Ali Baransel'in Oğlu Evlendi

Ali Baransel'in Oğlu Evlendi

Eski Radyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK) Başkanı Ali Baransel ile Eski Anadolu Ajansı Genel Müdür Yardımcısı Elvan Baransel'in Oğlu Ali Baransel, Hayatını Fulya Kalfa ile Birleştirdi.

Ali Baransel'in Oğlu Evlendi
10.10.2009 23:20 | Son Güncelleme: 10.10.2009 23:20

Eski Radyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK) Başkanı Ali Baransel ile eski Anadolu Ajansı Genel Müdür Yardımcısı Elvan Baransel'in oğlu Ali Baransel, hayatını Fulya Kalfa ile birleştirdi.

Bilkent Otel'de düzenlenen düğün töreninde çiftin nikahını Çankaya Belediye Başkanı Bülent Tanık kıydı. Baransel ve Kalfa'nın nikah şahitliğini CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Abdulkadir Aksu, Beşiktaş Kulübü Onursal Başkanı Süleyman Seba ile Gazeteci Cüneyt Arcayürek yaptı.

Çiftin nikah defterini imzalamasının ardından Beşiktaş bayrakları eşliğinde ''Beşiktaş Marşı'' çalındı.

Düğün törenine, CHP Genel Başkan Yardımcısı Yılmaz Ateş, Anadolu Ajansı Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Dr. Hilmi Bengi, Eski Başbakanlardan Necmettin Erbakan'ın oğlu Fatih Erbakan, futbolcu Ümit Karan'ın yanı sıra siyaset, sanat ve spor dünyasından pek çok isim katıldı.

Kaynak: AA

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title