Haberi Paylaş

Balkon çökmesi sonucu hayatını kaybeden işçinin son anları kamerada

3. Sayfa Haberleri

İstanbul Bağcılar'da tadilat için geldiği binanın altında güvenlik şeridi çekerken balkonun çökmesiyle hayatını kaybeden işçi Hüseyin Efe'nin son anları güvenlik kamerasına yansıdı.

Bağcılar Yavuz Sultan Selim Mahallesi 1033 Sokak'ta sabah saatlerinde yaşanan olayda; inşaat ustası Hüseyin Efe'nin tadilat yaptığı 3 katlı binanın balkonu çökmüş, ağır yaralanan Efe, kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetmişti. Hüseyin Efe'nin son anları güvenlik kamerasına yansıdı.

GÜVENLİK İÇİN ŞERİT ÇEKERKEN BALKON ÇÖKÜYOR

Görüntülerde, tadilat öncesi binanın önünde güvenlik için şerit çeken Efe daha sonra eve çıkıyor. Bir süre sonra tadilatın başlamasıyla ile birlikte balkon çöküyor. Çevredeki vatandaşlar panikle Hüseyin Efe'ye yardım etmek üzere olay yerine koşuyor.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / 3. Sayfa

Bağcılar 3. Sayfa Haberler

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Haberler.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.
title