'6 Ay Yüzümü Dinlendirdim'

'6 Ay Yüzümü Dinlendirdim'

'Buzda Dans'ta İlhan Mansız'la Finalde Yarışan Yasemin Hadivent Rol Aldığı 'Hayal ve Gerçek' Dizisinden Sonra Bilinçli Olarak 6 Ay Ara Verdiği Oyunculuğa İyi Bir Projeyle Geri Dönmek İstiyor. Oyuncu 'Kendi İşimi Yapmayı Çok Özledim' Diyor.

'6 Ay Yüzümü Dinlendirdim'

'BUZDA DANS'TA İLHAN MANSIZ'LA FİNALDE YARIŞAN YASEMİN HADİVENT ROL ALDIĞI 'HAYAL VE GERÇEK' DİZİSİNDEN SONRA BİLİNÇLİ OLARAK 6 AY ARA VERDİĞİ OYUNCULUĞA İYİ BİR PROJEYLE GERİ DÖNMEK İSTİYOR. OYUNCU 'KENDİ İŞİMİ YAPMAYI ÇOK ÖZLEDİM' DİYOR.

'Türkiye'nin Yıldızları' yarışmasında birinci olduktan sonra tanınan ve ilk olarak Gökhan Özen ile 'Sevda Çiçeği' isimli dizide oynayan Yasemin Hadivent'in ismi kısa sürede başrol oyuncuları arasında geçmeye başladı.

Geçen yaz Gani Müjde'nin 'Hayal ve Gerçek' isimli dizisinde başrol oynayan 25 yaşındaki Hadivent, son olarak İlhan Mansız'ın birinci olduğu 'Buzda Dans' yarışmasında seyirci karşısına çıktı. Altı aydır oyunculuktan uzak olduğunu belirten Hadivent, asıl işini çok özlediğini, iyi bir projeyle dönüş yapmayı istediğini söyledi.

Kaynak: Gecce