Acun Ilıcalı Dekorasyonunu Şeyma Subaşı'nın Yaptığı Yazlığını 7 Milyon Euroya Satıyor - Haberler Magazin
Haberi Paylaş

Acun Ilıcalı Dekorasyonunu Şeyma Subaşı'nın Yaptığı Yazlığını 7 Milyon Euroya Satıyor

Haberler.com - Haberler | Magazin

Acun Ilıcalı, dekorasyonunu eşi Şeyma Subaşı'ya yaptırdığı Alaçatı'daki yazlığını 7 milyon euroya (37 milyon TL) satışa çıkardı.

TV8'i satın aldıktan sonra medya sektöründe hızlı bir atılım gerçekleştiren Acun Ilıcalı, Alaçatı'daki yazlığını 7 milyon euroya (Yaklaşık 37 milyon TL) satışa çıkardı.

Konuyla ilgili Sabah gazetesinde köşesinde bir yazı kaleme alan Bülent Cankurt, "Birçok arkadaşını ağırladığı bu çok özel yazlığını neden satılığa çıkardı bilemedim" ifadelerini kullandı.

İşte Bülent Cankurt'un yazısı:

"Acun Ilıcalı'nın Alaçatı'da arsa alıp kendi keyfine göre yaptırdığı, eşi Şeyma Subaşı'nın da dekore ettiği dillere destan yazlığını 7 milyon euroya satılığa çıkardığını öğrendim. Ilıcalı iki yıl önce 8 milyon lira masraf yaptığı konuşulan ve geçen yaz birçok arkadaşını ağırladığı bu çok özel yazlığını neden satılığa çıkardı bilemedim.

Acun Ilıcalı Dekorasyonunu Şeyma Subaşı'nın Yaptığı Yazlığını 7 Milyon Euro'ya Satıyor

"18 MİLYON DOLARA VİLLA ALDI"

Artık çok sevdiği Alaçatı'da başka bir yazlık mı yaptırıyor yoksa Çeşme ile irtibatı koparmaya mı karar verdi bilmiyorum.Bu arada Alaçatı'daki yazlığını satılığa çıkaran Ilıcalı'nın, Ortaköy'de 18 milyon dolara bir villa satın aldığı kulağıma geldi. Eşi Şeyma Subaşı, bugünlerde Ortaköy'deki Boğaz'a nazır bu villanın dekorasyonuyla uğraşıyormuş."

Acun Ilıcalı Dekorasyonunu Şeyma Subaşı'nın Yaptığı Yazlığını 7 Milyon Euroya Satıyor

Haberler.com - Magazin Haberleri

Bülent Cankurt, Şeyma Subaşı, Acun Ilıcalı, Alaçatı, Magazin, Haber

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
Yorumlar (77)
Marziye alkan:Acun bey sizi çok seviyoruz size çok hayraniz aylecek Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
PARA:Nasıl bir villaymış bu? İzmir’de oturuyoruz, fiyatları bilmiyor muyuz? Yalan 7 mln euro değil 7 mln tl dir değeri. Koca kanalı survivor ve yemekteyiz ile idare etmek kolay değil. Cevap Yaz 0 1 Yayından Kaldır
Selin:Satmiyormus yalan haber Cevap Yaz 3 0 Yayından Kaldır
Tüm 77 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title