En acı tesadüf! Aşı yaptırmayan sanayici kardeşler aynı gün koronavirüsten öldü - Haberler
Haberi Paylaş

En acı tesadüf! Aşı yaptırmayan sanayici kardeşler aynı gün koronavirüsten öldü

AA / İsmihan Özgüven - Haberler | Güncel
En acı tesadüf! Aşı yaptırmayan sanayici kardeşler aynı gün koronavirüsten öldü

Adana'da koronavirüs tedavisi gören iki kardeş, aynı gün fenalaşarak yaşamını yitirdi. İki kardeşin de aşı yaptırmaması dikkat çekti.

Koronavirüs, can almaya devam ediyor. Adana'da yaşanan tesadüf ise duyanların yüreğini burktu. Kentte farklı hastanelerde yaklaşık 10 gündür Kovid-19 nedeniyle tedavi gören iş adamı Ahmet Haydar Gül (46) ile ağabeyi Ali Gül (49) dün akşam, yaklaşık iki saat arayla hayatını kaybetti. İki kardeşin cenazeleri Kabasakal Mezarlığı'nda toprağa verildi.

AŞI YAPTIRMADILAR

İki kardeş hakkındaki detay da dikkat çekti. Buna göre sanayi alanında iş yaptıkları öğrenilen kardeşler Ahmet Haydar Gül ve Ali Gül koronavirüs aşısı yaptırmadı. İkilinin aşı yaptırmamasının hastalığı ağır geçirmelerinde etkisi olduğu belirtiliyor.

AA / İsmihan Özgüven - Son Dakika Haberleri
Yorumlar (1)
MM İİ:Her salgın haberi ölüm oranını asıya bağlıyorsunuzya.hiç bir seyin belli olmadığı ve ne gibi sonuçlar vereceğini bilmediğimiz aşıların sürekli propagandası yapıp gündeme getirmenin etkisi yoktur. Olmayanlar olmadıği icin ölmedi bir illet olan ve tüm dünyayı etkileyen bir salgından öldü. Öldüjten sonra vay aşı olmadığıydı felan demenin anlamı yok fakat 2 doz aşı olupta ölenleri gündeme getirmemekte hepinizin ayıbıdır
500
title