Haber : Ordu'da tarım araçları denetlendi - Haberler

Haberi Paylaş

Ordu'da tarım araçları denetlendi

 - Güncelleme:

Ordu'da tarım araçları denetlendi Ordu'nun Kumru ilçesinde jandarma ve polis ekipleri tarafından tarım araçlarına yönelik denetim gerçekleştirildi.

Ordu'da tarım araçları denetlendi

ORDU - Ordu'nun Kumru ilçesinde jandarma ve polis ekipleri tarafından tarım araçlarına yönelik denetim gerçekleştirildi.

Kumru Kaymakamlığı'nın talimatı ile jandarma ve polis ekipleri tarafından ortak denetim gerçekleştirildi. Şehir merkezine girişleri yasak olan, 'patpat' olarak adlandırılan tarım araçlarının şehir merkezinde yaygınlaşmasını ve trafikte oluşabilecek tehlikelerin önüne geçmek için yapılan denetimlerde durdurulan tarım araçlarına cezai işlem uygulandı, sürücülere ise şehir merkezine girmemeleri konusunda uyarılarda bulunuldu.

Denetimlerde ekipler tarafından 20'nin üzerinde tarım aracına cezai işlem uygulanırken, denetimlerin sıklıkla devam edeceği belirtildi.

İhlas Haber Ajansı / Mehmet Evin - 3. Sayfa

3. Sayfa Yerel Haberler

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Haberler.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.
title