Haberler

Ölüm tehditleri aldığını söylemişti! Sinan Ateş'in eşi Ayşe Ateş'e 2 koruma verildi

Güncelleme:

Ankara'da suikasta uğrayan eski Ülkü Ocakları Başkanı Sinan Ateş'in eşi Ayşe Ateş, ölüm tehdidi aldığını belirterek "Beni de öldürecekler haberiniz olsun'" sözleriyle yetkililere seslenmişti. Yaşanan bu olay sonrası Ayşe Ateş'e 2 yakın silahlı koruma tahsis edildiği öğrenildi.

Ankara'da, 30 Aralık 2022 günü suikasta kurban giden eski Ülkü Ocakları Başkanı Sinan Ateş'in eşi Ayşe Ateş, katıldığı bir programda sıradaki hedefin kendisini olduğunu söylemiş ve ölümünün planlandığını ifade etmişti. Bu açıklamaların ardından Ayşe Ateş'e 2 koruma verildiği öğrenildi.

"BENİ ÖLDÜRECEKLER HABERİNİZ OLSUN"

Ayşe Ateş, yaptığı açıklamada, "Kapılar arkasında Ayşe Ateş cinayeti planlanıyor. Konuşulmaya başlanmış. İçişleri Bakanlığı'na koruma başvurusunda bulundum. Ayşe Ateş'i de öldürecekler haberiniz olsun" sözlerini kullandı.

SİLAHLI 2 YAKIN KORUMA KARARI

Ateş'in yaptığı açıklamadan kısa bir süre sonra Emniyet tarafından silahlı 2 yakın korumanın tahsis edildiği öğrenildi.

Kaynak: Haberler.com / Eymen Dursun - 3.Sayfa

Sinan Ateş Ayşe Ateş Ankara Güvenlik Hukuk 3.Sayfa Politika Haberler

ABD'den İsrail-Hizbullah gerilimiyle ilgili uyarı: Bölgesel savaşa dönüşebilir

ABD'den İsrail-Hizbullah gerilimiyle ilgili uyarı: Bölgesel savaşa dönüşebilir

Özel, rahatsızlandığını öğrenince Bahçeli'ye cevap vermekten vazgeçti: Konuşmada MHP ile ilgili kısmı atladık

Özel, rahatsızlandığını öğrenince Bahçeli'ye cevap vermekten vazgeçti: Konuşmada MHP ile ilgili kısmı atladık

Ayşe Ateş'ten Bahçeli'ye fotoğraflı yanıt: 3-5 çapulcu bu isimler olsa gerek

Ayşe Ateş'ten Bahçeli'ye fotoğraflı yanıt: 3-5 çapulcu bu isimler olsa gerek

Bakmadan Geçme

İngiltere gruptan elendi mi, çıktı mı, kiminle eşleşti EURO 2024? Fransa Polonya maçı CANLI izle! (EURO 2024) Fransa Polonya EURO 2024 maçını hangi kanal veriyor, şifresiz nereden izlenir? Çember: Sırlar Apartmanı filmi oyuncuları kim, konusu ne, sonu nasıl bitiyor? Çember: Sırlar Apartmanı filmi ne zaman, nerede çekildi? #129300 Hollanda Avusturya maçı CANLI izle! (EURO 2024) Hollanda Avusturya EURO 2024 maçını hangi kanal veriyor, şifresiz nereden izlenir? TRT Spor canlı maç izle! FRANSA-POLONYA CANLI izle! TRT Spor HD kesintisiz şifresiz canlı yayın izleme linki! Iron Man filmi oyuncuları kim, konusu ne, sonu nasıl bitiyor? Iron Man filmi ne zaman, nerede çekildi? 25-26 Haziran Akaryakıt Fiyatları: Benzine ve motorine indirim veya zam var mı? Küçük Esnaf filmi oyuncuları kim, konusu ne, sonu nasıl bitiyor? Küçük Esnaf filmi ne zaman, nerede çekildi? Gülen Gözler filmi oyuncuları kim, konusu ne, sonu nasıl bitiyor? Gülen Gözler filmi ne zaman, nerede çekildi? #128250 25-26 Haziran hava bugün ve yarın nasıl olacak? HAVA DURUMU! İstanbul'da yarın hava nasıl olacak, yağış var mı? Avanak Abdi filmi oyuncuları kim, konusu ne, sonu nasıl bitiyor? Avanak Abdi filmi ne zaman, nerede çekildi? Dokunmayın Şabanıma filmi oyuncuları kim, konusu ne, sonu nasıl bitiyor? Dokunmayın Şabanıma filmi ne zaman, nerede çekildi? BUSKİ Bursa su kesintisi: Bursa'da sular ne zaman gelecek? 25-26 Haziran 2024 Bursa su kesintisi listesi! Babası filmi oyuncuları kim, konusu ne, sonu nasıl bitiyor? Babası filmi ne zaman, nerede çekildi? #128250 #129300 KOSKİ Konya su kesintisi: Konya'da sular ne zaman gelecek? 25-26 Haziran 2024 Konya su kesintisi listesi!
Memur ve emekli ne kadar zam alacak? Haziran enflasyonu gelmeden rakamlar tek tek hesaplandı

Memur ve emekli ne kadar zam alacak? Haziran enflasyonu gelmeden rakamlar tek tek hesaplandı

500

Yorumlar (6)

Abdullah KARAMAN:

gencecik dul kaldı garibim. iki koruma şart.

3
108
yanıtYanıtla
Murat Kara:

O kadındaki şerefin sadakası bile seni ihya eder.

yanıt88
yanıt2
Murat Celik:

Ayşe Hanım her şeyi biliyor ama açıklamıyor Bence bütün soruların cevabı bu hanım da

yanıt11
yanıt0
Onemli Degil:

Iyi Guzel Ama, Ya Dusman Iceride Ise ?

85
4
yanıtYanıtla
Güray Dilli :

Öldürülme korkusu yaşayan , hakkında uzaklaştırma kararı alınmış şüpheli tehdidi altında olan vb her kadın ,için koruma olmalıdır. İstanbul Sözleşmesini neden kaldırdınız..

24
55
yanıtYanıtla
Furkan Kutlay:

Kime güveneceğiz bilmiyoruz Polisler katili taşımıştı Dikkat et bacım

48
1
yanıtYanıtla
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title