Adnan Şenses'in Eşi: Kocamı Soyup Soğana Çevirmişler

Adnan Şenses'in Eşi: Kocamı Soyup Soğana Çevirmişler

Geçtiğimiz günlerde yaşamını yitiren Adnan Şenses'in eşi Lale Şenses, "Ölmeden önce rahmetliyi soyup soğana çevirmişler." dedi.

Adnan Şenses'in Eşi: Kocamı Soyup Soğana Çevirmişler

Adnan Şenses'in ölümüyle ortaya atılan 'miras kavgası' iddiası, Şenses Ailesi'nde büyük üzüntü yarattı. Olayın kahramanlarından olan, Adnan Şenses'in kızı Arzum Alkış Şenses'in iddialara ateş püskürmesinin ardından, merhum sanatçının eşi Lale Şenses de sessizliğini bozdu.

Sabah gazetesine konuşan Lale Şenses, "Birileri adına kredi çekip, kocamı soyup soğana çevirmiş. Adamcağız üzüntüsünden kendini yiyip bitirmiş meğer!" dedi.

İşte Lale Şenses'in açıklamalarından satırbaşları;

"Benim eşim bugüne kadar ne kimseden borç almıştır, ne de istemiştir. Fakat ölümünden önce birileri onun adına kredi çekmiş. Her şeyini boşaltmışlar, soyup soğana çevirmişler rahmetliyi. İyi ki parası yok, bir de olsa ne olurmuş...

"BATTIĞINI BİLSEYDİM İŞLERİNE EL ATARDIM"

Adnan, beni iş hayatında hiç karıştırmazdı. Ona göre kadın evde oturmalıydı. Ama Adnan resmen batmış! O; kimseye sıkıntısını anlatmaz, işlerine asla karıştırtmazdı. Ben kocamın battığını bilseydim, işlerine el atardım. Adamcağız kederinden, üzüntüsünden kendini yiyip bitirmiş meğer. Ne malı, ne mülkü; dünya kadar borcu varmış.

"BENZİN İSTASYONUNU ÇALIŞTIRIYORUZ"

Adnan, hastaneye yatmadan önce zaten benzin istasyonunu satışa çıkarmıştı. Şimdi onu satmak yerine işler hale getirip borç ödemeye çalışıyoruz."