Haberi Paylaş

Sokak köpekleri İstiklal Caddesi'ndeki bir lokantanın müdavimi oldu

3. Sayfa Haberleri

Sokak köpekleri İstiklal Caddesi'ndeki bir lokantanın müdavimi oldu İstiklal Caddesi çevresinde yaşayan sokak köpekleri, caddede bulunan bir lokantanın müdavimi oldu.

Sokak köpekleri İstiklal Caddesi'ndeki bir lokantanın müdavimi oldu

İSTANBUL - İstiklal Caddesi çevresinde yaşayan sokak köpekleri, caddede bulunan bir lokantanın müdavimi oldu. Hem lokanta sahibinin hem de gelen müşterilerin beslediği sevimli sokak köpekleri kilolu halleriyle dikkat çekiyor.

İstanbul'un en meşhur caddelerinden olan Beyoğlu'nda bulunan İstiklal Caddesi ve çevresinde yaşayan sokak köpeklerine bir lokanta sahibi ve müşterileri sahip çıktı. Sokak köpekleri lokanta önüne gelerek burada lokanta çalışanları veya müşterilerinin yemek vermesini bekliyor. Kısa süreli bekleyişin ardından ya lokanta çalışanları ya da lokantadan çıkan müşteriler alüminyum kasede getirdikleri yemeği cadde kenarına koyuyor ve köpekler de kendileri için bırakılan yemeği afiyetle yiyor. Köpeklerin lokanta önünde beklemesi ve kendilerine verilen yemeği yemesi ortaya sevimli görüntüler çıkarıyor.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Sümer Avcı - 3. Sayfa

İstiklal Caddesi İstanbul 3. Sayfa Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title