Arif Doğan Haberleri

Arif Doğan haber, Arif Doğan son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Arif Doğan - 26.09.2019
Ejder meyvesi üreticisinin yüzünü güldürüyor
İlçeye bağlı Karakeşli Mahallesi'nde alternatif ürün olarak, çiftçi Arif Doğan (31) tarafından yetiştirilen ejder meyvesi, üreticisini sevindiriyor.
Arif Doğan - 26.09.2019
Dha yurt bülteni-7
İlçeye bağlı Karakeşli Mahallesi'nde alternatif ürün olarak, çiftçi Arif Doğan (31) tarafından yetiştirilen Ejder meyvesi, üreticisini sevindiriyor.
Arif Doğan - 20.03.2019
MİT Görevlisi: 'Yeşil' Kod Adlı Mahmut Yıldırım'la Telefonda Görüştüm
MİT'TEN CEVAP GELDİ MİT'ten gelen cevapta, bahsi geçen personelin H.K., olduğu ve ifadesinin yazılı olarak gönderildiği belirtildi. Mahkeme Başkanı tarafından okunan ifadesinde H.K., şunları söyledi: "1988 tarihli MİT Teftiş Kurulu soruşturma raporundaki 'Yeşil' kod adlı Mahmut Yıldırım'la ilgili beyanlarım nedeniyle, Ankara 6'ncı Ağır Ceza Mahkemesince ifademe başvurulmak istenmiştir. Bahsi geçen rapordaki telefon görüşmeleri 'Yeşil'i son gördüğüm tarih 29 Kasım 1996'dan sonraki hafta içerisinde gerçekleşmiştir. O dönem Yıldırım, Mehmet Eymür ile görüşmek için Eymür'ü aramaktaydı; ancak ulaşamadığından santral bu aramaları bana bağladı. Bu tarihte 'Yeşil' kod adlı Mahmut Yıldırım'la görüşmek durumunda kaldım. Yıldırım, görüşmelerde bana Mehmet Eymür ile görüşmek istediğini ancak ulaşamadığını söyledi. Ben de bu durumu Eymür'e ileteceğimi kendisine ilettim. Yıldırım ile o dönemde sadece bu kapsamda görüştüm ve bu görüşmelerin tamamını Mehmet Eymür'e sözlü olarak ilettim. Yıldırım ile o hafta kurduğum irtibat bundan ibarettir. Devamında ne tür gelişmeler yaşandığından haberdar değilim. Bu telefon görüşmelerinin yaşandığı haftadan sonra Yıldırım'la bugüne kadar herhangi bir iletişimim olmamıştır. Dolayısıyla kendisinin yaşayıp yaşamadığını konusunda bir bilgim bulunmamaktadır." 'BU ADAM KONUŞSUN, O DÖNEME AİT HİÇBİR FAİLİ MEÇHUL OLAY KALMAZ'   Gelen evrakların okunmasının ardından emekli astsubay Hüseyin Oğuz tanık olarak dinlendi. Tanık Oğuz, Musa Anter'in öldürülmesi ve Orhan Miroğlu'nun yaralanması olayını PKK itirafçısı firari Abdülkadir Aygan'ın, kendisinin de konuk olarak bulunduğu bir televizyon programında detaylı bir şekilde anlattığını belirtti. PKK itirafçısı olan ve bir dönem JİTEM'de çalışan Aygan'ın bu olayı kendisine itiraf ettiğini de iddia eden tanık Oğuz, "O dönem Arif Doğan JİTEM'in komutanıydı.
Arif Doğan - 03.03.2019
Kesin Aday Listeleri İlan Ediliyor
Adıyaman'da 2019 yerel seçimlerinde yarışacak siyasi partilerin kesin aday listeleri seçim kurullarınca ilan edildi.
Arif Doğan - 11.04.2018
Tekirdağ'da Trafik Kazası
Alınan bilgiye göre, Arif Doğan'ın kullandığı 34 BAS 797 plakalı otomobil, Bülent Ecevit Bulvarı yakınlarında kontrolden çıkarak yol kenarındaki tarlaya devrildi.
Arif Doğan - 07.09.2017
Ergenekon Davasının Eski Hakiminden Sürpriz Dilekçe
Yargılama aşamasında hayatını kaybeden sanıklar Arif Doğan, Ayşe Asuman Özdemir, Emcet Olcaytu, Fatih Derdiyok, Hüseyin Görüm, Mehmet Koral, Muzaffer Tekin, Münür Kemal Yavuz, Oğuz Alpaslan, Sami Hoştan ve Ünal İnanç hakkındaki davanın düşürülmesine karar veren mahkeme, bozulan kararda tüm suçlardan beraat eden 21 sanığın da beraatına hükmetmişti.
Arif Doğan - 06.07.2017
Dha İstanbul Bülteni - 3
ÖLEN 11 KİŞİNİN DAVASI DÜŞTÜ  Mahkeme, Ergenekon dava dosyasında sanık olarak yer alan ve ve bu süreç içinde  hayatını kaybeden 11 sanğın davasının düşürülmesine karar verdi. Hayatını kaybeden isimler şöyle; Arif Doğan, Ayşe Asuman Özdemir, Emcet Olcaytu, Fatih Derdiyok, Hüseyin Görüm, Mehmet Koral, Muzaffer Tekin, Münür Kemal Yavuz, Oğuz Alpaslan, Sami Hoştan, ve Ünal İnanç.
Arif Doğan - 06.07.2017
İlker Başbuğ'un Dosyası Ergenekon Dosyası'ndan Ayrıldı
ÖLEN 11 KİŞİNİN DAVASI DÜŞTÜ  Mahkeme, Ergenekon dava dosyasında sanık olarak yer alan ve ve bu süreç içinde  hayatını kaybeden 11 sanğın davasının düşürülmesine karar verdi. Hayatını kaybeden isimler şöyle; Arif Doğan, Ayşe Asuman Özdemir, Emcet Olcaytu, Fatih Derdiyok, Hüseyin Görüm, Mehmet Koral, Muzaffer Tekin, Münür Kemal Yavuz, Oğuz Alpaslan, Sami Hoştan, ve Ünal İnanç.
Arif Doğan - 06.07.2017
Dha İstanbul- İlker Başbuğ'un Dosyası Ergenekon Davasından Ayrıldı
ÖLEN 11 KİŞİNİN DAVASI DÜŞTÜ  Mahkeme, Ergenekon dava dosyasında sanık olarak yer alan ve ve bu süreç içinde  hayatını kaybeden 11 sanğın davasının düşürülmesine karar verdi. Hayatını kaybeden isimler şöyle; Arif Doğan, Ayşe Asuman Özdemir, Emcet Olcaytu, Fatih Derdiyok, Hüseyin Görüm, Mehmet Koral, Muzaffer Tekin, Münür Kemal Yavuz, Oğuz Alpaslan, Sami Hoştan, ve Ünal İnanç.
Arif Doğan - 06.07.2017
İlker Başbuğ'un Ergenekon Dosyasında Anayasa Mahkemesi Kararı
21 sanık beraat etti Yargılama aşamasında hayatını kaybeden sanıklar Arif Doğan, Ayşe Asuman Özdemir, Emcet Olcaytu, Fatih Derdiyok, Hüseyin Görüm, Mehmet Koral, Muzaffer Tekin, Münür Kemal Yavuz, Oğuz Alpaslan, Sami Hoştan ve Ünal İnanç hakkındaki davanın düşürülmesine karar veren mahkeme, bozulan kararda tüm suçlardan beraat eden 21 sanığın da beraatine hükmetti.
Arif Doğan - 21.06.2017
İlker Başbuğ'un Dosyası Ergenekon Davasından Ayrıldı...
Yargıtay'ın yeniden yargılama kararı verdiği  Ergenekon Davası'nda mahkeme heyeti, eski Genelkurmay Başkanı Orgeneral İlker Başbuğ ve CHP Milletvekili eski Kurmay Albay Dursun Çiçek'in de aralarında bulunduğu 19 ismin dosyasının ayrılmasına karar verdi. Danıştay saldırısı dosyası ile dava sürecinde ölen 11 sanığın da dosyasının ayrılmasına karar veren mahkeme heyeti, savcının beraat talep ettiği ve dosyasının ayrılmasını istediği 118 kişi hakkında ise daha sonra değerlendirmede bulunacağını açıkladı.    İLK DURŞMADA İLK KARAR İstanbul 4. Ağır Ceza Mahkemesi'nde yeniden görülen Ergenekon davasının ilk ara kararı verildi. Duruşmada sanık ve avukatların talepleri ile duruşma savcısı Sait Kunt'un görüşünü alan mahkeme heyeti verdiği 2 saatlik aranın ardından ara kararını açıkladı. Danıştay saldırganı Alparslan Aslan ve Osman Yıldırm'ın ile birlikte yargılanan 8 sanığın dosyası ile yine Danıştay saldırısını gerçekleştiren Alpaslan Arslan'a silah temin ettiği belirten ve bu dosyaya giren 5 sanığın dosyasının ayrılmasına karar verdi. Mahkeme, Alpaslan Arslan'ın tutukluluk halinin devamına hükmetti.    İLKER BAŞBUĞ İLE BİRLİKTE 19 KİŞİNİN DOSYASI AYRILDI Mahkeme heyeti, eski Genelkurmay Başkanı Orgeneral İlker Başbuğ ve CHP Milletvekili eski Kurmay Albay Dursun Çiçek'in de bulunduğu 19 kişinin dosyasını da, Yargıtay'ın bozma ilamı doğrultusunda ayrı bir dosya üzerinden değerlendirme yapılabilmesi için Ergenekon dava dosyasından ayrılmasına karar verdi. Yargıtay ilamında, Başbuğ'un yargılanmasının Yüce Divan'da yapılabileceğine karar verilmişti.      TURHAN ÇÖMEZ HAKKINDAKİ YAKALAMA KARARININ DEVAMINA KARAR VERİLDİ Birleşme kararı ile Ergenekon dava dosyasına eklenen sanıklar eski Ak Parti Milletvekili Turhan Çömez, Emrah Gönenci ve Saipir Debzlelvidze'nin sorgu ve savunmaları alınamadığı için haklarında çıkarılan yakalama kararının beklenmesine karar verdi.    ÖLEN 11 KİŞİNİN DOSYASI DA AYRILDI Mahkeme, Ergenekon dava dosyasında sanık olarak yer alan ve ve bu süreç içinde  hayatını kaybeden 11 sanığın da dosyasının ayrılmasına karar verdi. Hayatını kaybeden isimler şöyle; Arif Doğan, Ayşe Asuman Özdemir, Emcet Olcaytu, Fatih Derdiyok, Hüseyin Görüm, Mehmet Koral, Muzaffer Tekin, Münür Kemal Yavuz, Oğuz Alpaslan, Sami Hoştan, ve Ünal İnanç.
Arif Doğan - 21.06.2017
Dha İstanbul-  İlker Başbuğ'un Dosyası Ergenekon Davasından Ayrıldı...
Ümit TÜRK - Hayati KILIÇ İstanbulDHA  Yargıtay'ın yeniden yargılama kararı verdiği  Ergenekon Davası'nda mahkeme heyeti, eski Genelkurmay Başkanı Orgeneral İlker Başbuğ ve CHP Milletvekili eski Kurmay Albay Dursun Çiçek'in de aralarında bulunduğu 19 ismin dosyasının ayrılmasına karar verdi. Danıştay saldırısı dosyası ile dava sürecinde ölen 11 sanığın da dosyasının ayrılmasına karar veren mahkeme heyeti, savcının beraat talep ettiği ve dosyasının ayrılmasını istediği 118 kişi hakkında ise daha sonra değerlendirmede bulunacağını açıkladı.  İLK DURŞMADA İLK KARAR İstanbul 4. Ağır Ceza Mahkemesi'nde yeniden görülen Ergenekon davasının ilk ara kararı verildi. Duruşmada sanık ve avukatların talepleri ile duruşma savcısı Sait Kunt'un görüşünü alan mahkeme heyeti verdiği 2 saatlik aranın ardından ara kararını açıkladı. Danıştay saldırganı Alparslan Aslan ve Osman Yıldırm'ın ile birlikte yargılanan 8 sanığın dosyası ile yine Danıştay saldırısını gerçekleştiren Alpaslan Arslan'a silah temin ettiği belirten ve bu dosyaya giren 5 sanığın dosyasının ayrılmasına karar verdi. Mahkeme, Alpaslan Arslan'ın tutukluluk halinin devamına hükmetti.  İLKER BAŞBUĞ İLE BİRLİKTE 19 KİŞİNİN DOSYASI AYRILDI Mahkeme heyeti, eski Genelkurmay Başkanı Orgeneral İlker Başbuğ ve CHP Milletvekili eski Kurmay Albay Dursun Çiçek'in de bulunduğu 19 kişinin dosyasını da, Yargıtay'ın bozma ilamı doğrultusunda ayrı bir dosya üzerinden değerlendirme yapılabilmesi için Ergenekon dava dosyasından ayrılmasına karar verdi. Yargıtay ilamında, Başbuğ'un yargılanmasının Yüce Divan'da yapılabileceğine karar verilmişti.    TURHAN ÇÖMEZ HAKKINDAKİ YAKALAMA KARARININ DEVAMINA KARAR VERİLDİ Birleşme kararı ile Ergenekon dava dosyasına eklenen sanıklar eski Ak Parti Milletvekili Turhan Çömez, Emrah Gönenci ve Saipir Debzlelvidze'nin sorgu ve savunmaları alınamadığı için haklarında çıkarılan yakalama kararının beklenmesine karar verdi.  ÖLEN 11 KİŞİNİN DOSYASI DA AYRILDI Mahkeme, Ergenekon dava dosyasında sanık olarak yer alan ve ve bu süreç içinde  hayatını kaybeden 11 sanığın da dosyasının ayrılmasına karar verdi. Hayatını kaybeden isimler şöyle; Arif Doğan, Ayşe Asuman Özdemir, Emcet Olcaytu, Fatih Derdiyok, Hüseyin Görüm, Mehmet Koral, Muzaffer Tekin, Münür Kemal Yavuz, Oğuz Alpaslan, Sami Hoştan, ve Ünal İnanç.
Arif Doğan - 21.06.2017
Ergenekon Ana Davası'nda 3 Dosya Ayrıldı
Ölen sanıklarla beraat eden 21 sanık ayrı dosyada yargılanacak Yargılama aşamasında hayatını kaybeden sanıklar Arif Doğan, Ayşe Asuman Özdemir, Emcet Olcaytu, Fatih Derdiyok, Hüseyin Görüm, Mehmet Koral, Muzaffer Tekin, Münür Kemal Yavuz, Oğuz Alpaslan, Sami Hoştan ve Ünal inanç ile bozulan kararda tüm suçlardan beraat eden 21 sanık olmak üzere toplamda 32 sanık hakkındaki dosyaların ana dosyadan ayrılarak yeni bir esas numarasıyla kaydedilmesine karar verildi.
Arif Doğan - 06.06.2017
Fetö'den Ergenekon Sanıklarına "Vatan Haini" Damgası
Buna göre gizli tanık "Adem", Ergenekon davası sırasında ciddi sağlık sorunları ortaya çıkan sanıklar emekli albay Arif Doğan ve eski İnönü Üniversitesi Rektörü Prof.
Arif Doğan - 17.05.2017
Bursa'da Şüpheli Ölüm
Orhangazi ilçesinde, bir işletmede ızgara ustası olarak çalışan kişi evinde ölü bulunduAlınan bilgiye göre, haftalık izninin ardından bu sabah işbaşı yapması gereken ve işe gelmeyen Arif Doğan'ı (54) merak eden arkadaşları, yalnız yaşadığı Arapzade Mahallesi Soydaş Kent'teki evine gitti.
Arif Doğan - 21.01.2017
Futbol: Spor Toto 2. Lig
Stat: Tuzla BelediyeHakemler: Tugay Kaan Numanoğlu, Serdar İla, Uğur AkalpTuzlaspor: Murat, Ferhat, Bülent, Sadık (Dk. 78 Tolunay), Arif, Doğan (Dk. 85 Melik), Anıl, Orkun, Ozan (Dk. 68 Şahin), Tuncay, KıvançKarşıyaka: Erhan, Cenk, Mustafa Aşan, Arif, Tayfun (Dk. 89 Abdulhamit), Can (Dk.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Arif Doğan Haberleri | Arif Doğan Kimdir - Haberler - Arif Doğan haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Arif Doğan kimdir, hayatı ve biyografisi. Kürecik NATO Radar Üssü önünde İsrail protestosu.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 25.6.2021 17:08:28. #1.15#

title