Alanya Konaklı Güzelleşiyor

İhlas Haber Ajansı - Haberler | Yerel
Alanya Konaklı Güzelleşiyor

Antalya Büyükşehir Belediyesi, Alanya Konaklı’da refüj, kavşak ve kaldırımları farklı motiflerle çiçeklendiriyor.

Antalya Büyükşehir Belediyesi, Alanya Konaklı'da refüj, kavşak ve kaldırımları farklı motiflerle çiçeklendiriyor.

Antalya Büyükşehir Belediyesi Alanya Hizmet Birimi Park ve Bahçeler ekipleri, Alanya'nın Konaklı-Güzelbağ yolunda üst yapı çalışmalarına devam ediyor. Kış döneminde bordür, toprak dökme ve sulama sistemi çalışmalarını tamamlayan Park ve Bahçeler ekipleri, baharın gelmesiyle peyzaj çalışmalarına başladı. Yolun bordürle ikiye bölünmesinin ardından orta refüj, kavşak ve kaldırımlara çiçek dikiliyor. Farklı motiflerle çiçeklendirilen yol farklı ve güzel bir görünüm kazanıyor.

Yel değirmeni, at arabası, kuyu, renkli taş motiflerini tamamlayan ekipler, bitki ve çiçek dikim çalışmalarını sürdürüyor. Çalışmaların bu ay içinde tamamlanması planlanıyor.

Büyükşehir Belediyesi Alanya Koordinatörü Hüseyin Güney, "Konaklı- Güzelbağ yolunun Sanayi Sitesi bölgesine önce kavşak yaptık. Ardından yolu ikiye bölerek trafik akışını rahatlattık. Şimdi de Park ve Bahçeler ekipleri peyzaj çalışması yapıyor. Kısa sürede bu çalışmalar tamamlanacak ve turizm sezonunda Konaklı-Güzelbağ Yolu güzel bir görünüme kavuşacak" dedi. - ANTALYA

Alanya Konaklı Güzelleşiyor
Alanya Konaklı Güzelleşiyor

Kaynak: İhlas Haber Ajansı

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title