AK Parti Trabzon İl Danışma Meclisi Toplantısı

AK Parti Trabzon İl Danışma Meclisi Toplantısı

AK Parti Çorum Milletvekili Ahmet Koca, Hakkı ve Halkı Karşısına Alanların Asla Başarılı Olamayacağını Belirterek Parti Olarak Hakka ve Halka da Karşı Boyunlarının Kıldan İnce Olduğunu Söyledi.

AK Parti Trabzon İl Danışma Meclisi Toplantısı

AK Parti Çorum Milletvekili Ahmet Koca, Hakkı ve halkı karşısına alanların asla başarılı olamayacağını belirterek parti olarak Hakka ve halka da karşı boyunlarının kıldan ince olduğunu söyledi.

AK Parti Trabzon İl Danışma Meclisi Toplantısı, AK Parti Teşkilat Başkan Yardımcısı Çorum Milletvekili Agah Kafkas, Afyonkarahisar Milletvekili Ahmet Koca, Trabzon milletvekilleri Cevdet Erdöl, Safiye Seymenoğlu ve teşkilat üyelerinin katılımıyla Akçaabat’ta yapıldı. Toplantıda konuşan Afyonkarahisar Milletvekili Ahmet Koca, yeniden iktidara gelerek çok büyük bir başarı gerçekleştirdiklerini kaydederek henüz doğmamış çocukların bile vebalinin bilinciyle çalıştıklarını söyledi. Halkın üzerine düşen görevi yaparak kendilerini yeniden iktidar yaptıklarını vurgulayan Koca, “Halkımız bize bu vazifeyi yeniden tevdi etti. Halkımızı yanımıza aldığımızda işimiz daha da kolay olacaktır. Hizmetlerimiz kesintisiz devam edecektir. Onun için hep halkın içindeyiz. Çünkü halkın içinde olan siyasetçi başarılı olur. Bunun da en büyük örneği Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’dır” dedi.

İki şeyin karşısında duranların asla başarılı olamayacağının altını çizen Koca, bunların Hak ve halk olduğunu belirterek kendilerinin Hakka ve halka karşı boyunlarının kıldan ince olduğunu ifade etti.

Aynı zamanda AK Parti Bölge Koordinatörü de olan ve AK Parti Trabzon İl Başkanlığına yapılacak atamayla ilgili olarak üç gündür Trabzon’da teşkilat mensuplarıyla görüşmelerde bulunan Koca, bu görüşmelerin yanlış anlaşılmamasını istedi. Kendilerinin yıkmaya, tahrip etmeye değil onarmaya, tamir etmeye geldiklerini vurgulayan Koca, birlik mesajları verdi.

AK Parti İl Başkan Vekili Erdoğan Beder ise 22 Temmuz’da büyük bir başarı elde ederek Türkiye ortalamasının 10 puan üzerinde bir oy aldıklarını dile getirerek şimdiki hedeflerinin yerel seçimlerde aynı başarıyı tekrarlamak olduğunu söyledi. Geçmişten gerekli dersleri çıkartarak başta Trabzon Belediyesi olmak üzere bütün belediyeleri kazanmayı hedeflediklerini kaydeden Beder, “Trabzon Belediyesi’ni ak ellere teslim ederek bu zihniyetten kurtaracağız” diye konuştu.

Trabzon’un CHP’li Belediye Başkanı Volkan Canalioğlu’nu da eleştiren Beder, Canalioğlu’nun birkaç gün önce Trabzon’u ziyaret eden TBMM Başkanı Köksal Toptan’ı ne karşılamaya, ne uğurlamaya gelmemesinin büyük bir yanlış olduğunu söyledi.

(MU-MU-Y)

07.10.2007 20:47 TSİ

Kaynak: İHA