Aşkım Kapışmak'ın Danla Bilic İçin Açtığı Dava, Mahkeme Tarafından Reddedildi

Aşkım Kapışmak'ın Danla Bilic İçin Açtığı Dava, Mahkeme Tarafından Reddedildi

Aşkım Kapışmak'ın Danla Bilic hakkında açtığı 'kişilik haklarını zedelediği' iddiasıyla açtığı dava mahkeme tarafından suç unsurları oluşmadığı için reddedildi.

Ünlü YouTuber Danla Bilic, kendisine "Kalçalarını görelim" diyen yazar ve davranış bilimcisi Aşkım Kapışmak için çektiği videoda 'şeref yoksunu, karaktersiz' gibi ifadeler kullandı. Kapışmak da bu sözler üzerine Danla Bilic hakkında suç duyurusunda bulunmuş, ayrıca videonun internetten kaldırılmasını istedi. Ancak mahkeme, Kapışmak'ın açtığı davayı reddetti.

DAVA REDDEDİLDİ

Videonun 3 milyon kişi tarafından izlendiğini belirten Aşkım Kapışmak, dünya çapında konferanslar verdiği kamuoyunda ise kişilik haklarına zarar verdiğini öne sürmüştü.Ancak mahkeme Aşkım Kapışmak'ın 'kişilik haklarını zedelediği' iddiasıyla açtığı davada suç unsurları oluşmadığını belirterek davayı reddetti.

DANLA BİLİC SESSİZ KALDI

Mahkemeden çıkan karar üzerine Danla Bilic ve Aşkım Kapışmak sessizliklerini koruyorlar.

YORUMLAR (7)

  • MEKAN44:
    Bunların geçim derdi yok ekmek kavgası yok dertleri reklam yapmak gündem olmaya çalışmak kadının derdi gündemde kalıp zengin koca kafalamak adamın derdi havadan tazminat koparmak bunların abuk sabuk herseyde mahkemeleri meskul etmesi yüzünden gerçekten mahkemeye işi olanların işini zorlastırıyo
  • X:
    Az önce pazar ve market alış verişinden geldim. durum içler acısı. Malum enflasyonun üstüne bir de fırsatçıların acımasızlığı. Umarım. bu halimiz milletimize ders olur. matematiğin ve akıl ve mantığın önemini anlar. biz bu hallere nasıl geldik. düşündüm. Ta en uca kadar gittim. Bir zamanlar son derece masum başörtüsü takma ve dinin yaşama isteğinde bulunan insanları engelleyenler nedeniyle bu hale geldik, diye düşündüm. Kim haklı kimse haklı değil. Vatanın ve vatandaşının kıymetini bileceksin.
Tüm 7 yorumu okumak için tıklayın
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.