Ankara'da Gazinocu Hesaplaşması: 1 Ölü 4 Yaralı

Ankara'da Gazinocu Hesaplaşması: 1 Ölü 4 Yaralı

Ankara'nın En Eski Gazinocusu, Maksim ve Monamour Gazinolarının Sahibi İrfan Atılgan ve Üç Ayrı Gazinonun Sahibi Dursun Tatar Arasında Silahlı Çatışma Çıktı. Atılgan Hayatını Kaybederken, Ağır Yaralanan Tatar ve Yaralı Üç Gazino Çalışanı Hastaneye Kaldırıldı.

Ankara'da Gazinocu Hesaplaşması: 1 Ölü 4 Yaralı

Ankara’nın en eski gazinocusu, Maksim ve Monamour gazinolarının sahibi İrfan Atılgan, ve aynı yerde gazino sahibi olan Dursun Tatar Ankara Küçükesat’ta yol ortasında silahlı çatışmaya girdi.

ANKA’nın edindiği bilgiye göre Atılgan ve Altınkapı, Binbirgece ve Chermi gazinolarının sahibi Tatar, iftar sıralarında Küçükesat’ta gazinolarının olduğu bölgede karşılaştı. Esat Caddesi’nde yol ortasında çıkan çatışma sonucunda İrfan Atılgan kaldırıldığı Çağ Hastanesinde hayatını kaybetti. Vücuduna üç kurşun isabet etmesiyle ağır yaralanan Tatar Akay Hastanesinde, gazino çalışanlarından yaralanan üç kişi ise çeşitli hastanelerde tedavi altına alındı.

Ramazan’ın gelmesi nedeniyle gazinolardaki müşteri yoğunluğunun azalmasının taraflar arasında daha önceden varolan anlaşmazlığı arttırdığı öğrenildi.

Kaynak: ANKA