Şehre inen kurt, ağzında taşıdığı avını böyle yedi

Şehre inen kurt, ağzında taşıdığı avını böyle yedi

23.12.2020 13:57 | Son Güncelleme: 23.12.2020 14:59

Kars'ta kar yağışı ve soğuk hava nedeniyle yiyecek bulmakta zorlanan kurtlar, yerleşim yerlerine kadar indi. Kameralar tarafından kaydedilen o anlarda kurlardan birinin avını yediği anlar da kaydedildi.

Doğu Anadolu Bölgesinde etkili olan yoğun kar yağışı ve soğuk hava yaban hayatı da olumsuz etkiledi. Sarıkamış ilçesinde yiyecek bulmakta zorluk çeken bir kurt, İnönü Mahallesi Hükümet Konağı önüne kadar geldi. Burada yiyecek arayan kurt cep telefonu ve güvenlik kamerasınca kaydedildi.

AVINI YERKEN GÖRÜNTÜLENDİ

Bir süre araçların arasında gezinen kurt daha sonra askeri alan içine girerek gözden kayboldu. Merkeze bağlı Yalınkaya köyü yakınlarında da yiyecek arayan kurt ve tilki objektiflere takıldı. Köy yakınlarında yiyecek arayan bir kurt avını yerken görüntüledi. Bu arada aynı bölgede bir tilki yiyecek aradı.

Şehre inen kurt, ağzında taşıdığı avını böyle yedi

Kaynak: Anadolu Ajansı / İsmail Kaplan

Haber Yorumları (11)
HURİ: hayvan hayvanlığını yapmış bu kadar şaşırmakta ne bilim
EBRU: ver mehteri askıda ekmek versinler buna
ERKİN: Bir tane yerli belgesel cekemiyoruz, sonra da sunu haber diye veriyoruz. Adam gidip dag tas deniz okyanus demeden yillarca emek verip belgeseller cekiyorlar. Bizde sadece siddet ve kavga baska birsey uretmiyoruz maalesef. Oysa ki ulkemiz kadar belgesele uygun memleket azdir her turlu zenginlik var ama egitim yok.
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title