan Demir - 07.10.2019
Ödemiş'te rahvan at yarışları yapıldı
Öte yandan mücadeleler sırasında ufak kazalar da yaşandı. Jokeylerden Aslan Demir ile ağabeyi Ferdi Demir, yarışta çarpıştı.
Aslan Demir - 07.10.2019
Dha yurt bülteni - 8
Yarışlar 'Baş', 'baş altı', 'büyük orta', 'küçük orta', 'deste', 'dört yaşlı tay', 'üç yaşlı tay', 'İthal A Grubu' ve İthal B Grubu' kategorilerinde yapıldı. Kadın binicilerin de yer aldığı yarışlarda, 165 at mücadele etti. Gün boyu çekişmeli mücadelelere sahne olan yarışların sonunda birinci olan atların sahiplerine Türk bayrağı, kupa ve para ödülü verildi. Yarışlarda dereceye girenler sevinçlerini davul-zurna eşliğinde yaşadı. Öte yandan mücadeleler sırasında ufak kazalar da yaşandı. Jokeylerden Aslan Demir ile ağabeyi Ferdi Demir, yarışta çarpıştı.
Aslan Demir - 06.10.2019
İzmir'de rahvan at yarışları yapıldı
İzmir'in Ödemiş ilçesinde 34. Geleneksel Rahvan At Yarışları düzenlendi. Çaylı Mahallesi'nde düzenlenen yarışlarda 170 at mücadele etti. Etkinlikte "Taze 5'li" kategorisinde mücadele eden jokeylerden Aslan Demir, atların çıkışı sırasında aynı kategoride yarışan ağabeyi Ferdi Demir ile çarpışması sonucu yaralandı.
Aslan Demir - 10.09.2019
Kuveyt Türk'ün Sepetim uygulamasına mükemmeliyet ödülü
Açıklamada görüşlerine yer verilen Kuveyt Türk İK, Strateji ve Dijital Dönüşümden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Aslan Demir, 2017 yılında hayata geçirdikleri Sepetim uygulamasının, Türkiye'deki bankacılık sektöründe bir ilk olduğunu hatırlattı.
Aslan Demir - 09.09.2019
Kuveyt Türk'te QR kodla hesaptan ödeme dönemi
"Kredi kartının yerini QR kod ile ödeme alıyor" Açıklamada görüşlerine yer verilen Kuveyt Türk İnsan Kaynakları, Strateji ve Dijital Dönüşümden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Aslan Demir, katılım bankaları arasında yenilikçi bir ödeme çözümüne imza attıklarını belirterek, bazı bankaların uyguladıkları QR kodla kredi kartından ödeme yönteminden farklı olarak doğrudan hesaptan havale yöntemiyle ödeme hizmeti sunmaya başladıklarını aktardı.
Aslan Demir - 02.09.2019
Kuveyt Türk'ten sürdürülebilirlik raporu
İstanbul'un benzersiz silüetini oluşturan tarihi yapılar arasında özel bir yere sahip olan Ortaköy Büyük Mecidiye Camisi'nin restorasyonu, Türk Kızılayı, TSK Mehmetçik Vakfı, Diyanet Vakfı ve Kanserli Çocuklara Umut Vakfı'na verilen destekler, Arakan'dan zorunlu göçe maruz bırakılan mağdurlara yönelik bağış kampanyası, gelecek nesilleri teknolojinin yapı taşı robotik ve kodlama eğitimiyle tanıştırmak için hayata geçirilen 1010 Kaşif Projesi, Türkiye İzcilik Federasyonu'nun Çanakkale ve Sarıkamış'ta düzenlediği milli bilinç kamplarına yönelik katkılar sürdürülebilirlik raporunda yer verilen sosyal sorumluluk çalışmaları arasında yer alıyor. "Dünyaya yazılım ihraç ediyoruz" Açıklamada görüşlerine yer verilen Kuveyt Türk İK, Strateji ve Dijital Dönüşümden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Aslan Demir, sürdürülebilirlik raporunun şirketlerin gelişimini, itibarını ve güvenilirliğini pozitif yönde etkilediğini belirterek, "Değerlerimizle dünyaya açılıyoruz' konseptiyle hazırladığımız sürdürülebilirlik raporumuzla finans, teknoloji, çevre ve toplumsal alanlardaki yaklaşımlarımızı, performansımızı ve çalışmalarımızı paydaşlarımızla ve kamuoyumuzla paylaştık.
Aslan Demir - 02.08.2019
Kanser tedavisi gören çocuklara robotik ve kodlama eğitimi
"Öğrencilerin ilgisi ve yeteneği dikkat çekici boyutta" Kuveyt Türk İnsan Kaynakları, Strateji ve Dijital Dönüşümden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Aslan Demir, etkinlikte yaptığı konuşmada, 1010 Kaşif Projesi kapsamında Türkiye'nin birçok şehrinde meraklı kaşiflerle buluştuklarını belirterek, bu projeyle yeni nesillerde geleceğin mesleklerine yönelik farkındalık oluşturmayı amaçladıklarını söyledi.
Aslan Demir - 20.06.2019
Su kanalına devrilen otomobilin sürücüsü öldü
SAMSUN'un Kavak ilçesinde kontrolden çıkıp su kanalına devrilen otomobilin sürücüsü Aslan Demir (53), hayatını kaybetti.
Aslan Demir - 20.06.2019
Samsun'da otomobil devrildi: 1 ölü
Samsun'un Kavak ilçesinde meydana gelen trafik kazasında Ladik Şeyhli Mahallesi Muhtarı Aslan Demir öldü.
Aslan Demir - 03.06.2019
Kuveyt Türk her yıl 500 öğrenciye staj ve eğitim imkanı sunuyor
- "Öğrencileri nitelikleri doğrultusunda eğitiyoruz" Kuveyt Türk İK, Strateji ve Dijital Dönüşümden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Aslan Demir, staj programları Bankada Kampüs'ü son 10 yıldır başarıyla uyguladıklarını belirtti.
Aslan Demir - 27.05.2019
"Ramazan Her Yerde" fotoğraf sergisi
Kuveyt Türk'ten yapılan açıklamada görüşlerine yer verilen Kuveyt Türk İK, Strateji ve Dijital Dönüşümden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Aslan Demir, yarışmayı ramazan ayının kendine has anlarının herkes tarafından fark edilmesine katkı sağlamak amacıyla düzenlediklerini ifade etti.
Aslan Demir - 09.02.2019
Kocaeli'deki Feci Kazada Yaralanan Genç Kurtarılamadı
1 Şubat'ta Kocaeli'nin Kartepe ilçesi Eşme-Ahmediye Yolu'nda meydana gelen kazada Aslan Demir idaresindeki 34 GF 519 plakalı otomobil, sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu virajı alamayarak 50 metre yükseklikten taklalar atarak dereye uçmuştu.
Aslan Demir - 01.02.2019
Otomobil 50 Metreden Dereye Uçtu: 3 Yaralı
Kaza öğleden sonra, Kartepe Ahmediye Mahallesi yolunda meydana geldi. Aslan Demir yönetimindeki 34 AGF 519 plakalı otomobil sürücüsünün direksiyon kontrolünü kaybetmesi sonucu yaklaşık 50 metreden dereye uçtu.
12
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Aslan Demir Haberleri | Aslan Demir Kimdir - Haberler - Aslan Demir haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Aslan Demir kimdir, hayatı ve biyografisi. Kuveyt Türk Bankacılık Okulu, Kuveyt Türk Akademiye dönüştü.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 28.07.2021 16:58:56. #1.13#

title