Arabuluculuk Daire Başkanlığından İsmail Turan'a Ziyaret - Haberler
Haberi Paylaş

Arabuluculuk Daire Başkanlığından İsmail Turan'a Ziyaret

Arabuluculuk Daire Başkanlığından İsmail Turan'a Ziyaret
İhlas Haber Ajansı - Haberler | Yerel

Arabuluculuk Daire Başkanı Hakan Öztatar, Konya Barosu Başkanı Fevzi Kayacan ve beraberlerindeki heyet Konya Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası (SMMMO) Başkanı İsmail Turan’ı makamında ziyaret etti.

Arabuluculuk Daire Başkanı Hakan Öztatar, Konya Barosu Başkanı Fevzi Kayacan ve beraberlerindeki heyet Konya Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası (SMMMO) Başkanı İsmail Turan'ı makamında ziyaret etti.

Arabuluculuk sistemiyle taraflar arasındaki hukuki uyuşmazlığın mahkemeye başvurmadan önce veya mahkeme sırasında tarafsız, bağımsız ve eğitimli bir üçüncü kişinin desteğiyle çözülebileceğini vurgulayan Daire Başkanı Hakan Öztatar, "Hukuki uyuşmazlıklarda arabulucu kullanılarak daha kazançlı çıkılabilir. Arabuluculuk, tarafların arasındaki hukuki uyuşmazlığın mahkemeye başvurmadan önce veya mahkeme sırasında tarafsız, bağımsız ve eğitimli bir üçüncü kişi desteği ile çözülme yöntemidir. Halkımızın arabuluculuk konusunda daha bilgilenmesi için çalışmalarımız devam ediyor. Desteklerinden ve ev sahipliğinden dolayı Başkanımız İsmail Turan'a teşekkür ediyorum" dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirten Oda Başkanı İsmail Turan, "Arabuluculuk daire başkanlığı çok önemli bir görev üstlenmiş durumda. Ülkemizde mahkemelik olan sorunların barışçıl olarak, kendi kararlarıyla çözümlenmesi daha faydalı olacaktır. Bunun için Daire Başkanımız Hakan Bey'e görevlerinde başarılar diliyor ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum" diye konuştu.

Ziyaret sonunda günün anısında hatıra fotoğrafı çektirildi. - KONYA

İhlas Haber Ajansı - Son Dakika Haberleri

Fevzi Kayacan, İsmail Turan, Konya, Yerel, Haber

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title