Ahmet Uysal Haberleri

Ahmet Uysal haber, Ahmet Uysal son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ahmet Uysal - 06.01.2021
Ortadoğu ve Kuzey Afrika'nın çalkantılı yılı
Büyük krizlerin ve kaosların yaşandığı Ortadoğu ve Kuzey Afrika bölgesinde 2020 yılında büyük çalkantılara tanık olundu.
Ahmet Uysal - 09.12.2020
Sosyal medyadan paylaştı, Başkan'a kedi evi yaptırdı
Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, sosyal medya üzerinden kendisine ulaşan bir çocuğun isteğini hemen yerine getirdi. Sosyal medya üzerinden Ahmet Uysal'ın "Merhaba Başkanım.
Ahmet Uysal - 16.10.2020
Son dakika haberi: Malazgirt'te Kovid-19 denetimi yapıldı
Kaymakam Emre Yalçın, Belediye Başkan Vekili Fesih Akkuş, Jandarma Komutanı Yüzbaşı Ahmet Uysal, Emniyet Müdürü İlker Ekşi, Sağlık Müdürü Dr.
Ahmet Uysal - 02.10.2020
Son dakika haberi! Malazgirt'te Kovid-19 denetimi yapıldı
İlçe Kaymakamı Emre Yalçın, Jandarma Komutanı Yüzbaşı Ahmet Uysal ve İlçe Emniyet Müdürü İlker Ekşi ile koronavirüs denetimlerine katıldı.
Ahmet Uysal - 23.09.2020
Son dakika haberleri... Malazgirt'te Kovid-19 denetimleri yapıldı
Kaymakam Emre Yalçın, Belediye Başkan Vekili Hasan Çakan, Jandarma Komutanı Yüzbaşı Ahmet Uysal, İlçe Emniyet Müdürü İlker Ekşi ve kurum amirlerinin katılımıyla ilçede denetim gerçekleştirildi.
Ahmet Uysal - 21.09.2020
Balkan Türkleri Derneğinden açıklama
Prof. Dr. Ahmet Uysal'ın bir televizyon programında Balkan Türklerine yönelik ifadelerine Samsun Balkan Türkleri Derneğinden tepki geldi.
Ahmet Uysal - 19.09.2020
Malazgirt'te "19 Eylül Gaziler Günü" törenle kutlandı
Törene, Malazgirt Garnizon Komutanı Personel Asteğmen Okay Suna, Belediye Başkan Vekili Hasan Çakan, Jandarma Komutanı Yüzbaşı Ahmet Uysal, Konakkuran Belediye Başkanı Abdurahman Ömeroğlu, İlçe Emniyet Müdürü İlker Ekşi, Anadolu Avrasya Gazi Şehit Aileleri Malazgirt İlçe Başkanı Şükrü Öğreten, siyasi parti temsilcileri, kurum amirleri, STK'lar ve gaziler katıldı.
Ahmet Uysal - 30.08.2020
Malazgirt'te 30 Ağustos Zafer Bayramı törenle kutlandı
Şehitlerin kabirlerinin başında anılarak duanın edilmesiyle sona eren törene, Kaymakam Emre Yalçın, Belediye Başkanı Cengiz Altın, Garnizon Komutanı Personel Teğmen Okan Sunay, Jandarma Komutanı Yüzbaşı Ahmet Uysal, İlçe Emniyet Müdürü İlker Ekşi, Konakkuran Belde Belediye Başkanı Abdurahman Ömeroğlu, Milli Eğitim Müdürü Vedat Kaya, siyasi parti temsilcileri, kurum amirleri ve askeri erkan katıldı.
Ahmet Uysal - 24.08.2020
Son dakika haber! İçişleri Bakan Yardımcısı İnce, Malazgirt'te incelemelerde bulundu
Van Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Mehmet Emin Bilmez ile ilçeye gelen İnce, Kaymakam Emre Yalçın, Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürü İsmail Üzmez, İlçe Belediye Başkanı Cengiz Altın, İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Ahmet Uysal ve İlçe Emniyet Müdürü İlker Ekşi tarafından karşılandı.
Ahmet Uysal - 21.08.2020
SETA'dan "Türk Dış Politikasının Geleceği" paneli
Açılış konuşmasını Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu'nun yaptığı panele, SETA Genel Koordinatörü Burhanettin Duran, Sakarya Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Uluslararası İlişkiler Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Kemal İnat, SETA Washington DC Araştırma Direktörü Kılıç Buğra Kanat, İran Araştırmaları Merkezi (İRAM) Başkan Vekili Hakkı Uygur, Ortadoğu Araştırmaları Merkezi (ORSAM) Başkanı Prof. Dr. Ahmet Uysal ve Dışişleri Bakanlığı Stratejik Araştırmalar Merkezi (SAM) Başkanı Ufuk Ulutaş katıldı.
Ahmet Uysal - 01.08.2020
Malazgirt Kaymakamı Emre Yalçın şehit ailesini ziyaret etti
Yalçın, Belediye Başkanı Cengiz Altın, Cumhuriyet Savcısı Ömer Uysal, Garnizon Komutan Vekili Yavuz Gemici, Jandarma Komutanı Yüzbaşı Ahmet Uysal, Müftü Emrah Demirtaş ve Emniyet Müdür Vekili Ahmet Doğan ile Nurettin Köyünde şehit olan güvenlik korucusu Zeki Büyükdağ'ın evine gitti.
Ahmet Uysal - 06.04.2020
Koronavirüs'ü yenen 2 hemşire alkışlarla göreve döndü
RİZE'de yakalandıkları koronavirüs hastalığını yenen hemşireler Ahmet Uysal (43) ve Derya Yazıcı (35) tedavilerinin ardından izin verilmelerine rağmen yeniden döndükleri hastanede görevine başladı.
Ahmet Uysal - 06.04.2020
DHA YURT BÜLTENİ- 10
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ -Maske dikimlerinden genel ve detay görüntüler -Savaştepe Belediye Başkanı Turhan Şimşek röp -Hamide Canbaz röp -Gülşah Karakurt röp -Nihal Özkan röp Haber-Kamera: Alper ÇOBANOĞLU/SAVAŞTEPE(Balıkesir), ====================== Koronavirüs'ü yenen 2 hemşire alkışlarla göreve döndü RİZE'de yakalandıkları koronavirüs hastalığını yenen hemşireler Ahmet Uysal (43) ve Derya Yazıcı (35) tedavilerinin ardından izin verilmelerine rağmen yeniden döndükleri hastanede görevine başladı.
Ahmet Uysal - 14.03.2020
İYİ Parti Sarıgöl İlçe Başkanlığına Serkan Serdar Adıgüzel seçildi
İlçe başkanlığına seçilen Adıgüzel'in listesinde şu isimler yer aldı; Hasan Kelleci, Ömer Gürlek, Ali Çakır, Ahmet Aktan, Olcay Topkaya, Ahmet Harun Şen, Emin Demiran, Mustafa Öztürk, Mustafa İncekara, Nihat Karsak, Merih Vural, Murat Karataş, Hasan Ali Zeybek, Muammer Hasoğul, Serdar Ünsal, Volkan Gemci, Mehmet Sarğın, Hacı Ahmet Uysal, Sevgi Yavuz, Hasan Ali Çelik, İbrahim Gündoğdu ve Muharrem Karakuş.
Ahmet Uysal - 14.02.2020
ORSAM'da "Son Gelişmeler Işığında Irak'ın Geleceği ve Türkiye" Paneli
ORSAM Irak Araştırmaları Koordinatörü Bilgay Duman moderatörlüğündeki panele, Bağdat Milletvekili ve eski Çalışma ve Sosyal İşler Bakanı Muhammed Şiya el-Sudani, ORSAM Irak Çalışmaları Uzmanı Dr. Vasik el- Sadun, Irakıye Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Profesörü Dr. Ahmed Yusuf el-Cemili katıldı. Panelin açılış konuşmasını yapan ORSAM Başkanı Prof. Dr. Ahmet Uysal, Irak'ın, Amerikan işgalinden sonra istikrara kavuşamadığını, çok fazla dışarıdan müdahaleye maruz kaldığını belirterek, "Son gelişmeler, özellikle Irak-İran, Irak-ABD, Irak-Türkiye ilişkilerine nasıl bir etki yaratacak, Irak'ı ORSAM olarak yakından izlemekteyiz.
Ahmet Uysal - 08.02.2020
"1. Türkiye-Suriye Medya Buluşması" başladı
Açılış konuşmasını yapan ORSAM Başkanı Prof. Dr. Ahmet Uysal, forumun Türkiye ile Suriye halkları arasında var olan bilgi ve anlayış eksikliğini kapatmayı,Türkiye'de misafir olan Suriyelilerin arasında ortak güven ve anlayışı geliştirmeyi amaçladığını söyledi.
Ahmet Uysal - 11.12.2019
Uzmanlar, Irak'taki Haşdi Şabi'nin tasfiyesine Tahran'ın direneceği görüşünde
Ortadoğu Araştırmaları Merkezi (ORSAM) Başkanı Prof. Dr. Ahmet Uysal, AA muhabirine yaptığı değerlendirmede, Haşdi Şabi'nin terör örgütü DEAŞ ile mücadele için halk gücü olarak kurulduğunu hatırlatarak, "Haşdi Şabi içindeki grupların birçoğunun İran'ın kontrolü ve nüfuzu altında faaliyet gösterdiğini" belirtti.
Ahmet Uysal - 30.11.2019
TEGV, dokuzuncu Tasarım ve Beceri Atölyesi'ni açtı
Sporcu Ahmet Uysal'ın ve eğitim dostlarının desteğiyle hayata geçen TEGV'in yeni Tasarım ve Beceri Atölyesi, Beykoz Öğrenim Biriminde hayata geçti.
Ahmet Uysal - 19.11.2019
Uluslararası "2011 Sonrası Irak" sempozyumu sona erdi
Kapanış konuşmasını yapan ORSAM Başkanı Prof.Dr. Ahmet Uysal, sempozyumla, Arap, Türkmen, Kürt, Şii akademisyenleri bir araya getirmekten memnuniyet duyduklarını dile getirerek, Türkiye'nin birleştirici rol oynadığını, Irak dışında Suriye, Cezayir, Mısır ve Lübnan'dan da akademisyenler davet ettiğine vurgu yaptı.
Ahmet Uysal - 18.11.2019
Dışişleri Bakan Yardımcısı Kıran: "DEAŞ'la mücadele kararlılıkla devam edecek"
Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi Edebiyat Fakültesinde düzenlenen sempozyumun açılış konuşmalarını, ORSAM Başkanı Prof. Dr. Ahmet Uysal, Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi Rektörü Prof.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Ahmet Uysal Haberleri | Ahmet Uysal Kimdir - Haberler - Ahmet Uysal haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Ahmet Uysal kimdir, hayatı ve biyografisi. Ortadoğu ve Kuzey Afrika'nın çalkantılı yılı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 26.1.2021 00:12:50. #1.14#
title