Tepki çekecek bir paylaşım daha! AK Partili Yusuf Özoğul'a hakaret eden Metin Uca geri adım atmadı - Haberler Magazin
Haberi Paylaş

Tepki çekecek bir paylaşım daha! AK Partili Yusuf Özoğul'a hakaret eden Metin Uca geri adım atmadı

Haberler.com / Olgun Kızıltepe - Haberler | Magazin

Twitter'da AK Partili Yusuf Özoğul ile ilgili bir paylaşımı alıntılayıp "İstenmeyen gebeliklerde prezervatif kullanımının önemi" notunu düşen Metin Uca, tepkilerin ardından bir açıklama daha yaptı. Paylaşımından dolayı geri adım atmayan Uca, "İstenmeyen gebeliklerde prezervatiflerden özür diliyorum" ifadelerine yer verdi.

Dün sosyal medya hesabından bir paylaşım yapan sunucu Metin Uca, tepkilerin odağında yer aldı. Uca, Twitter'dan paylaştığı mesajında AK Partili Yusuf Özoğul'un "Bu kimdir?" yazan bir fotoğrafını alıntıladı.

Uca, tweet'inde Özoğul için "İstenmeyen gebeliklerde prezervatif kullanımının öneminin kanıtı" ifadelerini kullandı. Bu ifadeler kısa sürede sosyal medyanın gündemine oturdu. Çok sayıda kullanıcı, Uca'ya yakışıksız tavrından dolayı tepki gösterdi.

AK Partili Yusuf Özoğul'a hakaret eden Metin Uca geri adım atmadı

Yaptığı davranıştan dolayı geri adım atmayan Metin Uca, Twitter hesabından bir paylaşım daha yaptı. Uca'nın paylaşımında, "Günaydın. Demokratik hakkını kullanan insanları tehdit eden bu süne zararlısının cüretiyle dalga geçince Melihin itleri, misvak hırtları sahte hesaplarla beni "AlçaksınMetinUca" diye tweeter gündemi yapmış, gurur duydum. İstenmeyen gebeliklerde prezervatiflerden özür diliyorum." ifadeleri yer aldı.

AK Partili Yusuf Özoğul'a hakaret eden Metin Uca geri adım atmadı

Yusuf Özoğul, 2019'daki yerel seçimlerde AK Parti için seçim broşürü dağıtırken İYİ Partili bir kadının küçümseyen tavırları karşısında sergilediği sakin tavırla tanınmıştı.

Olgun Kızıltepe
olgun.kiziltepe@haberler.com Haberler.com - Magazin Haberleri
Haberler.com - Magazin Haberleri

Metin Uca, Magazin, Güncel, Haber

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
Yorumlar (3)
Türk Genci:la birader siz kimsiniz kimi tehdit ediyosunuz? hepimiz aynı ülkenin vatandaşı değil miyiz? ben bir insan evladı görmedim ki yok sizi keseriz diyen.. bu kendini bilmezler arkasında buldukları destekle etrafa boş laf savuruyolar hayırdır olum hayırdır az kulağınızı gözünüzü açın Cevap Yaz 11 63 Yayından Kaldır
OKUR:bu adam gerçek hayatında hiçbir baltaya sap olamamış bu çıkışlarla gündem olmaya çalışıyor Cevap Yaz 117 152 Yayından Kaldır
TIRNAKÇI CEMİL AMCANIZ:ADAMSIN Metin Uca Cevap Yaz 226 168 Yayından Kaldır
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title