Ak Partili Enç, Mahalle Çalışmalarına Yoğunluk Verdi

Ak Partili Enç, Mahalle Çalışmalarına Yoğunluk Verdi

AK Parti Antalya Milletvekili Gökçen Özdoğan Enç, meclisin tatile girmesiyle birlikte yaz programı kapsamında ilçe ve mahalle ziyaretlerini sürdürüyor.

Ak Partili Enç, Mahalle Çalışmalarına Yoğunluk Verdi

AK Parti Antalya Milletvekili Gökçen Özdoğan Enç, meclisin tatile girmesiyle birlikte yaz programı kapsamında ilçe ve mahalle ziyaretlerini sürdürüyor.


İlçe teşkilatı ve il koordinatörleriyle birlikte Serik ilçesinin kırsalında mahalleleri ziyaret eden Enç, Serik ilçesinin kırsalındaki Kırbaş, Gökveliler, Dorumlar, Akçapınar, Gebiz, Töngüçlü mahalleleri ile Boğazkent sahilinde vatandaşlarla bir araya geldi.


Enç, mahalle sakinleriyle sohbet ederek, sorunlarını dinledi. Kırsal mahallelerde Büyükşehir Belediyesi ve ilçe belediyesinin yatırımlarından memnuniyetini dile getiren vatandaşlar, daha önceki ziyaretlerde iletilen sorunların çözümü ve taleplerin yerine getirilmesi dolayısıyla Milletvekili Enç'e ve AK Parti yöneticilerine teşekkür etti.


Ziyaret programı güzergahında Gebiz ve Töngüçlü arasında yapımı devam eden yol çalışmasını da inceleyen Enç, aşırı sıcaklarda güneş altında çalışan işçilere kolaylıklar diledi.


Boğazkent Balıkçı Barınağı'nı ziyaret eden Milletvekili Enç, ekmeğini sudan çıkaran ve denizden kazanan balıkçıların sorunlarını dinleyip çözümü için yardımcı oldu.


Serik'teki program çerçevesinde ilçe teşkilatında yönetim kurulu toplantısına da katılan Milletvekili Enç, Ak Parti kadroları olarak, her zaman vatandaşların yanında, halkla iç içe olduklarını söyledi.


Sadece seçim dönemlerinde değil, her zaman teşkilat yöneticileri, belediye başkanları ve meclis üyeleriyle el ele verip, vatandaşların ayağına gittiklerini ifade eden Enç, şunları söyledi:


"Bize iletilen sorunları çözüme kavuşturup, taleplerini yerine getirmeye çalıştık. Milletimizin bizi, 15 yıldır, her seçimde göreve getirmesinin, AK Parti'yi tercih etmesinin sebeplerinden birisi de budur. Şimdi, TBMM 1 Ekim'e kadar tatile girdi. Bu süreçte Antalya'da ilçe ilçe, mahalle mahalle dolaşarak, çalmadık kapı sıkmadık el bırakmayacağız. AK Parti hükumetleri döneminde ülkemize çok büyük hizmetler yapıldı. Bu hizmetleri en üst düzeye taşımak için gece gündüz çalışıyoruz. Sadece yatırım yeterli olmuyor. İnsanlara samimiyetle dokunup, her an yanlarında olduğumuzu hissettirmeli ve gönüllerini kazanmalıyız."


Antalya'nın güçlü bir teşkilat yapısına sahip olduğunu dile getiren Enç, şöyle devam etti:


"Dışişleri Bakanımız Sayın Mevlüt Çavuşoğlu'nun öncülüğünde, İl Başkanımız Rıza Sümer, Milletvekillerimiz Mustafa Köse, Hüseyin Samani, İbrahim Aydın, Sena Nur Çelik ve Atay Uslu, il ve ilçe teşkilatlarımız, Büyükşehir Belediye Başkanımız Menderes Türel ve ilçe belediye başkanlarımız, partimizin tüm organları ile her zaman uyum içinde çalışmalarımızı sürdürüyoruz.


Bu bakımından başarılı bir teşkilatız. Bundan sonrada aynı şekilde devam edeceğiz. Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın dediği gibi, '2019 seçimleri çok önemli bir seçim. Bizim davamız parti meselesi değil, ülke meselesidir. AK Parti'nin başarısı, Türkiye'nin başarısı demektir. Bir olalım, beraber olalım, hep birlikte Türkiye olalım.'"


Enç'e, Sosyal İşlerden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı ve Serik Koordinatörü Osman Dirican, Serik İlçe Başkanı Hasan Kozan ve Serik İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Ayşe Oktay da eşlik etti.

Kaynak: AA