A Haber spikeri İstanbul'u sallayan depreme canlı yayında yakalandı

A Haber spikeri İstanbul'u sallayan depreme canlı yayında yakalandı

Haberler.com / Olgun Kızıltepe - Haberler | Güncel

İstanbul'da meydana gelen 3.9'luk deprem paniğe neden oldu. Saat başı haberlerini ekran başındakilere aktaran A Haber sunucusu da sarsıntıya canlı yayında yakalandı. Bir süre duraksayan sunucu, kaldığı yerden devam etti.

İstanbul'da saat 15.07'de merkez üssü Kartal olan korkutan bir deprem gerçekleşti. AFAD depremin şiddetini 3.9 olarak açıklarken, çok kısa süren depremin etkisi baya hissedildi. A Haber spikeri de depreme canlı yayında yakalandı.

ANONSU YARIDA KESTİ

Savunma Bakanı Hulisi Akar ile ilgili bir haberin anonsunu yaptığı sırada depreme yakalanan spiker, anonsu yarıda kesip, "Bende stüdyoda hissettim, bir deprem meydana geldi" ifadelerini kullandı.

KAMERA ANBEAN KAYDETTİ

"Haberi okumadan evvel depremi hissettim ama emin olamadım" diyen sunucu, depremin Marmara Bölgesi'nde hissedildiğini belirtti. Kısa süreli bir panik yaşayan spikerin o anlarını ise kamera anbean kaydetti.

SON DEPREMLER: Türkiye ve dünyadan son dakika depremler listesi.

A Haber spikeri İstanbul'u sallayan depreme canlı yayında yakalandı
Haber Yorumları (3)
HALİL ÇAĞRI ÇEVİK: 3.9 la dünyaya rezil olmayın yaa
SERKAN YÖRÜK: kardeşim öyle düşünme herkesin çoluğu çocuğu var istanbul gibi bir yerde stüdyoları istanbul zaten sağlam değil korkması normal herkesin.
ERHAN SARAÇ: A haber efsunlu okunmuş onlara birşey olmuyor
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Çok Okunan Haberler

title