Alaplı Belediyesi Köylere Hizmeti Aksatmıyor

Alaplı Belediyesi Köylere Hizmeti Aksatmıyor

Alaplı Belediyesi Köylere Hizmeti Aksatmıyor
İhlas Haber Ajansı - Haberler | Yerel

Alaplı Belediyesi, Alaplı Kaymakamlığı ve köy muhtarlığının talebi üzerine Belediye’ye ait kanal açma aracı ve ekibini köylere gönderdi.

Alaplı Belediyesi, Alaplı Kaymakamlığı ve köy muhtarlığının talebi üzerine Belediye'ye ait kanal açma aracı ve ekibini köylere gönderdi.

Alaplı Belediyesi ilçe merkezindeki sorunlara anında müdahale ederken, belediye sınırları dışında kalan köy ve yerleşim birimlerine de imkanlar ölçüsünde hizmet götürmeyi aksatmıyor. Köylerin ihtiyaçlarına münkün olduğunda cevap vermeye çalıştıklarını söyleyen Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin, "İlçemizin tamamına, hatta zaman zaman ihtiyaç duyulduğunda çevre yerleşim birimlerine de elimizden gelen hizmeti vermeye çalışıyoruz. Neticede, neresi olursa olsun insana hizmet veriyoruz. İmkan olduğunda bu hizmetin nereye kadar ulaştığı da pek önem taşımıyor. Biz şov yapmadan, hizmetlerimize gölge düşürmeye çalışanları umursamadan hizmet etmeye devam edeceğiz. Bizim için aslı olan halkımızın mutluluğu ve memnuniyetidir" dedi.

Köyündeki kanalizasyon arızası giderilen Mollabey Köyü Muhtarı Erol Öztürk ise Alaplı Belediyesi'ne teşekkür etti. Muhtar Öztürk, "Alaplı Belediyesi'nden gayet memnunuz. Bugüne kadar ne talep ettiysek geri çevirmedi. Her sorunumuza çözüm bulundu. Köylerimizi hiç yalnız bırakmıyor, destekliyor sağolsun. Bütün taleplerimizi yerine getiriyor" diye konuştu. - ZONGULDAK

Alaplı Belediyesi Köylere Hizmeti Aksatmıyor
Alaplı Belediyesi Köylere Hizmeti Aksatmıyor

Kaynak: İhlas Haber Ajansı

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Çok Okunan Haberler

title