Ahmet Kavas Haberleri

Ahmet Kavas haber, Ahmet Kavas son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ahmet Kavas - 26.10.2020
TOGÜ Rektörü Şahin'den Senegal ziyareti
TOGÜ'den yapılan yazılı açıklamaya göre, Şahin, Senegal Büyükelçisi Prof. Dr. Ahmet Kavas'ı ziyaret ederek bir süre görüştü.
Ahmet Kavas - 24.10.2020
KBÜ Rektörü Prof. Dr. Refik Polat, Senegal'i ziyaret etti
Üniversiteden yapılan açıklamada, Rektör Polat, ziyaret kapsamda ilk olarak Türkiye Cumhuriyeti Senegal Büyükelçisi Prof. Dr. Ahmet Kavas ile bir araya geldi.
Ahmet Kavas - 22.9.2020
Türkiye'nin Dakar Büyükelçisi Ahmet Kavas, güven mektubunu sundu
Türkiye'nin Dakar Büyükelçisi Ahmet Kavas, Senegal Cumhurbaşkanı Macky Sall'e güven mektubunu sundu.
Ahmet Kavas - 15.9.2020
Afrika'nın masum yüzleri, Coşkun Aydın'ın fotoğraflarıyla ölümsüzleşti
"Bu eser, Afrika insanının onurlu duruşunu yansıtmak açısından değerli" Senegal Büyükelçisi Prof. Dr. Ahmet Kavas, çalışmaya katkılarından ötürü İTO'ya teşekkür ederek, şunları söyledi: "Türkiye'nin ve özellikle sivil toplum kuruluşlarının Afrika'daki insani yardım faaliyetleriyle TİKA gibi kamu kurumlarının kalkınma amaçlı faaliyetleri neredeyse tüm kıta sathında iz bırakacak özelliktedir.
Ahmet Kavas - 15.7.2020
15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü
Dakar Büyükelçisi Prof. Dr. Ahmet Kavas, törende yaptığı konuşmada, başka ülkelerin de kendi topraklarında farklı uzantılarla yapılanan FETÖ'yü tanıması gerektiğini kaydederek "Türkiye'deki Afrikalı büyükelçiler kendi ülkelerine 15 Temmuz gecesi yaşadıklarını anlatabilselerdi, bu ülkelerde bu tür yapılarla temaslar derhal kesilir, önü alınırdı.
Ahmet Kavas - 2.7.2020
Hayrat İnsani Yardım Derneği Senegal'de 90 binden fazla Kur'an-ı Kerim dağıttı
Törene katılan Türkiye'nin Dakar Büyükelçisi Ahmet Kavas, Kur'an'ı Kerim'de buyrulduğu üzere "müminlerin kardeş" olduğunu hatırlattı.
Ahmet Kavas - 19.6.2020
Hidayete Erenler Hazinesi Derneğinden Türkiye'deki Senegallilere yardım
Türkiye'nin Dakar Büyükelçisi Prof. Dr. Ahmet Kavas'ın koordinasyonunda düzenlenen yardım faaliyetlerine, iş adamları, Türkiye'de futbol oynayan sporcular ile hayırseverler katkıda bulundu.
Ahmet Kavas - 18.6.2020
Türkiye'nin Dakar Büyükelçisi Kavas'tan Maarif Okullarına ziyaret
Türkiye'nin Dakar Büyükelçisi Profesör Dr. Ahmet Kavas, Türkiye Maarif Vakfına (TMV) ait okulları ziyaret etti.
Ahmet Kavas - 13.5.2020
Kovid-19 gölgesinde Konfüçyüs Enstitüleri'nin akıbeti
Çin Komünist Partisi'nin yumuşak gücünün en etkili unsuru olan Konfüçyüs Enstitüleri, açıldığı 2004'ten bugüne, 16 yıl gibi kısa bir sürede neredeyse tüm dünyada faaliyet gösterir hale geldi.
Ahmet Kavas - 29.4.2020
Afrika bir laboratuvar mı?
2020 yılının ilk aylarından beri dünya gündeminin tamamına yakınını yeni tip koronavirüs (Kovid-19) haberleri dolduruyor.
Ahmet Kavas - 14.4.2020
Cumhurbaşkanı Atama Kararları Resmi Gazete'de
Buna göre, Senegal nezdinde Türkiye Cumhuriyeti Büyükelçiliğine Prof. Dr. Ahmet Kavas atandı.
Ahmet Kavas - 14.4.2020
Senegal Büyükelçiliğine atama
Senegal nezdinde Türkiye Cumhuriyeti Büyükelçiliğine Prof. Dr. Ahmet Kavas'ın atanmasına ilişkin karar Resmi Gazete'de yayımlandı.
Ahmet Kavas - 29.2.2020
Samsun'da otomobil bisiklete çarptı: 1 ölü, 2 yaralı
Yaralanan otomobil sürücüsünün eşi Zeynep Yıldırım ile bisiklette bulunan Ahmet Kavas ise 112 Acil Servis ekiplerince Sağlık Bilimleri Üniversitesi Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı.
Ahmet Kavas - 1.2.2020
Sitemizden Kamuoyu Açıklaması
Sitemizde 1 Şubat 2020 tarihinde yapılan "Ahmet Kavas kimdir? Kızılay Beypazarı Temsilcisi Ahmet Kavas kimdir?" başlıklı haberde sehven yapılan hata ile ilgili tekzip metnimizdir.
Ahmet Kavas - 28.1.2020
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Türkiye-Senegal İş Forumu'nda konuştu (1) Açıklaması
Bununla birlikte Senegal'deki bu büyükelçilik binamız ve inşallah yeni büyükelçimiz de bugün Sayın Başkan ile kendilerini tanıştırdım, yeni büyükelçimiz de göreve başladığı andan itibaren burada, Prof. Dr. Ahmet Kavas hocamız inşallah buranın büyükelçisi olarak göreve başlayacak.
Ahmet Kavas - 18.12.2019
"Kutadgu Bilig ve Türk-İslam Kimliği" eseri tanıtıldı
"Kutadgu Bilig ve Türk-İslam Kimliği" kitabı içerisinde Günenç'in yanı sıra Yüksel Kanar, Doç Dr. Aygün Akyol, Dr. Özlem Bağdatlı, Prof. Dr. Azmi Bilgin, Doç. Dr. Muhammet Savaş Kafkasyalı, Dr. İlhami Fındıkçı, Prof. Dr. Altan Çetin, Prof. Dr. Ahmet Kavas ve Prof.
Ahmet Kavas - 8.12.2019
Nijer'de Nijer-Türkiye ilişkileri konferansı
Türkiye'nin Niamey Büyükelçiliği ile Abdou Moumouni Üniversitesi iş birliğinde düzenlenen konferansa İstanbul Medeniyet Üniversitesi'nden Profesör Dr. Ahmet Kavas, Abdou Moumouni Üniversitesi'nden Profesör Dr.
Ahmet Kavas - 11.11.2019
Afrikalı medya temsilcileri AA'yı ziyaret etti
Ziyarete Afrika Araştırmacıları Derneği (AFAM) Başkanı Ahmet Kavas ve Dünya Dilleri Yayın Yönetmeni Mehmet Öztürk, AA Haber Akademisi Müdürü Alptekin Cihangir İşbilir katıldı.
Ahmet Kavas - 11.11.2019
Afrika Medya Temsilcileri Eğitim Programı sona erdi
YTB'de düzenlenen programa, YTB Başkan Yardımcısı Sayit Yusuf, AFAM Başkanı Ahmet Kavas ve AA Haber Akademisi Müdürü Alptekin Cihangir İşbilir katıldı.
Ahmet Kavas - 6.11.2019
Afrikalı gazeteciler Maarif Vakfı ve SETA'yı ziyaret etti
Vakıf hakkında bilgi alan gazetecilere, AFAM Başkanı Ahmet Kavas ve YTB İstanbul Koordinatörü Emre Oruç eşlik etti.
Ahmet Kavas - 30.10.2019
Afrikalı gazetecilerden TRT World ve TRT Arapça'ya ziyaret
Canlı yayın stüdyolarını dolaşarak yayınlar hakkında kanal yöneticilerinden bilgi alan gazetecilere, AFAM Başkanı Ahmet Kavas ve YTB İstanbul Koordinatörü Emre Oruç eşlik etti.
Ahmet Kavas - 22.10.2019
"Afrika Medya Temsilcileri Eğitim Programı"
"Türkiye hakkındaki bilgileri ülkelerindeki muhataplarıyla paylaşacaklarını düşünüyoruz" AFAM Kurucu Başkanı Prof. Dr. Ahmet Kavas da Türkiye'nin 2005 yılından itibaren Afrika ile ilgili bir hedef koyduğunu ve o hedefe doğru hep birlikte yürüdüklerini söyledi.
Ahmet Kavas - 22.10.2019
"Afrika Medya Temsilcileri Eğitim Programı" başladı
Kalıcı projelerle yardım götürülen ülkelerin kalkınmasına katkı vermek istediklerini vurgulayan Cengiz, "Yapmış olduğumuz çalışmaların kalıcı olmasını sağlamak açısından, Allah karşımıza Ahmet Kavas Hocamızı çıkardı.
Ahmet Kavas - 22.7.2019
Ankara'dan kısa kısa
Fatih Cami Baş imam Hatibi Ahmet Kavas, din görevlisi Nevzat Aslan, refakatinde düzenlenen geziye 18 öğrenci katıldı.
Ahmet Kavas - 17.6.2019
Beypazarı'nda 425 ünite kan bağışlandı
Türk Kızılay Beypazarı Şube Başkanı Ahmet Kavas, 18-65 yaş arasında sağlıklı herkesin kan bağışında bulunabileceğini söyledi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Ahmet Kavas Haberleri | Ahmet Kavas Kimdir - Haberler - Ahmet Kavas haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Ahmet Kavas kimdir, hayatı ve biyografisi. TOGÜ Rektörü Şahin'den Senegal ziyareti.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 30.10.2020 20:45:30. #1.15#
title