SALİH CORA HABERLERİ

Salih Cora haber, Salih Cora son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Salih Cora

Salih Cora

Doğum Yeri Trabzon / Türkiye
Doğum Tarihi 1.1.1981

Salih Cora Kimdir ?

09.07.1981 tarihinde Trabzon’da doğdu. İlkokulu Trabzon’un Tonya ilçesinde okudu.Orta öğrenimini Trabzon’da tamamladı.Selçuk Üniversitesi hukuk Fakültesinden mezun oldu. 2004-2010 yılları arasında Ak Parti Trabzon il yönetim kurulu üyeliği, il seçim işleri başkanlığı ve il Seçim koordinasyon merkezi başkanlığı görevlerinde bulundu.
Biyografinin devamı için tıklayın
Salih Cora - 31.08.2021
Vali Ustaoğlu 2021-2022 Av Sezonu Açılış Töreninde Vira Bismillah Dedi
Açılış Törenine; Trabzon Valisi İsmail Ustaoğlu, AK Parti Trabzon Milletvekilleri Muhammet Balta, Salih Cora, İYİ Parti Trabzon Milletvekili Hüseyin Örs, Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, Tarımsal Araştırmalar Politikalar Genel Müdür Yardımcısı Doç.
Salih Cora - 07.08.2021
Son dakika! Trabzon'da 23 yıl önce meydana gelen selde hayatını kaybeden 44 kişi anıldı
Ustaoğlu, son günlerdeki orman yangınlarının da herkesi derinden üzdüğünü dile getirerek, şunları kaydetti: "Son günlerde yaşadığımız orman yangınlarının içimizde yaktığı acı, 23 yıl önce bugün de sizin acınız olarak yüreğimize ateş gibi düşmüştür. Şunu unutmamak gerekir ki yaşanan her sıkıntının, her felaketin tek bir çıkış yolu vardır. O da birlik ve beraberlik ruhumuzun milletçe yaşatılmasıdır. Güçlü devletimiz ancak arkasında duran güçlü bir milletle bu gücünü gösterebilir. Bir millet ise bu gücünü birlik, beraberlik ruhundan alır. Sizler Köprübaşı halkı olarak, bu birlik ruhunu bu zor zamanlarda çok güzel göstererek devletimizin gücü ile felaketin zararlarını çok hızlı bir şekilde ortadan kaldırmayı başarabildiniz.? Sizlere bu dayanışma ve birlik ruhunu diri tuttuğunuz için ayrıca müteşekkirim." Anma programına Çevre ve Şehircilik Bakan Yardımcısı Hasan Suver, AK Parti Trabzon milletvekilleri Adnan Günnar ve Salih Cora, Sürmene Kaymakamı Ahmet Gazi Kaya, Köprübaşı Belediye Başkanı Ali Aydın, Sürmene Belediye Başkanı Rahmi Üstün ve vatandaşlar katıldı.
Salih Cora - 19.07.2021
AK Parti Trabzon Milletvekili Salih Cora, Kurban Bayramı'nı kutladı
AK Parti Trabzon Milletvekili Salih Cora, Kurban Bayramı dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.
Salih Cora - 24.06.2021
Başkan Çebi Adalet Bakanı Gül ile Görüştü
Araklı Belediye Başkanı Recep Çebi ve AK Parti Araklı İlçe Başkanı Şaban Bıyık Araklı'nın projelerini takip etmek üzere Ankara'dalar. Trabzon Milletvekili Salih Cora eşliğinde iki başkan Adalet Bakanı Abdülhamit Gül ile görüştü.
Salih Cora - 28.05.2021
Tonya tereyağına AB coğrafi işaret tescil alınması için çalışma başlatıldı
AK Parti Trabzon Milletvekili Salih Cora, Tonya ilçesinde üretilen rengi, kokusu ve lezzetiyle benzerlerinden farklılık gösteren tereyağının, AB coğrafi işaret tescil alması için süreç başlatıldığını bildirdi.
Salih Cora - 26.05.2021
TBMM Genel Kurulu
CHP Konya Milletvekili Abdüllatif Şener, suç örgütleriyle maddi ilişki içine giren siyasetçilerin varlığının sadece Türkiye açısından değil, bütün ülkeler açısından çok tehlikeli bir durum olduğunu belirterek, şunları kaydetti: "İçişleri Bakanının yapmış olduğu açıklamada 'bir siyasetçinin bir suç örgütünden ayda 10 bin dolar maaşa bağlandığı' ifade edilmektedir ancak Sayın Bakanın açıklaması böyle bir vakanın varlığından daha tehlikelidir çünkü bu bir şantaj ve tehdit üslubu taşımaktadır, devlet ricaline bu üslup yakışmaz, bu üslup bir mafya üslubudur. Mafya ile devlet veya suç örgütleri ile devlet arasındaki ilişkilerin çok yoğunlaştığı zaman ortaya daha tehlikeli bir durum çıkar. Nedir o tehlikeli durum? Hükümet yetkilileri suç örgütlerinin bir parçası haline gelirse ona mafya devleti denir. Bunun dünyada değişik örnekleri vardır." AK Parti Trabzon Milletvekili Salih Cora, Türkiye'nin uzun zamandır çok yönlü saldırıların hedefinde olan bir ülke olduğunu ancak tüm bunlara rağmen Türkiye'nin bölgesinde huzurun, barışın, istikrarın teminatı, güçlü ve güvenilir bir ülke olmak noktasında emin adımlarla ilerlediğini söyledi.
Salih Cora - 24.05.2021
AK Parti Trabzon Milletvekili Cora, Şahinkaya'nın tabiat parkı ilan edilmesini talep etti
AK Parti Trabzon Milletvekili Salih Cora, Düzköy ilçesinde bulunan Şahinkaya'nın tabiat parkı ilan edilmesini istedi.
Salih Cora - 23.05.2021
AK Parti Trabzon Milletvekili Cora, evi yanan vatandaşlara 'geçmiş olsun' ziyaretinde bulundu
AK Parti Trabzon Milletvekili Salih Cora, Yomra ilçesinde 2 evin yandığı mahallede incelemelerde bulundu.
Salih Cora - 18.05.2021
AK Parti Trabzon Milletvekili Salih Cora, 19 Mayıs'ı kutladı Açıklaması
AK Parti Trabzon Milletvekili Salih Cora, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.
Salih Cora - 09.05.2021
Başkan Zorluoğlu, yapımı devam eden çalışmalar ve projelerle ilgili milletvekillerini bilgilendirdi
Büyükşehir Belediyesinden yapılan yazılı açıklamaya göre, Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, yapımı tamamlanan ve devam eden altyapı çalışmaları ile yürütülen projeleri, AK Parti Trabzon Milletvekilleri Muhammet Balta, Adnan Günnar, Salih Cora, AK Parti İl Başkanı Sezgin Mumcu ve daire başkanlarıyla birlikte yerinde inceledi.
Salih Cora - 28.04.2021
AK Partili Cora, ABD Başkanı Biden'in, 1915 olaylarını "soykırım" nitelemesine tepki gösterdi
AK Parti Trabzon Milletvekili Salih Cora, ABD Başkanı Joe Biden'in, 1915 olaylarını "soykırım" olarak nitelemesine tepki göstererek, "Bu Batı siyasetinin bitmek tükenmek bilmeyen 'çamur at izi kalsın' anlayışıdır.
Salih Cora - 13.04.2021
AK Parti'li Cora, 21 bin çiftçinin 931 milyon liralık kredi borcunun yapılandırılacağını söyledi
AK Parti Trabzon Milletvekili Salih Cora, 21 bin çiftçinin, tarım kredi ve kooperatiflerine olan 931 milyon lira tutarındaki kredi borcunun yapılandırılacağını bildirdi.
Salih Cora - 07.04.2021
AK Parti'li Cora'dan bazı emekli amirallerin açıklamasına tepki Açıklaması
AK Parti Trabzon Milletvekili Salih Cora, bazı emekli amirallerin açıklamasına tepki göstererek "Mezkur metin içerisinde yer alan ifadeler açıkça demokrasiyi hedef alan, hukuku ihlal eden, milli iradeye sınır çizen hadsiz bir açıklamadır.
Salih Cora - 31.03.2021
AK Parti'li Cora: "Her alanda kalıcı eserler üretmeye, ülkemizi geliştirmeye devam ediyoruz"
AK Parti Trabzon Milletvekili Salih Cora, AK Parti iktidarının her alanda kalıcı eserler üretmeye, ülkeyi geliştirmeye devam ettiğini söyledi.
Salih Cora - 22.03.2021
AK Parti'li Cora: "Aile içi şiddetle ve kadına karşı şiddetle mücadelemiz kararlılıkla devam edecek"
AK Parti Trabzon Milletvekili Salih Cora, aile içi ve kadına karşı şiddetle mücadelelerinin kararlılıkla devam edeceğini belirterek, "İstanbul Sözleşmesi'nden çekilmemizin nedeni bu mücadeleden geri adım olarak değerlendirilmemelidir.
Salih Cora - 15.03.2021
AK Parti Trabzon Milletvekili Cora, Ortahisar Millet Bahçesi'ndeki çalışmaları inceledi
AK Parti Trabzon Milletvekili Salih Cora, eski Avni Aker Stadının yerine yapılan Ortahisar Millet Bahçesi'nde incelemelerde bulundu.
Salih Cora - 11.03.2021
Gençlik ve Spor Bakanlığı, Trabzon'a yeni yatırımlar için protokol imzaladı
Bakan Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Trabzon Valisi İsmail Ustaoğlu, AK Parti Trabzon milletvekilleri Muhammet Balta, Adnan Günnar, Bahar Ayvazoğlu, Salih Cora, Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, AK Parti Trabzon İl Başkanı Sezgin Mumcu ve ilçe belediye başkanlarını kabul etti.
Salih Cora - 05.03.2021
AK Parti Trabzon Milletvekili Cora drakula böceğinin verdiği hasarı önlemek için çalışmalarını sürdürüyor
AK Parti Trabzon Milletvekili Salih Cora, Trabzon'da bahçelerde, fındık ağaçlarının dallarının kurumasına neden olan "Drakula" olarak bilinen Turunçgil Uzun Antenli Teke Böceği'nin verdiği hasarı önlemek için gerekli çalışmaları yaptıklarını ve fındık üreticisini mağdur etmeyeceklerini bildirdi.
Salih Cora - 24.02.2021
Trabzon'un düşman işgalinden kurtuluşunun 103'üncü yıl dönümü
AK Parti Trabzon Milletvekili Salih Cora, Trabzon'un düşman işgalinden kurtuluşunun 103'üncü yıl dönümü dolayısıyla mesaj yayımladı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Salih Cora Haberleri | Salih Cora Kimdir - Haberler - Salih Cora haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Salih Cora kimdir, hayatı ve biyografisi. Trabzon'da Ahilik Haftası kapsamında tören düzenlendi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 19.09.2021 02:37:39. #1.13#

title