Ahmet Maranki Haberleri

Ahmet Maranki haber, Ahmet Maranki son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ahmet Maranki - 31.3.2020
Prof. Dr. Ahmet Maranki: "Devletimiz dünyaya örnek bir davranış göstermiştir"
Avrupa'dan gelen Türk vatandaşlar bugün itibariyle 14 günlük karantina süresini tamamladı.
Ahmet Maranki - 2.7.2018
Ekonomiye Daha Fazla Odaklanacağız"
Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, Türkiye'nin 24 Haziran'dan sonra yeni bir sisteme geçtiğini belirterek, ekonomiye daha fazla odaklanacaklarını söyledi.
Ahmet Maranki - 30.5.2018
Dha İstanbul Bülteni - 4
Cumhurbaşkanı Erdoğan, saat 12.00 sıralarında  Fatih Camii'ne geldi. Erdoğan'a Kültür ve Turizm Bakanı Numan Kurtuluş ve İstanbul Valisi Vasip Şahin de eşlik etti. Erdoğan, cami ve türbede bir süre incelemelerde bulundu.  Kur'an-ı Kerim'in okunduğu açılışta İl Müftüsü Hasan Kamil Yılmaz başta Fatih Sultan Mehmet olmak üzere şehitler için dua etti.  Duaların ardından kurdeleyi kesen Erdoğan, emeği geçenlere teşekkür etti.  Daha sonra beraberindekilerle türbeyi gezen Cumhurbaşkanı Erdoğan, restorasyon çalışmaları hakkında da yetkililerden bilgi aldı.  Görüntü Dökümü: ------------ -Erdoğan'ın gelişi -Dua edilmesi -Açılış kurdelesinin kesmesi -Konuşmasını yapması -Türbeye girişi -Detaylar 30.05.2018 - 14.47 Haber Kodu : 180530101 ====================== 3- AHMET MARANKİ SAVCIYA İFADE VERDİ: BİR NEVİ KENDİMİZİ TOPRAKLAYIP STRESİMİZİ ATIYORDUM Prof. Dr. Ahmet Maranki, "Sözlerim cımbızlandı, sosyal medyanın saldırısına uğradım" Haber: Serpil KIRKESER / İstanbul DHA Bir televizyon programında söylediği sözlere ilişkin hakkında "Basın yoluyla halkı kin ve düşmanlığa tahrik" suçundan soruşturma başlatılan Prof.
Ahmet Maranki - 30.5.2018
Ahmet Maranki Savcıya İfade Verdi: Bir Nevi Kendimizi Topraklayıp Stresimizi Atıyordum
BİR televizyon programında söylediği sözlere ilişkin hakkında "Basın yoluyla halkı kin ve düşmanlığa tahrik" suçundan soruşturma başlatılan Prof. Dr. Ahmet Maranki savcıya ifade verdi.
Ahmet Maranki - 30.5.2018
Ahmet Maranki Savcıya İfade Verdi: Bir Nevi Kendimizi Topraklayıp Stresimizi Atıyordum
Prof. Dr. Ahmet Maranki,"Sözlerim cımbızlandı, sosyal medyanın saldırısına uğradım"Haber: Serpil KIRKESER / İstanbul DHABir televizyon programında söylediği sözlere ilişkin hakkında "Basın yoluyla halkı kin ve düşmanlığa tahrik" suçundan soruşturma başlatılan Prof. Dr.
Ahmet Maranki - 30.5.2018
Ahmet Maranki Hakkındaki Soruşturma
Akit TV'de yayımlanan "Bilgi Savaşları" programında kullandığı ifadeler üzerine, hakkında "basın yoluyla halkı kin ve düşmanlığa tahrik veya aşağılama" suçundan cezalandırılması istemiyle soruşturma açılan Prof. Dr.
Ahmet Maranki - 27.5.2018
Akşener: Seçilirsem O Sarayda Bir Gün Bile Oturmayacağım
Konuşmasında, Ahmet Maranki'nin "Umudumuz 25 Haziran'dır.
Ahmet Maranki - 26.5.2018
25 Mayıs 2018 Haberleri
25 Mayıs 2018 Manşet Haberleri.
Ahmet Maranki - 24.5.2018
Ahmet Maranki Hakkında Soruşturma Başlatıldı
Küçükçekmece Cumhuriyet Başsavcılığı, katıldığı bir televizyon programındaki sözleri nedeniyle Ahmet Maranki hakkında "basın yoluyla halkı kin ve düşmanlığa tahrik" suçundan soruşturma başlatıldığını bildirdi.
Ahmet Maranki - 24.5.2018
Maranki Hakkında Soruşturma Başlatıldı
BİR televizyon programındaki sözleri nedeniyle Prof. Dr. Ahmet Maranki hakkında "Basın yoluyla halkı kin ve düşmanlığa tahrik" suçundan soruşturma başlatıldı.
Ahmet Maranki - 24.5.2018
Dha İstanbul - Maranki Hakkında Soruşturma Başlatıldı
Haber: Serpil KIRKESER İstanbul DHABir televizyon programındaki sözleri nedeniyle Prof.Dr. Ahmet Maranki hakkında "Basın yoluyla halkı kin ve düşmanlığa tahrik" suçundan soruşturma başlatıldı.
Ahmet Maranki - 27.3.2018
Hakkari'de "Sağlıklı Yaşa" Konferansı
Hakkari'de Prof. Dr. Ahmet Maranki tarafından, "Sağlıklı Düşün Sağlıklı Beslen Sağlıklı Yaşa" konferansı verildi.
Ahmet Maranki - 26.3.2018
Maranki'den Vali Toprak'a Ziyaret
Prof. Dr. Ahmet Maranki, Hakkari Valisi Cüneyit Orhan Toprak'ı makamında ziyaret etti.
Ahmet Maranki - 14.5.2016
Bakan Işık: Bizde Bilgi Sahibi Olmadan Fikir Sahibi Olma Hastalığı Var
14-22 MAYIS TARİHLERİNDE AÇIK Fuar bu yıl 270 yazar, 380 yayınevi, 48 sahaf ve 67 sivil toplum kuruluşunun katılımıyla gerçekleşti. Fuar, 14 ile 22 Mayıs tarihlerinde 10.30 ile 21.30 saatleri arasında açık olacak. Ayşe Kulin, Kürşat Başar, Ataol Behramoğlu, Abdurrahman Dilipak, Ahmet Maranki, Sema Maraşlı, Engin Noyan, Ahmet Taşgetiren, Banu Avar, Zahide Yetiş, Ahmet Ümit, Hanefi Avcı, Mustafa Armağan, Şermin Çarkacı gibi yazarlar fuarda okuyucularıyla bir araya gelecek.
Ahmet Maranki - 13.5.2016
Bu Kitap Fuarı'nda İşitme Engelliler de Duyabilecek
"İŞİTME ENGELLİLER DİNLİYOR" İşitme engelli katılımcılar için ve engellilere daha çok farkındalık oluşturmak amacıyla 8. Kocaeli Kitap Fuarı'ndaki bazı yazarların söyleşi ve etkinliklerinde KO-MEK'in işaret dili öğretmenleri görevlendirildi. İşitme engelli vatandaşlar, fuarın açılış günü olan 14 Mayıs'ta Ayşe Kulin söyleşisinde, 'Ataol Behramoğlu-Haluk Çetin Şiir ve Şarkılar' etkinliğinde ve Sadık Yalsızuçanlar, Hayati İnanç, Abdurrahman Dilipak, Ahmet Maranki, Sema Maraşlı, Engin Noyan, Ahmet Taşgetiren, Banu Avar, Zahide Yetiş, Ahmet Ümit, Hanefi Avcı, Mustafa Armağan, Şermin Çarkacı söyleşilerinde işitme engelli vatandaşlar için işaret dili öğretmenleri görev yapacak.
Ahmet Maranki - 10.5.2016
Kocaeli Kitap Fuarı, 8. kez kapılarını açıyor
KUPONLARIN GEÇERLİ OLDUĞU YAYINEVLERİ Alfa Kitap, Hayat Yayınları, Timaş Yayınları / Timaş Çocuk / Timaş Carpediem, Doğan Kitap, Maviağaç / Profil Kitap, Nesil Yayınları, Tudem, Akis Kitap, Beyaz Balina, Dergah Yayınları, Erkam Yayınları, İz Yayınevi, Ötüken Yayınları, Yeditepe Yayınları, İletişim, Elma Yayınları, Umuttepe Yayınları İŞİTME ENGELLİLER DE UNUTULMADI İşitme engelli katılımcılar için ve engellilere daha çok farkındalık oluşturmak amacıyla 8. Kocaeli Kitap Fuarı'ndaki bazı yazarların söyleşi ve etkinliklerinde KO-MEK'in işaret dili öğretmenleri de görevlendirildi. İşitme engelli vatandaşlar, fuarın açılış günü olan 14 Mayıs'ta Ayşe Kulin söyleşisinde, ''Ataol Behramoğlu-Haluk Çetin Şiir Ve Şarkılar" etkinliğinde ve Sadık Yalsızuçanlar, Hayati İnanç, Abdurrahman Dilipak, Ahmet Maranki, Sema Maraşlı, Engin Noyan, Ahmet Taşgetiren, Banu Avar, Zahide Yetiş, Ahmet Ümit, Hanefi Avcı, Mustafa Armağan söyleşilerinde işitme engelli vatandaşlar için işaret dili öğretmenleri görev yapacak.
Ahmet Maranki - 19.4.2016
Prof. Dr. Maranki, Bitlis ve İlçelerini Gezdi
Kozmik Bilim ve Stratejik Araştırmalar Uzmanı Prof. Dr. Ahmet Maranki, Bitlis ve ilçelerindeki doğal yaşam alanlarının inssan sağlığını olumlu etkilediğini söyledi.
Ahmet Maranki - 13.3.2016
Ahmet Maranki, Kırklareli'nde Sağlıklı Yaşamı Anlattı
Türkiye’nin birçok ilinde ’Sağlıklı Yaşam’ konulu konferanslara katılan Stratejik Araştırma Uzmanı Prof. Dr. Ahmet Maranki, Kırklarelililerle bir araya geldi.
Ahmet Maranki - 12.3.2016
Sınav Öncesi Çocuğunuzu Cep Telefonuyla Konuşturmayın"
Prof. Dr. Ahmet Maranki, Yüksek Öğrenime Geçiş Sınavı'na (YGS) girecek öğrencilerin sınav öncesinde cep telefonuyla konuşmaması gerektiğini söyledi.
Ahmet Maranki - 25.12.2015
Sağlıklı Beslen Sağlıklı Yaşa" Konferansı
Kozmik Bilim ve Stratejik Araştırmalar Uzmanı Prof. Dr. Ahmet Maranki, "Günlük enerji ihtiyacının en az yüzde 55'i karbonhidratlardan sağlanması gerekir" dedi.
Ahmet Maranki - 24.10.2015
Kastamonu'da "Araştırmacılar Günü" Düzenlenecek
Avcı, İnebolu Kaymakamı Abdullah Atakan Atasoy'u ziyaretinde yaptığı konuşmada, vakıf olarak Kastamonu'nun kıymetlerinden merhum aratırmacı Hacı Hüseyin Eroğlu anısına 7 Kasım'da "Araştırmacılar Günü" ihdas etmek istediklerini söyledi.  Program çerçevesinde Eroğlu'yu tanıyan, onun talebeliğini yapan biri olarak ilk araştırmacılar gününü Ahmet Maranki ile başlatmak istediklerini anlatan Avcı, "Program Eroğlu'nun mezarı başında dua edilmesiyle başlayıp Kastamonu Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğünde Maranki'nin vereceği konferansla devam edecek" dedi.
Ahmet Maranki - 8.9.2015
İnebolu'da Şadırvan Açılışı
Düşmanlıkları bir kenara bırakıp kardeşliği ve kucaklaşmayı ön planda tutacaklarını ifade eden Atasoy şunları kaydetti: "Şu anda bizim en çok ihtiyacımız olan şey birlik ve beraberliğimizdir. Bizler bu birlik ve beraberliği sağladıktan sonra bu kardeşlik olduktan sonra herkesin birbirine iyi niyetli şekliyle baktığını hissettikten sonra Allah da bizim yüzümüze bakar, devletimizin yöneticileri de bize bakar. Sıkıntıyı mümkün mertebe gidermeye çalışacağım. Sizin iyi niyetiniz ve dualarınızla. Rabbim inşallah mahcup etmeyecek. Böyle bir imkanı siz yapıp da taşın altına elinizi koymuşsanız, ben de iki elimi taşın altına koymaya hazırım." Müftü Harun Yapar'ın yaptığı duanın ardından gerçekleştirilen açılışa, AK Parti İlçe Başkanı İsa Karamehmetoğlu, AK Parti İl Başkan Yardımcısı Hakan Aydoğan, AK Parti milletvekili aday adayı Prof. Dr. Ahmet Maranki, il genel meclis üyesi Özdal Taşçı ve vatandaşlar katıldı.
Ahmet Maranki - 10.7.2015
Ekran Uzmanları Çıkmadan Taahhütname İmzalayacaklar
Sağlık Bakanlığı, RTÜK'e başvurarak, televizyon kanallarının Canan Karatay ve Ahmet Maranki gibi birçok uzman isme 'yaygın tıbbi kuralların ve uzmanlık alanlarının dışına çıkmayacaklarına' dair bir taahhütname imzalatmasını istedi.
123
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Ahmet Maranki Haberleri | Ahmet Maranki Kimdir - Haberler - Ahmet Maranki haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Ahmet Maranki kimdir, hayatı ve biyografisi. Sıtkı Usta Diyarbakır'la özdeşleşen soğuk baklavanın patentini aldı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 23.10.2020 12:47:01. #1.15#
title