Acemi Anneler 128. bölüm izle! TRT Acemi Anneler son bölüm full izle!

Acemi Anneler 128. bölüm izle! TRT Acemi Anneler son bölüm full izle!

Acemi Anneler 128. bölüm izle! TRT Acemi Anneler son bölüm full izle!
Haberler.com / Dilek Ulusan - Haberler | Gündem

Başrollerinde Begüm Topçu, Merve Uçer, Melis Yıldıran ve Yağmur Öztürk'ün yer aldığı Acemi Anneler ne zaman, saat kaçta? Acemi Anneler canlı izle! Acemi Anneler oyuncuları! TRT canlı izle! Acemi Anneler oyuncuları kimler? Acemi Anneler yeni bölüm fragmanı izle! Acemi Anneler canlı izle! Acemi Anneler son bölüm izle! Acemi Anneler 128. bölüm fragmanı izle!

TRT ekranlarında yayınlanan Acemi Anneler canlı izle! Acemi Anneler son bölüm izle! Acemi Anneler 128. bölüm fragmanı izle! Acemi Anneler 128. bölüm izle! TRT Acemi Anneler son bölüm full izle!

ACEMİ ANNELER SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Aysun Melahat'ı kullanarak hava almaya çıkma bahanesiyle Ecrin'i alıp DNA testi yaptırmaya götürür. Ceren her Ramazan ayında yaptıkları gibi hayır işi için Beyza ve Hayat'ı eve çağırır. Kendisini Dürdane'nin çağırdığını zanneden Hayat, yanıldığını anlayınca yıkılır. Dürdane ise Hayat'ın Cenk'e yaklaşmak için yine bir oyun kurduğunu düşünmektedir. Ömer'den duydukları yüzünden üzüntüsünden helak olan Tijen Sultan'ın tavsiyesine uyarak kendini temizliğe verir. Sevda ise Berre'nin yastığının altında bulduğu paralara anlam veremez. Sevda endişe içindeyken Berre amacına ulaşmak için çabalar.

ACEMİ ANNELER CANLI İZLE

ACEMİ ANNELER 128. BÖLÜM FRAGMANI

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title