'Aşkın Damakta Kalan Tadı'

Bültenler - Haberler | Güncel
'Aşkın Damakta Kalan Tadı'

4 ile 29 Şubat 2016 tarihleri arasında 8'incisi İstanbul Concept ve Think Free tarafından düzenlenen 360 Dereceden Aşk Festivali, zengin bir kültür sanat programıyla hayata aşkla bakanlarla buluşmaya hazırlanıyor

Love 360 Aşk Festivali kapsamında Şubat ayı boyunca düzenlenecek kültür sanat etkinlikleri kapsamında yemek kültürü uzmanı Sahrap Soysal, 12 Şubat tarihinde Pera Palace Hotel Jumeirah'ta düzenlenecek "Aşkın Damakta Kalan Tadı" etkinliğinde Executive Şef Arif Kemal Doğan ile birlikte katılımcılara özel bir menü hazırlayacak, ardından yemeklerin hikayeleri ve tarihçeleri hakkında bir söyleşi gerçekleştirecek.

Festival kapsamında 12 Şubat 2016 tarihinde Pera Palace Hotel Jumeirah'ta düzenlenecek olan "Aşkın Damakta Kalan Tadı" etkinliğinde Sahrap Soysal, Pera Palace Hotel'in Executive Şefi Arif Kemal Doğan ile özel bir menü hazırlayacak ve bir söyleşi gerçekleştirecek.

Özel tadım menüsü

Etkinlik kapsamında konukları dört kurstan oluşan özel bir tadım menüsü bekliyor. Menüde Türk ve dünya mutfağından seçkin örneklere yer verilecek. Sürpriz bir ismin de konuk olacağı "Aşkın Damakta Kalan Tadı" etkinliğinin söyleşi bölümünde ise Sahrap Soysal menüde yer alan yemeklerin hikayelerini ve tarihçelerini katılımcılarla paylaşacak. Sınırlı olan katılım için biletler biletix'te satışa sunuluyor.

Kaynak: Bültenler

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title