Ak Partili Cora'dan Muharrem İnce'ye Tepki

Ak Partili Cora'dan Muharrem İnce'ye Tepki

17.05.2018 16:36 | Son Güncelleme: 17.05.2018 16:36
Ak Partili Cora'dan Muharrem İnce'ye Tepki

AK Parti Trabzon Milletvekili Salih Cora, "Özal’ın ölümünün şüpheli olduğu bilindiği halde bunun Erdoğan’la ilişkilendirilmeye çalışılarak, Erdoğan’a da benzer bir son hazırlandığı görüşü, algısı ortaya çıkarılması siyasi garabettir, büyük bir talihsizliktir" dedi.

AK Parti Trabzon Milletvekili Salih Cora, "Özal'ın ölümünün şüpheli olduğu bilindiği halde bunun Erdoğan'la ilişkilendirilmeye çalışılarak, Erdoğan'a da benzer bir son hazırlandığı görüşü, algısı ortaya çıkarılması siyasi garabettir, büyük bir talihsizliktir" dedi.

TBMM'de basın toplantısı düzenleyen Cora, Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce'nin 'Özal nasıl gittiyse Erdoğan da öyle gidecek' sözlerine ilişkin olarak, "Özal'ın ölümünün şüpheli olduğu bilindiği halde bunun Erdoğan'la ilişkilendirilmeye çalışılarak, Erdoğan'a da benzer bir son hazırlandığı görüşü, algısı ortaya çıkarılması siyasi garabettir, büyük bir talihsizliktir" dedi.

Cora, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın 15 Temmuz'da ölüme yürüdüğünü söyleyerek, "Kim hangi planı yaparsa yapsın, kurulan tuzakların hepsi boşa çıkacaktır. Muharrem İnce'nin açıklaması talihsiz bir açıklamadır. Özal'ın ölümünün şüpheli olduğu bilindiği halde bunun Erdoğan'la ilişkilendirilmeye çalışılarak, Erdoğan'a da benzer bir son hazırlandığı görüşü, algısı ortaya çıkarılması siyasi garabettir, büyük bir talihsizliktir. Bu açıklamasını daha da detaylandırıp açıklığa kavuşturmasını bekliyoruz. Sandıktan çıkacak sonucu kabul edemeyecek olanlar, şimdiden bir senaryo peşindeler. Milletimiz buna fırsat vermeyecektir. Cumhurbaşkanı adayımız Erdoğan, açık ara farkla bu seçimi ilk turda kazanacaktır. Bunu görenler millette karamsarlık tablosu oluşturmaya, korku dünyası oluşturmaya çalışmaktadırlar" ifadelerini kullandı. - ANKARA

Kaynak: İhlas Haber Ajansı

Manşet Haberler

title