Arda Turan ve Mesut Özil'den Boksör Avni Yıldırım'a Destek Mesajı

Arda Turan ve Mesut Özil, cumartesi akşamı Aliaksandr Sushchyts ile mücadele edecek olan Türk boksör Avni Yıldırım'a destek mesajı verdi.

Ünlü futbolcular Arda Turan ve Mesut Özil, 18 Şubat Cumartesi akşamı TV8,5 ekranlarında yayınlanacak olan 'Milano Boks Gecesi' öncesi Avni Yıldırım'a mesaj gönderdi. Sosyal Medyadan destek videolarını paylaşan Arda Turan ve Mesut Özil, Avni Yıldırım'ın kazanacağına inandıklarını söylediler.

"KAZANACAKSIN AVNİ"

Arda Turan paylaştığı videoda "Avni Yıldırım, merhabalar çok selamlar Barcelona'dan. Sana güveniyoruz. Duacınınız. Başarılar. Allah yardımcın olsun. Kazanacaksın Avni..." sözleriyle Türk boksöre destek verdi.

"ALLAH YARDIMCIN OLSUN"

Mesut Özil ise yayınladığı videoda "Selam Avni Yıldırım kardeşim. İnşallah kazanırsın. Destekliyoruz. Bütün Türkiye destekliyor seni, Allah yardımcın olsun inşallah kazanırsın. Dualarım seninle..." ifadelerine yer verdi.

Milano Boks Gecesi 18 Şubat cumartesi canlı yayınla TV8,5'ta…

Bu hafta boks heyecanı Milano'da yaşanacak. Boksun yıldızlarının sahne alacağı dev organizasyonda Türk Boksör Avni Yıldırım WBC Süper Orta Sıklet Uluslararası Gümüş Kemer maçında Belaruslu Aliaksandr Sushchyts ile karşılaşacak.

Bugüne kadar çıktığı 14 karşılaşmanın tümünü kazanan ve bu maçların 9'unda rakiplerini nakavt eden WBC 3 numarası Avni Yıldırım, hem unvanını korumak hem de Dünya Şampiyonluğu yolunda önemli bir adım atabilmek için kariyerinde 25 maçta 21 galibiyeti bulunan ve hiçbir boksörün nakavt etmeyi başaramadığı Sushchyts karşısında yeni bir zafer parolasıyla ringe çıkacak.

Ayrıca bu gecede, birbirinden yetenekli sporcular, heyecan dolu maçlar ve unutulmaz anlar yine sizlerle olacak. Milano Boks Gecesi 18 Şubat Cumartesi canlı yayınla TV8,5'ta!