SALİH CORA HABERLERİ

Salih Cora haber, Salih Cora son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Salih Cora

Salih Cora

Doğum Yeri Trabzon / Türkiye
Doğum Tarihi 1.1.1981 - ...

Salih Cora Kimdir ?

09.07.1981 tarihinde Trabzon’da doğdu. İlkokulu Trabzon’un Tonya ilçesinde okudu.Orta öğrenimini Trabzon’da tamamladı.Selçuk Üniversitesi hukuk Fakültesinden mezun oldu. 2004-2010 yılları arasında Ak Parti Trabzon il yönetim kurulu üyeliği, il seçim işleri başkanlığı ve il Seçim koordinasyon merkezi başkanlığı görevlerinde bulundu.
Biyografinin devamı için tıklayın
Salih Cora - Bugün
Son dakika haberi | Bakan Kasapoğlu, Özkan Sümer'in kabrini ziyaret etti
Kasapoğlu, Trabzon'un spor şehri olduğuna işaret ederek, şu değerlendirmede bulundu: "Her yaş grubu, kadını ve erkeği ile spora ilgisi olan bir şehir. Biz de bugün hem Trabzon'umuzun sportif geleceğini nasıl daha güçlü kılarız hem ulusal hem uluslararası anlamda, gençlerimizi, tüm halkımızı sporla nasıl daha güçlü bir şekilde buluştururuz, bunun çalışmalarını hem yatırım hem projeler anlamında detaylı bir şekilde mütalaa ettik, gelinen aşamayı değerlendirdik ve inanıyorum ki hem gençliğimiz için hem sporumuz için yarınlar çok daha aydınlık, çok daha güçlü olacaktır." Ziyareti sırasında Bakan Kasapoğlu'na, Vali İsmail Ustaoğlu, AK Parti Trabzon milletvekilleri Bahar Ayvazoğlu, Adnan Günnar ve Salih Cora, Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu ve diğer ilgililer eşlik etti.
Salih Cora - Dün
Milletvekili Cora, Trabzon'da 7 binanın yandığı mahallede incelemede bulundu
AK Parti Trabzon Milletvekili Salih Cora, Trabzon'un Araklı ilçesi Taşgeçit Mahallesi'nde çıkan yangında evlerini kaybeden vatandaşlara, devletin tüm imkanlarıyla yanlarında olduklarını söyledi.
Salih Cora - 17.01.2021
AK Parti Trabzon Milletvekili Cora yol yapım çalışmalarını inceledi
AK Parti Trabzon Milletvekili Salih Cora, Tonya ilçesinde incelemelerde bulundu.
Salih Cora - 12.01.2021
Trabzon'da "Drakula" böceğiyle mücadele devam ediyor
AK Parti Trabzon Milletvekili Salih Cora, ilçenin Günay Mahallesi'nde yapılan fındık söküm çalışmalarında incelemelerde bulundu.
Salih Cora - 09.01.2021
10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'ne doğru
AK Parti Trabzon Milletvekili Salih Cora, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla mesaj yayımladı.
Salih Cora - 05.01.2021
Kadın Kooperatifleri Doğu Karadeniz Buluşması (2)
Selçuk, beraberindeki Vali İsmail Ustaoğlu, AK Parti Trabzon Milletvekilleri Adnan Günnar, Bahar Ayvazoğlu ve Salih Cora, Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu ile Ayasofya Mahallesi'nde bulunan Ayasofya Camisi'ne geldi.
Salih Cora - 09.12.2020
Son dakika haberleri... Adalet, Hazine ve Maliye ile Milli Savunma bakanlıklarının bütçe görüşmeleri TBMM Genel Kurulunda
"Ülkemizin milli çıkarlarını koruyan adımlar attık" AK Parti Trabzon Milletvekili Salih Cora, Kişisel Verileri Koruma Kurumu ve Türkiye İnsan Hakları ve Eşitlik Kurumu Başkanlığının bütçeleri üzerindeki konuşmasında, Kovid-19 nedeniyle zor bir yılın geçirildiğini ifade ederek, "Bu yıl Kovid-19 küresel pandemi salgını, sağlık başta olmak üzere ekonomi, siyaset, hukuk alanında çok yoğun, zorlu bir dönemi geride bıraktık.
Salih Cora - 27.11.2020
2021 Yılı Bütçesi TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda
AK Parti Trabzon Milletvekili Salih Cora, AK Parti olarak 18 yıldır istikrarın zeminini oluşturduklarını, Türkiye'nin terörle mücadelede en başarılı dönemini yaşadığını belirtti.
Salih Cora - 26.11.2020
2020 Yılı Bütçesi TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda
AK Parti Trabzon Milletvekili Salih Cora, "Terörün lojistik merkezi görevini üstlenen yerel kurum ve kuruluşların, yasa dışı faaliyetleri takip edilip haklarında hukuki süreç başlatılarak görevden alınmaları, yerlerine kayyum atanması terör örgütünün kolunu kanadını kırmıştır.
Salih Cora - 25.11.2020
Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele Günü
AK Parti Trabzon Milletvekili Salih Cora, "Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele Günü" dolayısıyla mesaj yayımladı.
Salih Cora - 13.11.2020
2021 Yılı Bütçesi TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda
AK Parti Trabzon Milletvekili Salih Cora, "Genç girişimcilere destek veren AK Parti'dir.
Salih Cora - 12.11.2020
Son dakika politika: 2021 Yılı Bütçesi TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda
Son dakika haberleri... AK Parti Trabzon Milletvekili Salih Cora, "Ülkemizin güvenliğini bölgesel gerçekler üzerinden değerlendirmeliyiz.
Salih Cora - 11.11.2020
2021 Yılı Bütçesi TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda
-"Uzun Mehmet gibi unutulmayacaklar" AK Parti Trabzon Milletvekili Salih Cora, Karadeniz'de keşfedilen doğal gaz rezervinin önemine işaret ederek, taş kömürünü keşfeden Uzun Mehmet gibi doğal gaz rezervlerini keşfeden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, eski Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak ile Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez'in de unutulmayacağını belirtti.
Salih Cora - 10.11.2020
2021 Yılı Bütçesi TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda
AK Parti Trabzon Milletvekili Salih Cora, Hakimler ve Savcılar Kurulunda çoğulcu bir yapı, daha uzlaştırmacı bir sistem oluşturulduğunu belirterek, "Onun bunun yargısı değil, milletin yargısına zemin hazırlandı.
Salih Cora - 09.11.2020
10 Kasım Atatürk'ü Anma Günü ve Atatürk Haftası
AK Parti Trabzon Milletvekili Salih Cora,10 Kasım Atatürk'ü Anma Günü ve Atatürk Haftası dolayısıyla mesaj yayımladı.
Salih Cora - 07.11.2020
Bakan Selçuk : 3,5 milyon kişiye kısa çalışma ödeneği uygulaması yaptık
AK Parti Trabzon Milletvekili Salih Cora, Kovid-19 salgınının, Türkiye'deki sosyal güvenlik sisteminin önemini bir kez daha ortaya koyduğunu belirterek, bakanlığın verdiği hizmetlerin önemine dikkat çekti.
Salih Cora - 06.11.2020
2021 Yılı Bütçesi TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda
AK Parti Trabzon Milletvekili Salih Cora da Kovid-19 salgınının, Türkiye'deki sosyal güvenlik sisteminin önemini bir kez daha ortaya koyduğunu söyledi.
Salih Cora - 05.11.2020
2021 Yılı Bütçesi TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda
AK Parti Trabzon Milletvekili Salih Cora, saman üretiminde Türkiye'nin kendi kendine yeten bir ülke olduğuna işaret ederek, "Yeterince samanımız var.
Salih Cora - 02.11.2020
2021 Yılı Bütçesi TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda
AK Parti Trabzon Milletvekili Salih Cora, AK Parti'nin kültürel varlıklara sahip çıkan bir iktidar konumunda olduğunu belirterek, "Gerek kazı çalışma faaliyetlerinde gerekse yurt dışından iadesi sağlanan eserlere baktığımızda her yönüyle fark yaratan çalışmalar ortaya koyduk." dedi.
Salih Cora - 02.11.2020
AK Parti Trabzon Milletvekili Cora'dan 18. yıl mesajı
AK Parti Trabzon Milletvekili Salih Cora, partisinin iktidara gelişinin 18. yılı dolayısıyla mesaj yayımladı.
Salih Cora - 28.10.2020
AK Parti Trabzon Milletvekili Salih Cora'dan Cumhuriyet Bayramı mesajı
AK Parti Trabzon Milletvekili Salih Cora, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nın 97. yıl dönümü nedeniyle mesaj yayımladı.
Salih Cora - 21.10.2020
21 Ekim Dünya Gazeteciler Günü
AK Parti Trabzon Milletvekili Salih Cora, 21 Ekim Dünya Gazeteciler Günü'nü kutladı.
Salih Cora - 10.10.2020
AK Parti Arsin İlçe Kongresi yapıldı
AK Parti Arsin İlçe Başkanlığının 7. Olağan Kongresi'ne AK Parti Artvin Milletvekili, Gümüşhane ve Giresun Koordinatörü Erkan Balta, AK Parti Trabzon Milletvekilleri Salih Cora ve Bahar Ayvazoğlu, Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, AK Parti İl Başkanı Haydar Revi ve partililer katıldı.
Salih Cora - 04.10.2020
AK Parti Düzköy İlçe Kongresi yapıldı
AK Parti Düzköy İlçe Başkanlığının 7. Olağan Kongresine, AK Parti Trabzon Milletvekilleri Salih Cora, Bahar Ayvazoğlu ve Adnan Günnar, AK Parti Trabzon İl Koordinatörü ve Zonguldak Milletvekili Polat Türkmen, Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Mehmet Karaoğlu, AK Parti İl Başkanı Haydar Revi, diğer ilgililer ve partililer katıldı.
Salih Cora - 03.10.2020
AK Parti Dernekpazarı ve Çaykara ilçe kongreleri yapıldı
AK Parti Dernekpazarı İlçe Başkanlığının 7. Olağan Kongresine, AK Parti Trabzon Milletvekilleri Salih Cora ve Bahar Ayvazoğlu, Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Mehmet Karaoğlu, AK Parti İl Başkanı Haydar Revi, diğer ilgililer ve partililer katıldı.
Salih Cora - 26.09.2020
AK Parti Tonya İlçe Başkanlığı 7. Olağan Kongresi yapıldı
Tonya Spor Salonunda düzenlenen kongrede konuşan AK Parti Trabzon Milletvekili Salih Cora, kongrelerin birlik, beraberlik ve bütünleşme açısından çok önemli olduğunu, her kongrenin yenilenmeye imkan hazırladığını söyledi.
Salih Cora - 25.09.2020
Son dakika haberi: Bakan Karaismailoğlu, yeni Zigana Tüneli inşaatında incelemelerde bulundu Açıklaması
Bakan Karaismailoğlu'na incelemeleri sırasında Trabzon Valisi İsmail Ustaoğlu, Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, AK Parti Trabzon milletvekilleri Muhammet Balta, Bahar Ayvazoğlu ve Salih Cora, Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı Enver İskurt, Altyapı Yatırımları Genel Müdürü Yalçın Eyigün ile AK Parti İl Başkanı Haydar Revi eşlik etti.
Salih Cora - 25.09.2020
Bakan Karaismailoğlu: "Yeni Zigana Tüneli kuzey-güney aksındaki önemli bir ulaşım ağı olacak"
Ziyaretleri sırasında Bakan Karaismailoğlu'na AK Parti Trabzon Milletvekilleri Muhammet Balta, Bahar Ayvazoğlu ve Salih Cora ile Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç ve diğer ilgililer eşlik etti.
Salih Cora - 12.09.2020
AK Parti Maçka ve Yomra ilçe kongreleri yapıldı
Milletvekili Türkmen'in divan başkanlığını yaptığı kongreyi, AK Parti Milletvekilleri Salih Cora, Balta ve Ayvazoğlu, Belediye Başkan Vekili Ataman, İl Başkanı Revi de takip etti.
Salih Cora - 05.09.2020
AK Parti Hayrat ve Araklı ilçe kongreleri yapıldı
Kongreye, AK Parti Trabzon Milletvekilleri Bahar Ayvazoğlu ve Salih Cora, Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, Hayrat Belediye Başkanı Mehmet Nuhoğlu, AK Parti İl Başkanı Haydar Revi, diğer ilgililer ve partililer katıldı.
Salih Cora - 03.09.2020
AK Parti Trabzon Milletvekili Cora, Sivas Kongresi'nin 101. yıl dönümünü kutladı
AK Parti Trabzon Milletvekili Salih Cora, Sivas Kongresi'nin 101. yıl dönümü dolayısıyla mesaj yayımladı.
Salih Cora - 30.08.2020
Büyük Zafer'in 98. yıl dönümü
Törene AK Parti Trabzon Milletvekili Salih Cora, Garnizon Komutanı Piyade Albay Cem Karoğlu, kamu kurum müdürleri, güvenlik güçleri ve siyasi parti temsilcileri katıldı.
Salih Cora - 15.08.2020
Son dakika haberi... İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Of'taki sel ve heyelanlara ilişkin açıklama yaptı Açıklaması
Bakan Soylu'ya, Vali İsmail Ustaoğlu, AK Parti Trabzon milletvekilleri Salih Cora ve Bahar Ayvazoğlu, Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, AFAD Başkanı Mehmet Güllüoğlu, Sürmene Kaymakamı ve Of Kaymakam Vekili Ahmet Gazi Kaya, AK Parti Trabzon İl Başkanı Haydar Revi ve diğer ilgililer eşlik etti.
Salih Cora - 30.07.2020
AK Parti Trabzon Milletvekilleri Cora ve Günnar'dan Kurban Bayramı mesajı
AK Parti Trabzon Milletvekilleri Salih Cora ve Adnan Günnar, Kurban Bayramı dolayısıyla mesay yayımladı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Salih Cora Haberleri | Salih Cora Kimdir - Haberler - Salih Cora haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Salih Cora kimdir, hayatı ve biyografisi. Bakan Kasapoğlu, AK Parti Trabzon İl Başkanlığını ziyaret etti.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 19.1.2021 22:02:33. #1.14#
title